; Tünel Piercing i | EAGLE TATTOO THEATRE (DÖVME, PİERCİNG, KALICI MAKYAJ)

Yasal Uyarı : Bu yazılar ve resimler ” Eagle Tattoo Theatre ” Cenk Çelikağ’a aittir. Noterden onaylıdır, internet sayfalarında iznimiz olmadan yayınlanması, kopyalanması veya değiştirilmesi halinde yasal işlem yapılacaktır.

Piercing Tasarımlarımız Başlamıştır

 Uygulamalarımız turkiye,istanbul,en,iyi,piercing,cesitleri standartlarının   &   Çeşitlerimiz  best,piercer,on,the,earth standartlarının                                             piercing,tasarim,kupeleri,cesitleri,istanbul üzerindedir piercing,tasarim,kupeleri,cesitleri,istanbul

Dünya’da Sadece Bizde Olan Çeşitlerimize

INSTAGRAM adresimizden bakabilirsiniz

tunel,tünel,piercing,delim,yerleri,genişlikleri,genislik,
Tünel Piercingleri kulak memesine delik delip yada var olan deliği genişletme işlemidir. Tünel Piercingler en çok kulak memesine olmakla beraber, kıkırdak(helix), dil, çene ve yanak kısmınada uygulanabilir. Her bir tünel piercing deliminin iyileşme süreci yapılan tünelin genişliğine, yapılan tünel piercing bölgesine ve kişinin kendi dokusuna göre farklılık gösterir.
Tünel piercingleri için surgical steel’den üretilmiş özel punch’lar kullanıyoruz. Kullandığımız bu punch’ları Pakistan’da bulunan tıbbi malzeme üretim şirketine özel olarak yaptırdık. Kullandığımız surgical steel punch’lar ile tek seferde 18 mm e kadar tünel açabiliriz.

Bilinen en eski kulak lobu tünel piercingini kullanan kişi M.Ö.3300 (Bakır Çağı) yılında yaşamış olan Otzi Iceman’dir. 1991 yılında Avusturya-İtalya sınırındaki Ötztal Alplerinde keşfedilmiş olan ve doğal şartlarda oldukça iyi korunmuş mumyasının kulak loblarından Buz Adamın yaklaşık 7-11 mm tünel piercingi kullandığı anlaşılmıştır. Bunun dışında kulak tünel kullanan kişiler arasında, Eski Mısır firavunu Kral Tutankamon ve Buddha da yer almaktadır.
Tünel Piercinglerine tarihte hemen hemen her kıtada rastlanmıştır.Özellikle Batı Afrika’da Fulani, Tuareg gibi göçebe kabileler arasında zenginlik gösteren bir takı olarak ve süsleme biçimi olarak kullanılıyordu. Bunu takip eden Sahara ve Sina Yarımadası Bedevilerdir. Vücut Piercinglerinin en çok yapıldığı bölge kulak loblarıdır. Kulak delme ve delinen deliği genişletme sanatı; tarihte, erkeklerde statü yükselmesi ve zenginlik anlamını taşırken, kadınlarda ise dekoratif amaçlı ve aynı zamanda bir kızın kadınlığa ulaştığı anlamınıda taşımaktaydı. Bunun yanısıra yapılma amaçları, savaşta düşmanı korkutmak veya düşmandan arkadaşı ayırmak için, ayrıca bir kabile ve lidere bağlılık göstermek içinde olabilir. Çağlar boyunca süre gelen bu kültür, büyücülük ya da kötülükten korunma amaçlı dinsel yön barındırabilir ki, bu da yaptıran kişi kadar uygulamayı yapan kişininde mistik gücünün olması gerektiğine işarettir. Maya ve Shaman kültürlerinde kendi vücudlarına ruhları davet etmek için bir yol olarak kulaktan ara parça alınarak, oluşan deliğe altından yapılmış geniş diskler yerleştirilirdi. Afrikadaki kabileler ise taktıkları bu kulak Piercingi ile kötü ruhların vücutlarına giremeden bu deliklerden çıkıp gideceğine inanıyordu. Aynı zamanlarda Amerika’nın çeşitli halkları tarafından tasarlanıp kullanılmaya başlandı (Mayalar ve Aztekler tarafından da yaygın olarak kullanılmıştır). Bunun yanısıra Mezopotamya, Kolombiya öncesi Mezo-Amerika ve Greko-Romen gibi bazı kültürlerde de kullanılmıştır.
Hintliler arasında ise kulak delme statü belirtmek için kullanılmıştır. Bir kulak delme işlemi için ücret pahalı olduğundan, bir kulağın delik sayısı bir ailenin zenginlik miktarını gösteriyordu. Hintlilerin bazı toplumlarında ise kız çocuğu doğduktan 12 gün sonra (adının konulduğu gün) kulakları delinir ve geleceği iyi olsun diye genişletilmeye daha bebekken başlarlardı.Diğer toplumlarda ise genellikle kulaklara takılan buyük çaplı takılar evliliğin hemen öncesinde ergenlik döneminde geçiş, bir ayin parçası olarak kullanıldı.
Yunanlılar ve Mısırlılar da bir moda yaratmak isteyen ve zenginliği ifade eden kulak tünellerini kadın ve erkeklerin kullandığı bilinmektedir.Hıristiyan Romalılar Tanrının kölesi olarak kendilerini işaretlemek için dövme ile damgalama yöntemini seçti, diğer Hıristiyanlar ise bağlılık yöntemini göstermek için küpe kullanmayı tercih etti.
Bu piercing çeşidi başlangıçta delici bir bıçak veya diken benzeri bir nesne ile yapılırdı. Daha sonra deliği genişletmek için deliğin içine ağır bir mücevher yerleştirilirdi. Tünel piercing takıları olarak en çok hayvan kemikleri ve dişleri yada ahşap,taş gibi malzemeler kullanılırdı.
Avrupa’da ortaçağda kullanılan kulak tünellerinde düşüş olsada, Rönesans döneminde elit erkek ve kadınların statü ve zenginlik göstermek için tarihte çok eski olan bu takılara yeniden ilgi göstermeleri ile tekrar popüler oldu.
Günümüzde Flesh Tünel Piercingleri; cerrahi çelik, titanyum, pyrex cam, silikon, akrilik cam, kemik, boynuz, kehribar, bambu, taş ve ahşap malzemeler gibi geniş bir yelpazeden imal edilmektedir. Flesh tünelin bunun yanında dekoratif kaplamalar veya yarı-kıymetli taşlar gibi özelliğide olabilir.
Eğer Afrika’ya seyahat ediyorsanız, gerilmiş kulakları birçok kişide rahatlıkla görebilirsiniz. Etiyopya, doğu Afrika’da Maasia, Mursi de dahil olmak üzere pek çok yerli halklarda çok yaygındır ve aynı zamanda Tayland gibi bazı Asya ülkelerinde popülerliğini hiç kaybetmemiştir.
Kulak piercingleri yüzyıllar boyunca popüler olmuştur, ancak bu popülerlik son yıllarda Batı kültüründe de gün geçtikçe artmaktadır. Piercing birçok insan için basit bir görsellik ve eğlence anlamını taşırken, bazıları için ise bu piercinglerin derin bir maneviyatı vardır. Ne olursa olsun piercing kültürü her zaman insanlık tarihinin bir parçası olmuştur ve öyle kalmaya devam edecektir.

14,mm,tunnel,piercing,besiktas8,mm,tunel,piercingtek,seferde,14,mm,tunel,piercing

22,mm,tunnel,piercing,nasil,yapilir10,mm,tunel,piercing,yapimi22,mm,tunel,piercing,punch

tünel,piercing,delimi,yapan,yerleriki,kulağa,tünel,piercing,delimi5,6,7,8,10,mm,tünel,piercing,delimi,beşiktaş

istanbul,ağaç,agac,tunel,piercing,20,mm3,5,7,8,mm,tunel,piercing,yapan,yerler4,6,8,10,mm,silikon,tünel,piercing,çeşitleri,fiyatlari

8,10,18,20,22,mm,tunel,piercing,istanbul,besiktasspiral,tunel,piercing,kupesi,cesitleri6,8,10,12,14,16,mm,tunel,piercing,yapan,yerler,istanbul

6,8,10,mm,tunel,piercing,fiyat,cesit16,mm,agac,bamboo,tunel,piercing,kupesi,cesitleri6,mm,tunel,piercing,besiktas

tunel,piercing,video,acırmıtünel,piercing,nerede,nerde,yapılırtünel,piercing,kulak,genişletme,fiyatı,fiyatları

6,mm,tunel,piercingtünel,piercing,fiyatı8,10,12,14,mm,tünel,piercing,delimi

cam,tunel,piercing,titanyum,fiyat8mm,tünel,piercing,istanbul8,10,12,14,mm,tünel,piercing,istanbul

8,mm,tunnel,piercing,istanbuldouble,6,4,mm,tunel,piercingtunel,piercing,en,iyi,yapan,acirmi

siyah,erkek,,tunel,piercing,istanbul12mm,tünel,piercing,besiktas,istanbul4,6,8,10,mm,tunel,piercing,plastik

6,mm,tunnel,piercing,resimleri16,18,20,mm,tünel,piercing,fiyattunel,piercing,yapan,yerler

14,16,18,20,milimetre,tünel,piercing,delimi tunnel,piercing,istanbul,besiktasen,iyi,tunel,piercing,yapan,yerler,istanbul

12,mm,tunnel,piercing3,mm,tunel,piercingtek,seferde,12,mm,tunel,piercing

istanbul,4,8,10,12,14,mm,tunel,piercing16,18,20,22,24,26,28,30,mm,tunel,piercing,yapan,yerler2,3,5,7,8,9,10,12,14,mm,tunel,piercing,resimleri

beşiktaş,istanbul,tunel,piercing,10,12,mm4,6,8,10,mm,tünel,piercing3,5,7,mm,tunel,piercing,erkek

6,mm,tunel,piercing,istanbul8,mm,tunel,piercing,cesitleri,modelleri4,5,8,10,mm,tünel,piercing,acirmi,yapan,yerler,besiktas,istanbul

ultra,violet,tunel,piercing,istanbulgece,parlayan,tunel,piercing,cesitleri 4,5,8,10,mm,bamboo,tünel,piercing,yapan,yerler,besiktas,istanbul

 

262 comments

 1. Dara dedi ki:

  Merhaba 8 mm tünel yaptırmak istiyorum sadece delim ücreti ne kadar

  • cenk dedi ki:

   tunel delim fiyati e-mail adresinize gonderildi, Cesitlerimiz; Altin, Niobium, Titanium ve Surgical Steel den olusmakta ve bu materyallerden istediginiz dizayni uretebilen Turkiye’deki tek, Dunya’daki sayili kuruluslardan biriyiz. Sececeginiz piercing materyaline ve sekline gore fiyat degisir.

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra, soru ve sorunlarınız icin lütfen bizimle iletisime gecmeyiniz

 2. Alina dedi ki:

  30 mm’lik tunel kupe bulunuyor mu?

 3. Büşra İrem Akdaş dedi ki:

  Merhaba 8 mm tünel fiyatı alabilir miyim

 4. Büşra İrem Akdaş dedi ki:

  Merhaba iki kulağımada 6mm siyah titanyum tünel istiyorum fiyat bilgisi alabilir miyim

  • cenk dedi ki:

   6mm Tunnel delim fiyati e-mail adresinize gonderildi, Cesitlerimiz; Altin, Niobium, Titanium ve Surgical Steel den olusmakta ve bu materyallerden istediginiz dizayni uretebilen Turkiye’deki tek, Dunya’daki sayili kuruluslardan biriyiz. Sececeginiz piercing materyaline ve sekline gore fiyat degisir.

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra, soru ve sorunlarınız icin lütfen bizimle iletisime gecmeyiniz.

 5. aci.kola dedi ki:

  Merhabalar benim kulağım daha önceden delikti ve 4 mm tünel taktım ilk seferde,şuan kafam çok karışık.Güzel punchlar 8mm’den sonra başlıyor. 8 ya da 10 mm tünel yaptırsam,sıkıldığım ve tüneli çıkarttığım zaman delik kapanır mı ve kulak memesinde sarkma olur mu? Kulak memesinin sarkmasını istemiyorum.

  • cenk dedi ki:

   Bu bilgiyi yaptiracaginiz yere gidince ayrintili olarak ogrenebilirsiniz

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 6. ali subutay dedi ki:

  Merhaba 6mm tünel yaptırmak istiyorum sadece delim ücreti ne kadar Bir de salı günü gelmeyi düşünüyorum randevu almam gerekiyor mu?

  • cenk dedi ki:

   6 mm tunel delim fiyati e-mail adresinize gonderildi, randevu almaniz gerekiyor,

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 7. Eylul dedi ki:

  Merhaba studyonuzda tek kulagima 6 ya da 8 mm tunel yaptirmayi dusunuyorum fiyatlari bana mail atabilir misiniz? Piercing cesitlerine gore fiyatlandirma degisiyormus onu da belirtebilirseniz cok sevinirim, tesekkurler 🙂

 8. Ceyda dedi ki:

  Merhaba benim kulak deliğim küçükken yırtılmış 3-5 çaplık tünel piercingi kendim taksam olur mu veya tünel piercing yaptırmak istesem sıkıntı çıkar mı?

 9. Akay dedi ki:

  Merhaba iki kulağımda da delik var, 4 veya 5 mm tünel yaptırmayı düşünüyorum. Rica etsem modellere göre fiyatları mail atabilir misiniz?
  İyi Günler

  • cenk dedi ki:

   5 mm tunel piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, Sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 10. ÖZER BAŞDEMİR dedi ki:

  merhaba iyi günler 10 mm tünelim var ahsap tunnel modellerini 10-12 mm arasında mailime yollayabilirmisiniz tesekkür ediyorum

 11. ÇİĞDEM GÜLER dedi ki:

  Merhabalar,
  Arkadaşım içi 24 mm’lik tünel almak istiyorum.
  Uygun ürünlerin fotolarını, fiyatlarını ve ödeme şeklini mail atarsanız sevinirim.

 12. sertaç benlioğlu dedi ki:

  Tünel yaptırmayı düşünüyorum en fazla kaç mm kapanır

 13. m.t. dedi ki:

  tünel piercinglerin delim ücreti ve 4mm ile 5 mm tünel piercing çeşitlerinin fotoğrafını ve fiyatlarını e-mail adresime atabilir misiniz

  • cenk dedi ki:

   sadece 4 ve 5 mm tunel piercing delim ucreti e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir, cesitlere instagram PiercingDukkani sayfamizdan bakabilirsiniz

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 14. Ahmet dedi ki:

  Merhaba. Yorumların bir kısmını okudum, 6 mm’ye kadar olan tüneller kesin kapanır mı?
  Sağ kulağıma 5 mm’lik tünel açtırmak istiyorum. Fiyatı ne kadar?
  Açtırdıktan sonra, küpe gibi bir süre çıkarmadan durmak zorunda mıyım?

  Not:Sağ kulağımda delik yok.
  Not 2: çok soru sordum ama kafamda soru işareti kalmasın istedim. Kusura bakmayın.

  • cenk dedi ki:

   5 mm tunel piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik, Sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir, tunel acildiktan sonra tavsiye edecegimiz sure boyunca kullanmaniz gerekir, tunel piercingler tamamen kendiliginden belli bir olcuye kadar kapanir genis mm lerde farkli kapatma yolu vardir

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 15. Büşra irem dedi ki:

  Merhaba acaba 8 mm tünel fiyatı ne kadar

  • cenk dedi ki:

   8 mm tunel piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, Sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 16. melis dedi ki:

  Merhaba, 4mm ve 5mm tünel piercingi yaptırmak istiyorum fiyatlarını öğrenebilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   4 ve 5 mm tunel piercing delim fiyatlari e-mail adresinize gonderildi, Sececeginiz tunel piercing kupesine gore fiyat degisir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 17. Nisa dedi ki:

  Merhaba. Kendim uzun zamandır tünel yapıp genişletiyorum; bugün 12 mm’den 16 mm’ye geçis yaptım. Normal şartlarda bakımı ben üstleniyordum fakat bu kadar büyük bir tünele sahipken nasıl bir bakım yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz acaba? İnternette çok fazla bir bilgi yok. Şimdiden teşekkür ederim yanıtınız için.

 18. Harald dedi ki:

  Merhaba bugün 8mm bi tünele sahip oldum fucicort krem önerdiler aldım ama ön tarafa kolayca sürebilirken arkasını göremediğim için süremiyorum ne yapmamı önerirsiniz

  • cenk dedi ki:

   yaptirdiginiz yere danisin

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 19. Sabri dedi ki:

  merhaba ben evde kendim 4mm tünel açtım ve kulağım çok fazla sızlıyor çıkartmak istemiyorum bir sorun olurmu çıkarmalımıyım bide çıkarırsam siz kaça yaparsınız 4mm

  • cenk dedi ki:

   4 mm tunel piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik, Sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 20. Mert dedi ki:

  Merhaba iki kulağımda da 10mm’lik tüneller var elinizde ki tünel küpelerin resimlerini ve fiyatlarını atabilir misiniz ?

 21. Kubilay dedi ki:

  Merhaba,
  Deliksiz kulağıma 3mm veya 4mm tünel yaptırmak istiyorum fiyatlarını öğrenebilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   3 ve 4 mm tunel piercing fiyatlarini e-mail adresinize gonderdik, Sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 22. batuhan dedi ki:

  Evde kendim tünel küpe yapıcam 3 senedir kulağım delik. Yapacak profesyonel birisi yok çevremde 3-4mm ufak bi tünel sizce nasık yapmalıyım.

 23. Merve dedi ki:

  Merhaba güvenilir bir yerde tünel yaptırmak istiyorum lütfen e mail adresime fiyat bilgilerini gönderir misiniz teşekkürler

  • cenk dedi ki:

   sececeginiz tunel piercing kupesine gore ve acilacak tunelin genisligine gore fiyat degisebilir o yuzden fiyat listesi gonderemeyiz

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 24. Sude dedi ki:

  Merhabalar ilk olarak 8 mm tünel yaptırmak istiyorum fakat kulağımı normal deldirdiğimde altın ve gümüş dışındaki küpelere alerjim var tünelde herhangi bir sorun çıkarmı nekadar acıyabilir kullanmadığımda kesin kapanırmı ve fiyatı nekadardır öğrenebilirmiyim

  • cenk dedi ki:

   tunel piercing icin gumus kupe kullanilmaz, eger gumus size alerji yapmiyorsa tunel icin piercing icin kullanilacak cerrahi celik hic yapmayacaktir, aci kismina birsey diyemeyecegim herkesiz agri esigi farklidir, fiyat ise sececeginiz tunel kupe cesidine gore degisir

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 25. Ilayda dedi ki:

  Standart bir dil piercingi kac mm oluyor acaba?

  • cenk dedi ki:

   Azda olsa mm farklari olabilir bu kisinin dil kalinligina gore degisir o yuzden gormeden cevap veremeyiz

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 26. Kaan dedi ki:

  Merhabalar öncelikle ben kulağıma tünel yaptırmak istiyorum ama kulağımda delik yok bu yüzden ilk deldirip sonramı tünel işlemini gerçekleştirmemiz gerek yoksa direk deldirmeden yapılabiliyormu.

  • cenk dedi ki:

   Tunel piercing icin oncesinde delim yapilmasina gerek yok 12 mm e kadar direk acabiliriz

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 27. Batuhan dedi ki:

  Merhaba öncelikle kulağımda 5mm boyutunda tünele sahibim 5 e genişletirken iki ucu da geniş olan plug küpe takmışlardı bu tüneli nasıl çıkartabilirim yerine yeni küpe takmak istiyorum da

  • cenk dedi ki:

   plug tuneller vidali yada duz konik sekilde olabilir, sizin ki vidalidir buyuk ihtimalle tek tarafini (onden) sabit tutun arkadaki vidayi saatin tersi istikametine cevirin acilir

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

   • Batuhan dedi ki:

    Benim ki düz konik biçimde yani iki tarafı da yüksek uçlu bunu nasıl çıkarabilirim

    • cenk dedi ki:

     kulak memenizi bukerek cikartabilirsiniz ancak eger basaramazsaniz bir uzmandan yardim almanizi oneririm

     Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 28. Oktay dedi ki:

  Merhaba ben 8 mm tunel yaptirmak istiyorum 2 kulak icin gümüş metal le birlikte ne kadar fiyati var acaba bide takmayinca bi sure sonra kapanırmi ?

  • cenk dedi ki:

   8 mm tunel piercing icin fiyat bilgisi e-mail adresinize gonderildi, yalniz kesinlikle gumus emitasyon gibi materyaller den uretilmis piercing kullanmiyoruz ve bulundurmuyoruz, 8 mm cerrahi celik tunel piercing icinde fiyat bilgisi gonderdik, ayrica tunel piercing kendiliginden kapanmaz.

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 29. Melisa dedi ki:

  10 mm tünel piercing düşünüyorum tek kulak için fiyatını öğrenebilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   10 mm tunel piercing fiyati e-posta adresinize gonderildi

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 30. hüseyin dedi ki:

  merhaba ortalama fiyatları ne kadar?

  • cenk dedi ki:

   tunel piercing te ortalama bir fiyat olmaz, ne kac mm tunel acilacagi belli ne sectiginiz tunel piercing kupesi

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 31. Şevval dedi ki:

  Merhaba, ben genişletme işleminin fiyatını öğrenmek istiyorum kulağımda delik var, yardımcı olursanız sevinirim.

  • cenk dedi ki:

   tunel piercing icin kac mm genislik istiyorsunuz ve hangi meteryali kullanmamizi istiyorsunuz bunlar belli olmadan fiyat veremeyiz

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 32. Ali dedi ki:

  Merhabalar bende tünel piercingi bulunmakta ve kulağımda delikte var rica etsem deliği genişletmek için gereken ücret hakkında bilgi verebilir misiniz?

  • cenk dedi ki:

   Sizeki kulak deligi kac mm ve kac mm tunel yapilmasini istiyorsunuz, tünel piercing ile beraber mi fiyat soruyorsunuz, size gonderdigimiz maile cevap verirken ayrintilardan bahsedin

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 33. Art dedi ki:

  Tek seferde 5mm bozuk olurmu küçükten büyüğe doğru yaptır diyenler oldu bi fikir verirseniz çok iyi olur

  • cenk dedi ki:

   biz tek seferde 12 mm e bile cikabiliriz, baskasi yapamaz o ayri.

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 34. Art dedi ki:

  En beğendiğiniz yada en tercih edilen 6mm piercing i e-postama yollarmısınız şimdiden teşekkürler

 35. Mert dedi ki:

  10 mm tunel kapanir mi

 36. Alaz dedi ki:

  Merhaba benim eskiden tünelim vardı 8mm ye kadar arkadaşım açtı fakat malesef yırtıldı çizgi şeklinde izi var.. yine istiyorum 8mm tek seferde olur mu ve yırtılmış olması etkiler mi?

  • cenk dedi ki:

   daha onceden yirtilmis olmasi yeni acilacak tuneli etkiler, kac mm olacagina eger yapmayi uygun gorursem genisletme sirasinda ben karar verecegim

 37. aleyna dedi ki:

  14 mm piercing delim ve piercing fiyatını öğrenebilir miyin

  • cenk dedi ki:

   sizin kulaginizda tunel piercing varmi ? tek seansta 14 mm e cikmiyoruz eger tunel piercinginiz yoksa

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 38. Cemre dedi ki:

  Merhaba iyi gunler benim sol kulagimda 10 mmlik tunel var kendim spiral tunelle actim sag kulagima da acmaya basladim ama nedense sag kulagim baya sisti ve aciyor sol kulagimda boyle olmamisti
  Nasil sisligini indirebilirim onerdiginiz bir krem ya da baska bir sey var mi

  • cenk dedi ki:

   tunel piercing te profesyonel olmadan kendi basiniza islem yapmissiniz bundan sonra doktora gidebilir gerekli bilgiyi alabilirsiniz, biz size yardımcı olmayiz

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 39. Efe dedi ki:

  Merhaba, ben 5-6 mm tunnel piercing yaptırmak istiyorum. Yaptırdıktan sonra bir süre takıp sonradan çıkarmaya karar verirsem kapanması ne kadar sürer? Ayrıca 5-6 mm modellerini atar mısınız?

  • cenk dedi ki:

   artik tunel piercing modellerini gonderemeyecegiz, her gecen gun cesitlerimiz dahada cogaldigindan hepsini resmedecek kadar vaktimiz yok, ancak piercing modellerimize https://www.instagram.com/piercingdukkani/ adresinden bakabilirsiniz 5-6 mm tunel tamamen kapanmaz sadece normal kulak deligi seklini alir

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 40. Derin dedi ki:

  Merhaba yurtdisina tunel kargolayabiliyormusunuz ? Kargolayabiliyorsaniz 8-10 mm cesitlerinizi mail olarak atarmisiniz

 41. Seda dedi ki:

  Ben tunel yaptiracagim ama izledigim videolardan cogu ya kaniyor yada agridan ruhlarini tsslim etmis gibi gozukuyorlar ben 8 mm lik yaptiracagim ama iste kararsizim onu yaptirmada aciya dayanirim herhalde bilmiyorum sahsen suan dilimde ve dudagimda var ondan sonra cesaretlendim ama yinede kararsizim simdiden tesekkur ederim.

  • cenk dedi ki:

   su ana kadar yaptigimiz yuzlerce tunel piercinginde ciddi aci ceken olmadi hatta cogunda kan bile olmadi eger olduysada cok az olmustur kan cikmasi, profesyonel bir sekilde yapildigi surece ilk delimde 10 mm e cikilabilir tunel piercingte

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 42. Ayşenur dedi ki:

  Merhaba 2mm ve 3mm tunel fiyatlarini ve modellerini yollayabilirmisiniz bu arada yeriniz nerdeydi

 43. İnci dedi ki:

  Merhaba muğlada yaşıyorum 10mm tünelim var fakat burda model bulamıyorum . [email protected] mailime çeşitleri ve fiyatları atarmısınız

 44. Alara dedi ki:

  Merhaba, 10 mm tünel ve hızma yaptırıcağım, ikisinin fiyatlarını mail adresime yollarmısınız ?

  • cenk dedi ki:

   10mm tunel piercing ve burun nostril piercing fiyatlari e-mail adresinize gonderildi

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 45. Lale dedi ki:

  Merhaba, benim kulaklarım şu an 8g. Kendim taper alarak yaklaşık iki ay içerisinde 14’den başlayarak çıkardım. Çok yavaş çok sağlıklı bir şekilde yani. Onun üzerinden 2-3 ay kadar daha geçti ancak 6g’ye çıkaramıyorum. Takı geçiyor ancak arkasında deformasyon oluşuyor, blowout denenlerden. Teflon teypiyle denedim ancak kokusunu o kadar arttırdı ki bir hafta dayanamadan çıkardım. Profesyonel bir şekilde yaptırmayı düşünüyorum. Hedefim 8mm/0g. Prosedürü bana açıklar mısınız? İnternette bununla ilgili pek bir şey bulamadım, sadece art arda takılan taperlar ve yırtık kulaklar var.

  • cenk dedi ki:

   tunel piercing konusunda studioya geldiginizde yardimci oluruz, tunel piercingi ne sekilde yaptigimizi amatorlere ornek olmasin diye aciklamiyoruz

 46. Derin girgin dedi ki:

  Merhaba bende 10 mm tünel piercingi var model çeşitleri atabilir misiniz bana

 47. Melanie dedi ki:

  Benim şuan 8mm tünelim var, rutin bir temizlik gerekiyor mu ? Herhangi bir krem veya solüsyon ile, gerekiyor ise ne önerirsiniz ? Bir de genişletme sonrası delik içinde kızarlıklık olması normal midir ? Her genişlettiğimde aynısı oluyor fakat kanama yok

 48. Mert dedi ki:

  Merhaba ben 14mm’li bir tünel açtırmak istiyorum kulağım zaten delik belli bir zaman sonra göze hoş durmayacak şekilde sarkma yapar mı ?

 49. Ali dedi ki:

  Merhaba hayırlı kazançlar, öncelikle 1 ay içinde tünel yaptıracağım. 6mm tünel kapanır fakat hiç takmasak zamanla izide geçer mi?
  Ben 6mm fiyat öğrenebilir miyim, birde tam adresinizi yazarsanız sevinirim.

  • cenk dedi ki:

   merhaba, tesekkur ederiz, 6 mm tunel piercing kullanmayi biraktiktan sonra kisi dokusuna gore belirli bir zaman gectikten sonra tunel olarak kalmaz ve kuculur genellikle gozle gorulmez hatta bazi kisilerde ilerleyen yillar icinde tamamen kapandigida gorulmustur, 6 mm delim ucreti e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz tunel piercing kupesinin fiyati ise cesidine gore degisir, adres internet sitemizde var.

 50. Burak dedi ki:

  Merhaba öncelikle iyi çalışmalar dilerim.
  Benim iki kulağımda da 10 mm çapında tünel var. Sorum şu bunlar zamanla takmazsam kapanır mı? Eğer kapanmazsa kapanması için bir işlem yapılabilir mi? Şimdiden teşekkürler, tekrar iyi çalışmalar dilerim.

 51. Can dedi ki:

  Peki hocam tesekkur ederim rica etsem e mail adresime max ve min fiyati yollar misiniz bu ise pek heveslendim.

  • cenk dedi ki:

   tünel piercing fiyatini e-mail adresinize gönderdik yalnız sadece 5 mm için her mm için tek tek delim ve küpe fiyatini yazamayiz

 52. Can dedi ki:

  Hocam 5 veya 6 mm tunel yaptirmak istiyorum fakat internette gezinirken bir kac kisinin kulaklari iltihaplanmis ve cok kotu gozukur hale geldigini gordum. Urktum. Bunun sebebi nedir? Her tunel isleminde olur mu

  • cenk dedi ki:

   ister tunel ister baska bolgelere yapilan piercinglerde cesitli kotu fotograflarlar gorebilirsiniz, bunun sebebi yapan kisinin amator olmasindan, kullanilan meteryalden kaynaklandigi gibi bircok sebebi olabilir

 53. Öncü dedi ki:

  8mm tünel küpenin kapanması için ne yapmalıyım yada kapanırmı ilerde sarkmasından çekiniyorum yaptıralı 1 ay oldu

 54. rüçhan dedi ki:

  lise 2 yim 17 yaşındayım ailem ile yaşamıyorum.

 55. Koray dedi ki:

  Merhaba 10 mm tünel delimi yaptırmak istiyorum fiyatını öğrenebilirmiyim kulağımda delik değil

  • cenk dedi ki:

   10 mm tunel delim ucreti e-mail adresinize gonderildi, tunel piercing ucreti sececeginiz kupeye gore degisiyor

 56. Rüçhan dedi ki:

  10mm tünel kaç yaş üzerine yapıyorsunuz ve çok acıyormu?

  • cenk dedi ki:

   ailenizden izin kagidi getirmeniz durumunda yasiniz sorun olmaz, cok acimiyor korkmaniza gerek yok, yalniz verdiginiz e-mail adresi yanlis tunel piercing ile ilgili mail alamayacaksiniz bizden

 57. Alara dedi ki:

  8mm tünel yaptırmak istiyorum ancak veli izni ya da herhangi bir yaş sınırlaması var mı? Ve 8mm ne kadar acıyor yani tabii acı eşikleri farklı ancak çok acır mı ortalamaya göre? Fiyatını bana mail atabilir misiniz?

  • cenk dedi ki:

   ailenizin izin verdigini belirten imzali bir yazi olmali, tunel genisletme islemi 8 mm icin aci cok olmaz, tunel delim fiyati e-mail adresinize gonderildi, tunel piercing ise sececeginiz kupeye gore degisir

 58. Öncü dedi ki:

  Merhaba 5 gün önce iki kulağımada 4mm tünel küpe taktırdım ama aynı yerlere yapamamış ilerde genişletmek istiyorum bu orantısızlık görüntü açısından sıkıntı olurmu ne yapmalıyım

 59. Ata dedi ki:

  Merhaba 5 mm tünel küpe çeşitlerini ve fiyatlarını öğrenebilir miyim ?

  • cenk dedi ki:

   5 mm tunel piercing + delim fiyati e-mail adresinize gonderildi, her cesit tunel piercing kupesi mevcut

 60. burak dedi ki:

  merhaba kullandığım tünelin rengi atıyor soyuluyor sağlık acısından bir problem yaratır mı acaba ?

  • cenk dedi ki:

   piercing te kullanilan metal cok onemlidir kesinlikle renk atmamasi gerekir eger renk atiyorsa sonradan boyamadir ve saglik acisindan zararlidir

 61. Gökçe dedi ki:

  5 mm ve 10 mm tunnel piercing fiyatı ve yaş sınırını öğrenebilir miyim?

 62. ceyda dedi ki:

  Merhaba, 6 mm tünel fiyatını öğrenebilir miyim?

 63. Ayşenur dedi ki:

  Merhaba ben 3 gün önce 6mm tünel açtırdım şişeceğini söylemişlerdi iyi bakmam gerektiğini falan şişliği bazen iniyor gibi oluyor ama şuan baya bir şişti kulağın hafiften sızlıyor günde 4 kere batikon ve terammycin sürüyorum ama tüneli oynatamıyorum çeviremiyorum yani yeni deldirdiğim için normalmi değilse iltihap vs olmaması için ne önlem almalıyım?

  • cenk dedi ki:

   tunel piercing in sismesi normal degil, biz yapmadigimiz icin yaptirdiginiz yerle iletisime gecin, bu arada bakim suresince tirnaginizla oynamamaya ozen gosterin

 64. Görkem dedi ki:

  Merhabalar. Ben kendim tunnel açmak istiyorum fakat elimde aparat ve tunnel küpesi yok. Bana ürünleri be fiyatları mail atabilir misiniz 5mmden baslamak istiyorum

  • cenk dedi ki:

   tunel piercing kupelerini ve taper lari size gonderdigimiz e-mail e ekledik, kac mm e ye kadar tunel acmak istiyorsaniz ve kac tane kac tane mm kupe istiyorsaniz ayri ayri belirtin fiyatlandiralim

 65. Kubilay dedi ki:

  3 mm tunel fiyati nedir

 66. Kubilay dedi ki:

  Merhaba ben kulagima 3 mm tunel actirmak istiyorum fiyat hakkinda bilgi verir misiniz

 67. Ajda dedi ki:

  Merhaba kulağım delik değil, tek seferde 10mm tünel açtırmak istiyorum. Fiyatı ne kadar olur ve açılacak deliğin genişliğie göre fiyat artıyor mu? Son olarak da 10mm’lik taş, ağaç ve cam modellerinizi görebilir miyim, teşekkürler.

  • cenk dedi ki:

   kulak memeniz delik olmasa da tek seferde 10 mm tunel acabiliriz, cerrahi celik piercing, tas veya agac piercing + delim + ucretleri e-mail adresinize gonderildi

 68. Sami dedi ki:

  MErhaba iyi çalışmalar ben 4 5 ml lik bir tünel yaptirmak istiyorum acaba fiyatlar nedir adresime gönderebilir misiniz Ama plastik yada slikon piercinglerden istemiyorum teşekkür ederim

 69. zeynep dedi ki:

  bende 5 mm tünel piercing istiyorum tek kulak olarak fiyatı ne kadar olur acaba?

 70. Melike dedi ki:

  Merhaba rica etsem elinizdeki 6 ve 8 mm tünel fotoğraflarını atar mısınız? ([email protected])

 71. Efnan dedi ki:

  Merhaba ben 2 kulağıma 10mm tunnel yaptırmak istiyorum ayrıca kulağımda helix piercing var orayada 3mm diye düşündüm bana fiyat konusunda bilgi verirseniz çok sevinirim

  • cenk dedi ki:

   merhaba, her iki kulaginiz icin cerrahi celik kupelerle tunel ve delim fiyati e-mail adresinize gonderildi, diger sececeginiz cam, agac, silikon, acrylic tunel piercing kupesine gore fiyat degisecektir, ayrica helix genisletme fiyatini da e-mail adresinize gonderdik

 72. Berna dedi ki:

  5 ve 6 mmlik tunellerin fiyati nedir? Birkac fotografiyla birlikte email ime atar misiniz? Tesekkurler simdiden.

 73. Uğur dedi ki:

  Ayrıca bir sorum daha var sol kulağımda 2 tane delik var bu tünele engel olur mu

 74. Uğur dedi ki:

  Ben 5mm tünel istiyorum fiyatları e-mailime atabilir misiniz? Birde çıkardıktan sonra kapanır mı yoksa dışarıdan belli olacak şekilde delik mi kalır? Şimdiden teşekkürler

  • cenk dedi ki:

   5mm tune piercing dahil delim fiyati e-mail adresinize gonderildi 5 mm tunel cikardiktan sonra kapanmasa da tunel oldugu belli olmayacak sekilde kuculur

 75. Ulaş dedi ki:

  hocam [email protected] 3mm ve 5mm tunellerin resmini atabilirmisiniz

 76. Mert dedi ki:

  Merhabalar. Öncelikle vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkürler çoğu insanın bilmediği yada nerden çıktığını merak ettiği düşünceleri paylaşmıssınız, bence gayet iyi bir bilgiydi. İkinici; bende bir kulağımda 8mm diğer kulagımda ise 4 mm tunnel var. Bunları yaklaşık bir veya birbuçuk ay gibi bir sürecte kendim açtım ve gayet normal duruyor fakat, sol kulağımı 6 dan 8 e geçirirken aparatla açmama rağmen inanılmaz bir ağrı oldu. Ve bugün ikinci gün kulak memem oldukça sert bir halde renginde bir sorun yok yada görünürde. Merak ettiğim nokta tunnellerde ne gibi sorunlarla nasıl karşılaşırız yada belirtileri nelerdir. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Tekrar teşekkürler.

  • Mert dedi ki:

   iltihap durumları ve ne gibi durumlarda (Görünüm renk vs) neler yapmalıyız?

   • cenk dedi ki:

    eger kulak memenizde kirmizi mor veya siyaha calan herhangi bir renk yoksa sorunda yok demektir piercing iyilesim sureci boyunca once oksijenli su ardindan baticon tarzi bir antiseptik kullanmanizi tavsiye edebiliriz, eger tunel piercinginizin renginde veya gorunumunde degisiklik olursa tunel piercinginizi derhal cikarmaniz gerekir

    • Mert dedi ki:

     Teşekkürler Ayrıca; Düne göre ağrım azaldı fakat şişlik aynı ve sabah kalktığımda kulağımın arka tarafında tünelde iyileşme sürecinde oluşan sarımtrak / kırmızıya çalan bir sıvı vardı uyandığımda kulak çubuğuyla kolayca temizledim fakat iyileşme döneminde oluşanlara nazaran daha fazla idi. Ayrıca çok küçük boyutta su toplaması gibi görünen içerisinde kan bulunan bir balon gordum kulağımın arkasında ama çok zor görünecek bir boyuttaydı. Tünelim gayet rahat hareket ediyor kulağımda 2 gün önce takmama rağmen fakat kulak memem şiş ve sert ayrıca bahsettiğim sıvı gün içerisinde yine oluşuyor ara ara. Bugün bir eczaneye gittim enfeksiyon olup olmadığına dair sormak için hanfendi birşey olmadığını soyledi bilemiyorum ama bana çok normal gelmiyor. Batikon kullanmamı önerdi günde kaç kere kullanmalıyım ve o sıvıyı temizledikten sonra tunelin iç kısmı ile kulağımın arasına komple değicek şekilde kulak çubuğu ile sürüyorum nasıl olmalı doğrusu bir yanlışım varmı bilmek istedim. Çok zor taktım çıkarırsam aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum umarım büyük bir problemim yoktur geçsin gitsin istiyorum artık. Sizede zahmet olucak bu kadar şeyi okumak ama kusura bakmayın oldukça bilgilisiniz bu konuda bu yüzden paylaşmak istedim. Teşekkür ederim şimdiden yorumlarınız için.

     • cenk dedi ki:

      siz herseyi dogru yapmissiniz eczacinin tavsiyesine uyup batikon kullanin ama oncesinde bolca oksijenli su kullanin kulaginizda olusan kan toplamasi kesinlikle normal degil agri olmasida normal degil buradan hayal ederk konusmak yanlis eger ilaclari kullandiktan sonraki ilk 3 gun icinde kan toplamasi azalmadi veya gecmediyse tunel piercingi cikarmaniz gerekecektir bundan daha cok sorunla karsilasirsaniz bize degil dermatolaga danismaniz gerekecek bu size son mesajimiz

  • cenk dedi ki:

   olumlu elestirileriniz icin tesekkur ederiz, oncelikle tunel piercingi kendiniz degil bir profesyonelin yapmasi gerektigini belirtmek isteriz su ana kadar yaptigimiz hicbir tunel piercinginde herhangi bir sorunla karsilasmadik

 77. Aleyna dedi ki:

  Merhaba, 2 yıla yakın süredir 14 mm tünelim var ama bi anda iltihaplanıp şişti ve çıkarmak zorunda kaldım. Düzelmesi için bi öneriniz var mı yada sarkma durumu oluşur mu? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

  • cenk dedi ki:

   tunel piercing i uzun zamandir kullaniyorsanuz bu gecen sure icinde her zaman delik olan bolgeyi ve piercing kupesini temiz olarak tutmaliydiniz, su anda yapmaniz gereken oksijenli su ile tunel piercing bolgesini temizlemek ve dermataloga gitmek

 78. kuzey dedi ki:

  merhaba, 2 adet 14mm tünel e sahibim elinizde kapalı veya da estetik duran modelleri mail olarak yollayabilir misiniz acaba. Teşekkürler.
  [email protected]

 79. Ceren dedi ki:

  Merhaba ben 5 mm’lik tunel yaptırmak istiyorum. Fiyatı ne kadar olur ve her kulak için ayrı ucret mi alıyorsunuz? Şimdiden teşekkürler

 80. Deniz dedi ki:

  Merhaba bugün 6mmlik tunnellerimi 8mm ye genislettirdim. İlkinde sizlamadigi kadar sizliyor ve küçük küçük kanamalar gördüm. Kulak memem biraz küçük.Yirtilmis mıdır ve ne yapmaliyim yardimci olabilir misiniz.
  [email protected]

  • cenk dedi ki:

   eger tunel genisletme islemini 6 mm den sonra 1 ay bekleyerek yaptirdiysaniz birsey olmamasi lazim, kualk memesinin yirtilmasi profesyonel yapildigi surece soz konusu degildir, sorun ne ise kime yaptirdiysaniz ona sorun

 81. Mert dedi ki:

  Merhaba oncelikle ben dun 5mm tunnel yapyirdim bugunde havuza girdim sizliyo girmeden oncede sizliyodu bir sey olurmu ? Borde okul acilinca bizim ders ler gunde 8 yani sabah 8 oglen 3 te cikiyoruz okuldayken cikarsam okul cikisi taksam deligim kuculurmu ? Birde cikardigimda delik boslugu belli olurmu ? TESEKKURLER

  • cenk dedi ki:

   merhaba, tunel piercingini yaptirdiginiz yerin sizi belli bir sure havuza giremeyeceginiz konusunda uyarmis olmasi gerekirdi, tunel piercinginiz gunluk cikarip takmayla kuculmez, 5 mm tunel deligi cok acik durmamakla beraber belli olur

 82. ece dedi ki:

  3 ve 5 mmlik tünel piercingi bulamadım hiç bi yerde rica etsem banada örneklerini yollayabilir misiniz? ([email protected])

 83. mahir dedi ki:

  Selamlar,şuan 10 mm’lik tünel kullanıyorum ama yaşadığım şehirde hiç güzel tünel piercing bulamıyorum rica etsem örnekleri gönderebilir misiniz? Bir de sipariş ettikten ne kadar süre sonra elimde olur? Teşekkürler..

  • cenk dedi ki:

   10 mm tunel piercing cesitlerini e-mail adresinize gonderdik, siparis verdikten sonra ayni gun kargoya veririz, size ulasmasi kargo sirketine bagli olarak birkac gun surebilir

 84. batuhan dedi ki:

  2-3 mm lik tunel modelleri ve fiyatlarını g-mail ime gönderirmisiniz lütfen

 85. Nilay Yavuz dedi ki:

  He birde unutmadan 3mm tünel piercing nasıl duruyor fiyatıyla birlikte e-mail adresime atabilirmisiniz ?

 86. Nilay Yavuz dedi ki:

  Merhaba. Ben 14 yaşındayım. Ve 3 mm tünel piercing yaptırmak istiyorum. Isparta’da yaşıyorum ve genel olarak tünel piercing fiyatları nedir ? Yani çoğunluk ? Deldirdikten sonra Ne zaman tünel piercingten sıkılacağımı bilmiyorum. Baya uzun yıllar kullanırmışım gibi geliyor yaptıracağım yer profesyonel ve hijyenik onda sorun olmaz ama sarkmasından , kopmasından korkuyorum. Ve çıkardığımda kapanmamasından aklımda bir sürü soru işareti var aydınlatabilirmisiniz ?

  • cenk dedi ki:

   tunel piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik, 3 mm tunel cok az bir genislik hatta tunel bile sayilmaz sadece baslangic asamasi diyebiliriz, 3 mm tunel piercingi cikardiginiz zaman buyuk olasilikla kapanacak veya delik daralacaktir

 87. Oya dedi ki:

  Merhaba , ben 3 mm tünel yaptırmak istiyorum fiyatına dair bir bilgi verir misiniz?

 88. Almila dedi ki:

  Merhaba kulağımda 1 haftadır 5 mm tünel var tamamen iyileşti gibi ama arada çıkarmam gerekiyor.bir kaç günlüğüne çıkarıp tekrar takacagım zaman 5 mm yi tekrar rahatça kullanabilir miyim yoksa o takmadığım günlerde 3-4 mm ye düşer mi ?

  • cenk dedi ki:

   merhaba, tunel piercingi en az 1 ay kulaginizdan cikarmamaniz gerekiyor yoksa kullanmadiginiz sure icinde mm dusecektir

 89. Berk Ege dedi ki:

  5mm gümüş şu klasik olanlardan ne kadara gelir acaba mail olarakta cevap verebilirsiniz [email protected]

 90. Mert dedi ki:

  Merhaba oncelikle ben 15 yasindayim ve kulams 4 mm tunel actiricam fakat thneli cikardigimda belli olurmu ve ya ne zamana kadar kapanir birde 4mm tunel fotoraflarinizi e-maile atabilirmisiniz ?

  • cenk dedi ki:

   merhaba 4 mm tunel piercing kullanmayi biraktiginiz zaman belli olmayacak sekilde kapanir web sitemizden yapmis oldugumuz tunel piercing fotograflarina bakabilirsiniz

 91. Can dedi ki:

  Merhaba ben 8mm tunnel açmak istiyorum işlemi kendim yapacağım zamanla acelem yok ancak Streching taper set bulamıyorum Türkiye’de, Çin’den getiren siteler var gayet de uygun fyatları ancak hem sağlıklı olması bakımından güvenemiyorum hem de 1 ay da getiriyorlar. Türkiye’de fiyatları çok pahalı yardımcı olurmusunuz.

 92. serdar dedi ki:

  22mm plug piercing almak istiyorum ayrıca tunnel çeşitlerinizide görmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz? ([email protected])

 93. Yıldız dedi ki:

  En küçük tünel kaç cm? Ve fiyatı nedir? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

 94. Deniz Yildirim dedi ki:

  Merhaba benim kulagimda delik var tunel yaptirmama engel olur mu birde ornegin 3-4 mm tunel fiyati ne kadar olur tesekkurler

  • cenk dedi ki:

   merhaba, kulaginizda delik olmasi tunel yaptirmaniza engel degildir zaten tuneli yaparken once normal delim yapip ardindan genisletecegiz,istediginiz olcu icin tunel piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik

 95. sinem dedi ki:

  ben 5mm tunel yaptımak istiyorum fakat kulak memesinin büyümesi,sarkmasından korkuyorum pişman olurda çıkartırsam sarkık bir kulak memesine mi sahip olurum?

  • cenk dedi ki:

   5 mm tunel piercingini ilerde vazgecip cikarmaniz durumunda delik disaridan bakildiginda belli olmayacak sekilde kapanir istediginiz cap tunel icin en kucuk caplardan birisidir o yuzden sarkma asla soz konusu bile olamaz

 96. mina dedi ki:

  en büyük tünel mm’i kaç olabiliyor? 15 mm açtırdığımız da kapanmıyor mu? 15 mm ve üstünün kullanımlarında şikayet alıyor musunuz? iyi günler..

  • cenk dedi ki:

   su an dunya rekoru 109 mm ile hawai li bir adama ait o buyukluge kadar zamanla yapabiliriz hatta bakimini cok iyi yaparsaniz ve kulak memenizin capi uygunsa rekoru gecebiliriz, 15 mm tunel kapanmaz ve bakimini yaptiginiz surece sorun cikarmaz

 97. isxis dedi ki:

  bir defada 8mm tünel yapılabilir mi? bi yere sordum ilk önce 6mm yaptırın sonra büyütün yırtılma olabilir dedi doğru mudur?

 98. Yılmaz dedi ki:

  Merhaba,İyi çalışmalar öncelikle.Ben iki kulağıma da 3mm tünel yaptırmayı düşünüyorum fakat çıkardıktan ne kadar süre sonra kapanır?Ve bir sorum daha var arkadaşım tünel yaptırmıştı 3 sigara sığıyordu.Kapandı ama kesik gibi bir iz var kulağında.3mm çıkardıktan sonra iz olur mu?

  • cenk dedi ki:

   3 mm de iz kalmaz sadece normal delik izi kalir ve pek belli olmaz cikardiktan 1-2 ay sonra tamamen kapanir

 99. utku dedi ki:

  Acaba tüm modelleri [email protected] a gönderirmisiniz.

  • cenk dedi ki:

   mumkun degil kac milyon tane dovme modeli var elimizde ancak studio ya geldiginizde yardimci oluruz

 100. sinem dedi ki:

  merhabalar. 8 mm tünel ilk işlemde olur dimi?

 101. Çağla dedi ki:

  Merhaba 6mm bir tünel yaptırmıştım sizde 2 hafta önce. 10 mm olarak büyütmek istiyorum belli bir süre geçmesi gerekir mi?

 102. Deniz dedi ki:

  Ben kendim kulaklarımı genişletmek istiyorum haftadan haftaya. Taper/strecher setlerden var mı? Varsa ne kadara sattığınızı öğrenebilir miyim?

 103. Kübra dedi ki:

  Merhaba ben 14 yaşındayım ve kulağımda 6mm tünelim var çevremdekiler yaş ilerledikçe bunun genişleyip kötü bir görüntüye ulaşacağını söylüyor..Bende kapatmayı düşündüm..Bunun kapanma süresi ne kadar?

  • cenk dedi ki:

   tunel piercing zamanla kendi kendine genislemez ama yinede delimi kapatmak istiyorsaniz oraya herhangi bir kupe takmayin yaklasik 3 ay icinde tunel kapanir

 104. damla dedi ki:

  Merhabalar,
  15 mm tünel yaptırmak istiyorum. Tünelin büyüklüğüne göre fiyatı değişir mi?

 105. furkan dedi ki:

  Merhabalar benim de bir sorum olucak 5 6 mm lik bir delige hic takmassak tunel oldugu belli olurmu ailede biraz sikinti varda en azindan kac mm belli olmaz ogrene bilirmiyim?

  • cenk dedi ki:

   merhaba, 5-6 mm bir tunele hic piercing takmazsaniz o kisim zamanla ciplak gozle bakildiginda tunnel oldugu belli olmaz ama delik oldugu belli olur

 106. Ufuk dedi ki:

  Merhabalar benim kulağım şuan delik normal küpe takıyorum bu deliği 5 veya 6 mm lik bir tünel yapmak istiyorum sanırım bunun için özel küpe deliğini genişletebilecek materyaller varmış bu materyaller sizde mevcut mudur? Mevcut ise internet üzerinden satış gerçekleştirip kargolamanız mümkün müdür?

 107. Ugur dedi ki:

  6 mm e kadar madem kapanır diyorsunuz. İstediğim özellikte tünel bulamıyorum. Mümkünse elinizdeki tünellerin fotoğrafını ve fiyatını gönderme şansınız var mıdır? [email protected] dan ulaşabilirsiniz. ince silikon yapıda olanlardan istiyorum. Çerçevesi dışarıda olmayanlardan ve mümkünse renkli istiyorum. Kırmızı mavi pembe yeşil farketmiyor. Tekrar teşekkürler.

 108. Yiğit dedi ki:

  Benim de bir sorum var. Az önce bi kaç video izledim. Çok acıtır gibime geldi. 5mm için ne kadar acı çekerim ?

 109. Ugur dedi ki:

  Kaç mm tünele kadar kapanıyor kulak deliği acaba? Şayet bir gün sıkılıp çıkardığımızda kapanması için kaç mm olması gerekir, neticede insanız zevkler değişebilir. Her kulak farklıdır tabiki ama ortalama bir mm mümkün müdür?

 110. kayra dedi ki:

  merhabalar benim kulagimda su an 12 mm tunnel var ve 14e cikartmak istiyorum ancak genisletme isini basaramadim 12 mm ye kadar ben yapmistim ama bunu genisletemedim 14 mmye cikinca takilacak halka tunnel de aldim genisletme islemini siz yapabilir misiniz ve ne kadar ucrete yaparsiniz acaba?

 111. zeynep dedi ki:

  merhabalar buna acil cevap verirseniz gercekten mukemmel olur simdiden tesekkurler 🙂 benim kulagimda su an 8 mm tunnel var ben bunu 14 mmye cikartmak icin şu çivi seklindeki genisleticilerden aldim ancak girmiyor resmen kulagima genisletmeyi basaramiyorum. ne yapmami onerirsiniz?

 112. melis dedi ki:

  12mmlik bir tünelin var fakat kapatmayı düşünüyorum nasıl kapanır yada çıkarsam ne kadar küçülür 3mm kesilerek yapıldı en başta

 113. çağan dedi ki:

  Izmir deyim ve istedigim turde tunel bulamiyorum ([email protected]) hesabima elinizdeki tunellerin resmini yollayabilirmisiniz.

 114. Yagmur dedi ki:

  Merhaba. Tünel açmak istiyorum ancak tam olarak emin değilim. Küçük bir aparat aldım koni şeklinde, 5mm çaplı. Aparat yardımıyla kendim açmayı ve sonrasında genişletmeyi düşünüyorum. Ancak sormak istediğim şey eğer olur da ilerde vazgeçersem tünelim eski haline döner mi ve en küçük tünel küpe (veya piercing) boyutları kaç mm’den başlıyor.

 115. ilker güler dedi ki:

  çok acil tünele ihtiyacım var birkaç tane alıcam tünel satıyor musunuz iletişime geçebilir misiniz benimle ?

 116. iarslan dedi ki:

  iyi günler , kolay gelsin.doğrudan 5 veya 6mm tunnel yaptırmak mümkün mü?yoksa 2mm ve katları olarak zamanla mı büyütmemiz gerekiyor?

 117. arda dedi ki:

  Merhaba ben 10 veya 12 mm tünel yaptırmak istiyorum iki kulagimada fiyat öğrenebilirmiyim birde dudak ve kaşta deldirecegim toplam ne kadara olur ve eğer 10 mm yaptıktan sonra genişlemesi icin 12mm tünel küpe taksam olurmu :))) sizce hangisi uygun

  • cenk dedi ki:

   Fiyatlar sececeginiz tunel piercing kupesine gore degisiyor,buradan fiyat konusmuyoruz, studio ya geldiginizde yardimci oluruz

 118. yasemin dedi ki:

  merhaba benim size bi sorum olcak, bende 8mm tünel var ben almanyadan antalyaya yeni geldim ve bana acele tünel lazim fakat antalyada cok baktim hic bir yerde bulamadim sizin burda bildiginiz bir yer var mi acaba??

 119. cansu dedi ki:

  Merhaba, ben 6mm yaptırmayı düşünüyorum fakat aldığım bazı duyumlara göre giderek kendiliğinden genişlediğini duydum size de sormak istedim, 6mm de kalacak mı ?

Leave a Comment

error: Yasal Uyarı: Kopyalanması veya değiştirilmesi halinde yasal işlem yapılacaktır !
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.