Haz 2011 21

Yasal Uyarı : Bu yazılar ve resimler ” Eagle Tattoo Theatre ” Cenk Çelikağ’a aittir. Noterden onaylıdır, internet sayfalarında iznimiz olmadan yayınlanması, kopyalanması veya değiştirilmesi halinde yasal işlem yapılacaktır.

Türkiye’de yara izi kamuflajı yapan ilk kuruluşuz. Almanya’da almış olduğumuz eğitimle 1997 yılında yara ve kesik izleri başta olmak üzere ten rengi uyumlu kamuflaj işlemini ve göğüs ucu boyama işlemini ülkemize getirdik.
1999 yılında Uludağ üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Kliniğinde ‘Medical Make Up’ konusunu tanıtım amaçlı seminer verdik.

Cerrahi yöntemlerle düzeltilemeyen kötü yara izlerini, kesik ve yanık izlerini, ten lekelerini ve vitiligo lekelerini ten renginize uyumlu olarak kapatıyoruz. Medical Make Up ( Yara izi Kamuflajı) adını verdiğimiz bu yöntemle vücudunuzun herhangi bir yerindeki izi minumum belli olacak şekilde kamufle ediyoruz. Bu yöntem ile ameliyat izleri, vitiligo lekeleri veya kesik görüntüsü eski haline göre çok büyük olasılıkla azalıyor, tabi biz işlemi yaptıktan sonra sizin yapacağınız bakım süreci başarı oranını belirlemede etkili oluyor. Bu sebeble izlerin % kaç kaybolacağının ve kaç seans süreceğinin garantisini vermiyoruz. Amacımız sizi rahatsız eden iz veya lekeleri teninize uyumlu ten rengi boyalarla tek seansta eskisi kadar rahatsızlık duymayacağınız şekilde en aza indirgemek.
Bunun dışında göğüs ameliyatı ( Rekonstrüktif ) sonrasında oluşan pigment eksikliğini Medical Make-Up yöntemi ile diğer göğüs ucu ile aynı renge getirerek veya her iki göğüs ucunu boyayarak tamamen gideriyoruz.

Müşterimizin isteği üzerine gittiğimiz Volgograd ‘Stalingrad’ (Rusya) da bulunan Boginya güzellik merkezinde, hastamızın eski bir trafik kazasından dolayı alnında bulunan izi vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
ameliyat,alin,dikis,izi,kapatma,boyamarusya,iz,kapatmaalin,yara,izi,boyama,kapatma,mumkunmu

Trafik kazası sonucu yüzde meydana gelen yara izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
yara,izi,üzerine,dövmegoz,alti,lekeleri,morluklari,kapatma

Meme ucu ameliyatı sonrasında kişinin her iki göğüs ucu çevresine hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile renk verdik.
gogus,kanseri,sonrasi,yapilmasi,gerekenlergöğüs,ucu,yapımı,renk,verme

Yüzde meydana gelen yara izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
yüzde,kesik,izi,boyamaten,rengi,dovme,yapan,yerler

Deri nakli sonrası oluşan ameliyat izini azaltmak için vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları kullanarak kişinin kendi ten rengini yakalayıp kamufle ettik.
ameliyat,izi,kamuflajameliyat,izi,kapatma,yontemleri

Göğüs uçlarındaki vitiligo lekesini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
,gogus,ucu,vitiligo,lekesini,giderme,ten,rengi,dovmegöğüs,gogusucu,ten,rengi,ile,vitiligo,kapatma

Dudaktaki kesik izini kişinin dudak rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
dudak,dikis,izi,kapatma,boyamadudak,kesigi,boyama,kapatma,mumkunmu

Meme ucu pigment bozukluğunu gidermek için kişinin her iki göğüs ucu çevresine hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile renk verdik.
göğüs,rekonstruktif,sonrası,renk,kaybını,gidermegogus,ucu,renk,boyama,istanbul

Koldaki kesik izlerini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik. Amaç belirginliği en aza indirgemektir.
dovme,ile,ten,rengi,boyamafaça,kesik,kapatma,yontemi,nedir,istanbul,besiktas

Kişinin bıyık kısmında meydana gelen kesik izini kendi kirli sakal rengine uyumlu olarak micro pigmentasyon yöntemi ile kamufle ettik.
ameliyat,izi,kapatma,yöntemleriameliyat,yara,izi,kapama,istanbul

Yüzde meydana gelen vitiligo izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
vitiligo,lekesini,giderme,ten,rengi,dovme,nerde,nerede,yapılır,yontemleriten,rengi,ile,vitiligo,kapatma,yöntemi

Saç ekimi sonrasında oluşan scar izini kişinin saç rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile saç görüntüsü vererek kamufle ettik.
saç,kafa,dikis,izisacta,scar,dikis,izi,kapama

Meme küçültme ameliyatı sonrasında oluşan göğüs çevresindeki dikiş izini hazırlamış olduğumuz kisinin meme renginin tonu ile kamufle ettik.
meme,kucultme,ameliyati,oncesimeme,gogus,ucu,boyama

Alın bölgesindeki dikiş izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
kotu,atilan,dikis,izi,kapama,kamufle,etmedikiş,dikis,kesik,yara,izi,kapatma

Göğüs kısmında oluşan vitiligo lekelerini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
vucuttaki,lekeleri,giderme,yok,etmesedef,lekelerini,yok,etme,boyama

Kafatasında oluşan saçkıranı gidermek için vücut dokusuna uyumlu saç rengi pigment dövme boyaları kullanarak noktalama ve gölgelendirme uygulayarak ile micro pigmentasyon yöntemi ile kamufle ettik.
saç,kıran,kapatma,yöntemlerisackiran,gecirme,cozumu,nasıl,yok,olur

Koldaki kesik izlerini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment boyalar kullanarak ten rengi dovme yontemi ile kamufle ettik. Kesik izleri tamamen yok olmasa da amacımız kesik izlerinin görünürlüğünü azaltmaktır.
kesik,izi,kapamaten,rengi,dovme

Yüzdeki ameliyat izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
ameliyat,izi,kapama,kamufleameliyat,kesik,yara,izini,ten,rengi,boyama

Ameliyat sonrası oluşan dikiş izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
kesik,izi,kapatma,dikiş,üzerine,ten,rengi,dövmekesik,izi,kapama,uzerine,ten,rengi,dovme

Lazerle dövme silme işleminden sonra kaybolmayan dövmeyi kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik. Birinci fotoğraftaki resim kamufle yaptığımız dövmenin ve oluşan yaranın yeni hali, ikinci resim 1 ay sonrası.
dovme,uzerine,kamuflajten,rengi,dovme,kapatma

Koldaki kesik izlerini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment boyalar kullanarak ten rengi dovme yontemi ile kamufle ettik. Kesik izleri tamamen yok olmasa da amacımız kesik izlerinin görünürlüğünü azaltmaktır.
kesik,izi,nasil,gecerfaca,faça,kapatma,dovme

Dudak ve üzerindeki dikiş sonrası oluşan izi kişinin kendi dudak ve ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
dikis,izi,kamuflajidikis,izi,kapatma

Kişinin diğer göğüs areolasındaki pigment bozulluğunu vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları minumun seviyeye indirdik.
gogus,areola,pigment,boyama,kaybiareola,boyama,gogus,ucu,renk,tedavi

Bacak kısmındaki dermatolojik lekeleri kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
vucud,leke,izi,yok,etmekdövme,ile,leke,izi,kapama,besiktas

Kafatasında oluşan saçkıranı gidermek için vücut dokusuna uyumlu saç rengi pigment dövme boyaları kullanarak noktalama ve gölgelendirme uygulayarak ile micro pigmentasyon yöntemi ile kamufle ettik.
saçkıran,kapama,tekniklerisackiran,nasil,gecer

Dikiş sonrası oluşan izi kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
kesik,izi,yok,etme,kamuflajıjilet,kesik,izi,kapatan,yerler,istanbul,besiktas

Kafatasında oluşan yarık izini gidermek için vücut dokusuna uyumlu saç rengi pigment dövme boyaları kullanarak noktalama ve gölge şeklinde kamufle ettik.
dikiş,izi,kapatma,besiktas,istanbuldikis,izi,uzerine,ten,rengi,dovme

Meme Rokonstrüksiyonu sonrasında kişinin diğer göğüs çevresine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile renk verdik.
göğüs,rekonstrüktif,sonrası,ucunu,boyama,resimlerboyama,tedavisi,göğüs,ucuna,nasıl,renk,verilir

Alında bulunan estetik dikiş izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
kesik,dikiş,izi,kapatma,boyama,tedavisi,gidermekesik,dikiş,izi,nasıl,kaybolur,tedavi,yontemleri

Bacak bölgesindeki düzensiz beyaz benek lekelerini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
beyaz,benek,lekeleri,kapatma,boyama,tedavisi,gidermebeyaz,benek,kamuflaji,yok,etme

Bacak bölgesindeki düzensiz beyaz benek lekelerini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
beyaz,benek,lekeleri,kapatma,boyama,tedavisi,gidermebeyaz,benek,kamuflaji,yok,etme

Meme Rokonstrüksiyonu sonrasında kişinin diğer göğüs ucu rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile renk verdik.
meme,göğüs,ucu,renk,verme,yapan,yerlerkalıcı,göğüs,meme,ucu,boyaması,istanbul

Kafatasında oluşan saçkıranı gidermek için vücut dokusuna uyumlu saç rengi pigment dövme boyaları kullanarak noktalama ve gölgelendirme uygulayarak ile micro pigmentasyon yöntemi ile kamufle ettik.
saç,kıran,tedavisisac,kiran,kapama,yontemi

Alın bölgesindeki sivilce sonrası oluşan ve geçmeyen kızarık noktaları kişiye uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
sivilce,lekesi,kapama,kamufle,etmesivilce,izi,lekesi,kapatma

Ameliyat sonrası oluşan dikiş izini kamufle etmek için tasarladığımız motifi, dikiş izinin kıvrımlarına uygun şekilde kapattık, diğer yandan kişinin göğüs ucu rengini canlandırıp düzelttik, fotoğrafta yapıldığı ilk hali olduğundan renkler canlı görünebilir, yaklaşık bir hafta sonrasında iyileştiği zaman %25 gibi bir renk kaybı olacak ve çok daha doğal görünecektir.
gogus,ucu,pigmentasyon,yapan,yerlerameliyat,izi,kapatma,yontemleri

Ameliyat sonrası oluşan dikiş izini kamufle etmek için tasarladığımız motifi, dikiş izinin kıvrımlarına uygun şekilde kapattık, diğer yandan kişinin göğüs ucu rengini canlandırıp düzelttik, fotoğrafta yapıldığı ilk hali olduğundan renkler canlı görünebilir, yaklaşık bir hafta sonrasında iyileştiği zaman %25 gibi bir renk kaybı olacak ve çok daha doğal görünecektir.
gogus,ucu,boyama,yapan,yerler,istanbulameliyat,izi,kapatma,kamuflaj,medical,make,up

Doğum lekesini kişiye ve lekeye özel olarak tasarladığımız samuray modeli ile yok ettik.
dogum,lekesi,kapatmamastektomi,dövme,tattoo,rekonstruktifdogum,lekesi,kamuflaji,kapama

Ameliyat sonrası oluşan dikiş izini kişinin isteği üzerine tasarlamış olduğumuz dövme motifi ile kamufle ettik.
ameliyat,mastektomi,dövme,tattoo,yara,izi,kapatmazümrüdü,anka,kuşu,dövmesi,phoenix,tattoozumruduanka,kus,dovmesi,ameliyat,kesik,izi,kapama

Meme Rokonstrüksiyonu sonrasında, göğüs ucu ve çevresinden, kol altına kadar ilerleyen dikiş izlerini kişinin isteği üzerine tasarlamış olduğumuz dövme motifi ile kamufle ettik.
mastektomi,sonrası,dövme,tattoo,rekonstruktifmastektomi,ameliyat,izi,kapatma,dövme,tattoo,rekonstruktifmastektomi,tattoo,medikal,make,up,göğüs,dövmeleri

 

838 Comments

 1. Ali dedi ki:

  Yüzümdeki doğum lekesini kamufle ettirmek istiyorum, size nasıl ulaşıcam.

 2. Deniz dedi ki:

  Merhaba benimde kolumda ameliyat izi var bu yöntemle kapanır mı etkili sonuç alır mıyım ? Şimdiden teşekkürler

 3. Rumeysa dedi ki:

  Burnunda kırmızı doğum lekem var gecer mi acaba

 4. Ozcan Guler dedi ki:

  Merhaba kolumda dikis izi var bu izi kapatmak icin bilgi almak istiyorum lutfen bilgi verirmisiniz

 5. Emrah dedi ki:

  Merhaba bende vitiligo var, kapatma işlemi hakkında bilgi almak istiyorum. Teşekkürler

 6. Zekiye Uza dedi ki:

  Merhaba kolumda vitiligo ve yara izi var deri renginde dövme yaptırmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 7. Zeynep dedi ki:

  Merhabalar benim 5 senedir tüm vücutta pigmentasyon hastalığı var boynumda ve kollarım da ki rahatsız ediyor pigment rengi hastalığın küllü siyah ve ben rahatsız oluyorum bunun için ten rengi dövme yaptırmak istiyorum bilgi almak için yardımcı olur musunuz?

 8. Yasin dedi ki:

  Merhaba yüzümde çocukluktan kalma yanık izi var sol kaşımın üst ve yan kısmında çenemin altında yardımcı olabilir misiniz

 9. Ahmet can dedi ki:

  Merhaba kolumda ameliyat izi var onu kamufle etmek istiyorum iletişim numaranızı verebilir misiniz

 10. Dilara dedi ki:

  Merhaba,
  13 yıl önce geçirdiğim trafik kazasından kalan, gözümün altında ve burun üzerinde koyu renkli yara izleri var. İzlerin rengini ten rengimle eşitlemek için hangi işlemi yaptırabilirim?
  Teşekkürler!

 11. Mustafa dedi ki:

  Meraba kolumda faça izi var kapatabilirmiyiz

 12. Yasemin dedi ki:

  Merhabalar bacağımda büyük bir yanık izi var etek giyemiyorum. Acaba sizin işleminizle tamamen kapanır mı

 13. Bayram dedi ki:

  Dövmemi sildirdim fakat iz kaldı bunun hakkında bilgi alabilir miyim yardımcı olur musunuz

 14. Firat dedi ki:

  Iletisim ltfn

 15. Sinem Mutlu dedi ki:

  Kolumun arka kısmında yanık lekesi var.Bilgi almak istiyorum nasıl iletişime gecebilirim.

 16. Selin dedi ki:

  İşlem yaptırmak için gelmek istiyorum. İletişim ve adres bilgisi için dönüş yapabilir misiniz

 17. Selin dedi ki:

  Yüzümde pembe doğum lekesi var dövme ile kapanır mı

 18. Çiğdem dedi ki:

  Merhabalar sizinle iletişime nasıl geçerim bilgi almak istiyorum

 19. İsmail can Korkutan dedi ki:

  Wp iletişim numarası alabilir miyim ?

 20. Onat Aydos dedi ki:

  Size nasıl ulaşabilirim numara bırakır mısınız

 21. Onat dedi ki:

  Merhaba vücudumda 2 bölgemde dikiş izi keloide dönüştü bununla ilgili bi çözüm var mı acaba üzerine dövme falan yapılabiliyor mu

 22. Fehime Akyol dedi ki:

  Size nasıl ulaşabilirim ve neden sitede yer almıyor

 23. Çağlar dedi ki:

  Merhaba vitiligo için ömür boyu kalıcıkta kapama yapıyormusunuz

 24. Ömer dedi ki:

  Merhabalar. Kolumda 7 cmlık dikiş izi var. Kapatılabilir mi ?

 25. Aysel dedi ki:

  Merhaba yerinizi nerededir nasıl iletişim kura bilirim

 26. Ümit dedi ki:

  Merhabalar sizinle iletişim kurabilicegim bi numara verebilirmisiniz

 27. Dogu dedi ki:

  Merhaba göğüs bölgemde aşırı keleoid oluşumu var.bir tedeavi gördüm biraz acısı geçti.ama kırmızı lekeler halinde izler kaldı.ne yapabiliriz?

 28. Tolanga dedi ki:

  Merhaba lazerle kapatmaya vaktim yok mantık yürüterek böyle bir şey vardır belki diyerek sizi buldum iki kol dışlarımda siyah 16 yıllık tek sıra yazı dövmelerim var ten rengi bir dövme ile kapatılabilir mi

 29. Kübra dedi ki:

  Merhaba adres bilgisi alabilirmiyim

 30. Bulut dedi ki:

  Merhabalar Dikiş izlerim için bana da yardımcı olabilir misiniz ?

 31. Emre dedi ki:

  Vitiligom var kalıcı kapattirmak istiyorum bana ulaşır misiniz

 32. Özkan dedi ki:

  Merhaba bana dönüş yapabilirmisiniz? Vücut ön yüzeyinde 30 cm çapında yanık izi mevcut denize havuza hiç giremiyorm.

 33. Ahmet dedi ki:

  İyi günler yüzümde 1 cm uzunluğunda ince yara izi var onu geçirebilirmisiniz geçirirseniz ne kadar geçer kabarıklık yok kırmızı rengi 2 ay kadar oluyor

 34. Zeynep dedi ki:

  Merhaba bacağımda ve belimde büyük yanık izi var bunu kapatmak istiyorum iletişim kurmak istiyorum

 35. ercan dedi ki:

  merhaba benim genital bölgede vitiligo var psikolojik olarak beni yıkmış durumda bayanlar bulaşıcı mı gibi sorular soruyor tuhaf bakıyorlar ve cinselliği olumsuz yönde etkiliyor ne yapsam kurtulamadim böyle bi bölge için uygulama yapacak kadar profesyonelmisiniz

 36. Emre dedi ki:

  Merhaba,
  bana da email olarak donus yapar misiniz? Tesekkurler

 37. Veysel dedi ki:

  Merhaba hocam parmaklarımda vitiligo oluşmaya başladı ve dudağımda çıkmaya başladı kalacı boya ile kapatabilirmisiniz

 38. Ahmet Bey dedi ki:

  Hocam iyi günler yüzümdeki dikiş izini kapattırmak istiyorum ama bu uygulamanız kalıcı mı oluyor geçici mi ve izi dikkat çekmeyecek seviyeye getiriyor mu

 39. Ahmet dedi ki:

  Merhaba yüzüme 3 dikiş atıldı dikişler alındıktan sonra iz kalmaması için kalıcı makyaj yaptırmak istiyorum ama tam geçirebilirmisiniz ve yeriniz nerede

 40. Faruk dedi ki:

  Merhaba benim vücudumun çeşitli yerlerinde keloidler var.Bunlari kapatmak istiyorum.Işlemler kaç gün sürer ve ücret nekadar bilgilendirme yapabilirmisiniz.

 41. Buğra dedi ki:

  Hocam size mail attım yardımınıza ihtiyacım var dönüş sağlarsanız cok memnun oluru .

 42. Muhammed dedi ki:

  Hocam iyi günler iyi çalışmalar kolumda scar izleri var bunları dövme ile kapatma veya ten rengi işlem ile gözukmeyecek şekilde kapattırmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 43. Tugce dedi ki:

  Iyi gunler Ben 22 temmuza randevu almak istiyorum . Adres bilgisi ve telefon numarasi e mail adresine yazarsaniz iletisime gecebiliriz. Tesekkurler

 44. Huseyin dedi ki:

  Merhaba. Yüzümde yanak, göz kapağı burun üzerinde, boynumun her iki tarafında yaklaşık 5 cm çapında, ellerim ile kolumda vitiligo var. Bu konuda bilgi almak istiyorum.

 45. Özge dedi ki:

  Mrb .bileklerimde vitiligo hastalığı var.boluda yaşıyorum.kac seans gelmek gerekir?

 46. Murat dedi ki:

  Kolumda 3 adet faça izi var bunları sildirmek için yaptığım bir işlemle bu çizgi sayısı arttı çok ince kesik çizgileri medikal makyaj ile bunları kapatabilir miyiz

 47. Ramazan dedi ki:

  Merhaba kolumda faça izleri var .bunu ten rengi dövme yada en görünmeyecek şekilde kamufle etmek mümkün mü

 48. Meryem dedi ki:

  İletişime geçmek istiyorum sizinle yardimci olurmusunuz

 49. Faruk dedi ki:

  Kolumda yanık izi var yeriniz nerde acaba adres alabilirmiyim

 50. Özlem dedi ki:

  Abdominopilasti sonrası göbek deliği etrafında dikiş izi kaldı kapanabilir mi

 51. Nur dedi ki:

  Merhaba Kesik izlerine kamuflaj make up hakkında fiyat ve seans bilgisi alabilir miyim

 52. Gamze dedi ki:

  Merhaba uzun yıllar yuzumde yanak bolgemde 2 ,3 mm farklı farklı bolgelerde bırbırıne yakın gunes lekesı var bır cok leke tedavılerı denedım ama hıc bır sonuc alamadım bu yontem ıle lekeler kapatılabılırmı dönüs yaparsanız sevnırım tesekkurler

 53. Yalçın dedi ki:

  Merhaba iletişim kurmak istiyorum

 54. Yilmaz dedi ki:

  Merhaba, size ulasabilecegimiz bir iletisim bilgisi paylasabilir misiniz? Bir islem yaptirmak istiyoruz. Bilgi bekliyoruz, teşekkürler.

 55. Aycağ dedi ki:

  Merhaba. Bıyık bölgemde istemedigim köyü lekeler var bu lekeler çok yoğun. Kapatılması mümkün mudur?

 56. Semih dedi ki:

  Merhaba kolun ic kısmında dövme silmeden sonra kabariklik oluştu, özelden gorusebilir miyiz?

 57. Mehmet dedi ki:

  Merhaba kolumda kesik izleri var bunları tamamen kapatmak mümkün mü

 58. Hasan dedi ki:

  Merhaba

  Göz altımda ve alnımda kararma koyulaşma şeklinde leke var bunu ten renginde kapatabilir misiniz.. bilgi verebilirseniz memnun olurum

 59. İlayda dedi ki:

  Kolumdaki ki izler için ne yapılması gerekiyor bilgi verir misiniz?

 60. Kübra dedi ki:

  Merhaba fiyat bilgisi alabilirmiyim?

 61. Mert dedi ki:

  Merhabalar kolumda 3 adet kabarık olmayan izler var bunları kapatabilir miyiz acaba

 62. Eda dedi ki:

  Dövme izi kapatma ile ilgili bilgi almak istiyorum. Daha önce lazer işlemi yapıldı ve çok az bir iz kaldı ve mülakat öncesi hızlı bir sonuç istiyorum. Fotoğraf göndersem bilgi verebilir misiniz?

 63. Semih dedi ki:

  Kafa kisminda 4-5 cm lik bir dikiş izi var, resimlerinizdekilere benzer. Sac simülasyonu icin fiyat alabilir miyiz?

 64. Mehmet dedi ki:

  Yüzümde güneş lekeleri ve göz altımda morluklar var yüze uygulama yapiyor musunuz? Etkili sonuç veriyor mu?

 65. Okay dedi ki:

  Dövmelerin var kapatabilirmisiniz fiyat nedir

 66. Ahmet Can dedi ki:

  kolumda 6 seans lazer yapilmis bir dovme var . bu yontemle kapatmak mumkun mu

  • cenk dedi ki:

   medical make up hakkinda size ozel bir e-mail gonderildi

   • Ebru gündoğdu dedi ki:

    Merhaba cenk bey .benim iki gozumun alt ve ust kapağında ksentlazma (yag bezesi) cikmisti.bende lazer yaptirdim ancak esmer oldugum icin kucuk hafif beyaz renk de iz kaldi.plastik cerrahi uzmani medikal tatto onerdi. Kendi rengimle uyumlu hale getirilmesi konusunda.size nasil ulasabilirim.27.03.2023 izinliyim görüşmeye gelebilir miyim.

 67. Ahmet dedi ki:

  boynumda dövme vardı sildirmek istedim ama tam olarak silinmedi ten rengi dövme ile kapatmak mümkün müdür?

 68. Nilgün dedi ki:

  Merhaba kolumda siyah renkli bir dövme var bunu ömürlük kamufle etme şansım carmı

  • cenk dedi ki:

   medical make up hakkinda size ozel bir e-mail gonderildi

   • Emrullah dedi ki:

    Kolumda dirsegimin ustunde bir tane dovme var lazerle silme islemi yaptirdim ama iz kaldi ve dovme duruyor kalici olarak kapatmak istiyorum mulakatlara girebilmek icin boyle bir sey mumkunmudur mumkun diye paylasmissiniz rica etsem donus saglarmisiniz

 69. Burak dedi ki:

  Merhabalar dövme kapatma konusunda bilgi alabilirmiyim ten rengine uygun

 70. Ssss dedi ki:

  Merhaba 4 kesik izi var kolumda. İstanbul disinda yasiyorum yardimci olurmsunuz

 71. Uğur dedi ki:

  Yara izi kamuflajının vücuttan tamamen çıkması için kaç sene geçmesi gerekiyor?

  Sevgiler

 72. Süleyman Emre dedi ki:

  Merhabalar rica etsem benimle iletişime gevermksiniz hem dövme silme işlemi ve faça izi için görüşme yapicaktım.

 73. Mert dedi ki:

  Doğum lekesi kaptmak istiyorum hocam ten renginde kamuflaj dövme ile bilgi verir misiniz ?

 74. Yunus dedi ki:

  Merhabalar hocam mulakatim var
  Boynumda bi dovme var
  Kucuk bi capta tek renk siyah
  Suanda dovme sildirme uygulamasindayim
  Fakat sadece rengi soldu iz kaldi
  Tek seansta silinebilir mi
  Samsundan gelecem

 75. Cengiz dedi ki:

  Her iki kolumda faça izi var yardımcı olabilirmisiniz

 76. Hilal dedi ki:

  Merhaba 2004 senesinde koluma deri nakli yapıldı şuanda kolumda 2.1 cm uzunluğunda parlak bir yara izi var Medical make up ile bu iz kapatılabilir mi

 77. Büşra dedi ki:

  Mail adresim doğrusu bu buna atın bilgilerinizi

 78. Büşra dedi ki:

  Bende bilgi alabilirmiyim bilgileriniz neden bu kadar gizli anlamadım araştırmakta istiyorum

 79. Eren dedi ki:

  Merhaba, ten rengi dövme tüm yüze boşluk bırakmadan yapılabiliyor mu?

 80. şule dündar dedi ki:

  sol omzum ve göğüsüm arasında yaklaşık 10 cm çapında dövme var ayrıca 10 cm boyutunda da yazı şeklinde dövme var 5-6 seneliktir dövmeler bunları medical make up ile kapatma imkanımız var mıdır fiyat bilgisi alabilir miyiz görsellerini tarafınıza iletsek lazer ile sildirmek için zamanım yok.

 81. Mustafa dedi ki:

  Kolumda küçük cam kesiği izleri var nasıl ulaşabilirim size acaba kapanması mümkün müdür

 82. Can dedi ki:

  İyi günler Cenk Bey. Kolumdaki yara izlerini kapatmak istiyorum istanbulda oturmuyorum o yüzden bu işlemin ortalama kaç seans sürdüğünü ve mevcut işlemin fiyatını öğrenebilirmiyim ?

 83. Melih dedi ki:

  Merhaba, jinekomasti ameliyatının ardından meme ucumda iz kaldı, bu izi giderebilecek ve ten rengiyle meme ucunu kamufle edip daha küçük gösterebilecek çalışmalarınız mevcut mu?

 84. Esra dedi ki:

  Merhabalar, ben randevu ve ücretler hakkında bilgi almak istiyorum. Medical make up yaptıracağım, kolumda faça izleri bulunuyor.

 85. SELÇUK dedi ki:

  Selam benimde yanaklarım kızarıyor bu kızarmayı kamufle etmek mümkünmüdür efendim

 86. Ahmet dedi ki:

  Merhaba iyi günler. Kolumda. 10 tane kesik izi var. Çok naif bir kabariklik var. Yok denecek kadar az. Fazla görünmüyor ama tamamen kapattırmak istiyorum. Mailden İletişim sağlarsınız Resim gönderirim

 87. Ali dedi ki:

  Merhabalar cenk bey bende dövme mi kapatmak istiyorum ama İzmir’e yaşıyorum ben nasıl yardımcı olabilirsiniz bana acaba

 88. Yavuz dedi ki:

  Selam Cenk bey sok sol kolumda 40 adete yakın faça izleri var normal dövme yaptırmak istemiyorum ten rengimde dövme olmasını istiyorum mümkünmüdür acaba yardımcı olursanız sevinirim.

 89. Şengül dedi ki:

  Slm,43 yaşındayım.sol kolumda çocukluktan kalma bir yanık izi var.yanlış müdahale sonucu yanık kabarık görünüyor.Acaba bu bölgeye nasıl bir yöntem ile kamuflaj yapılabilir.syg..

 90. gizem dedi ki:

  kolumda ki dövmeyi kapatmak istiyorum ne kadar süre kalıcı oluyor ve ücret bilgisi alabilmem için yardımcı olur musunuz biraz acil de

 91. Alican dedi ki:

  Faça izi kapatmakla ilgili bilgi almak istiyorum

 92. Fatih dedi ki:

  Vitilogo ilgili kapama işlemi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz nasıl ulaşabiliriz izmir de yaşıyorum

 93. Mert dedi ki:

  Ne kadar süre dayanır? Fiyat bilgisi de alabilir miyim?

 94. sercan dedi ki:

  Merhaba ayağımda yaklaşık 5 cm 5 cm ebatında vitiligo var. Ben zamanında kapatmak amaçlı dövme yaptırdım fakat hiç memnun değilim direk üzerine ten rengi kapatma işlemi yapabiliyomusunuz

 95. Esma dedi ki:

  Merhaba vitiligo hastasıyım. Randevu alıp görüşmek istiyorum.

 96. Serdar dedi ki:

  Yara izi kapattırmak istiyorum

 97. Serdar dedi ki:

  Yara izi kapattırmak istiyorum

 98. Nilüfer dedi ki:

  Merhaba, göbek bölgem de bir ameliyat izi ve çatlaklarım var. Kaybolması mümkün müdür? İzmir de yaşıyorum. Resim atarsam mail yoluyla ilerleyelim olur mu?

 99. Yusuf dedi ki:

  Sağ kol 28 cm bir dövme var lazere tedavisi yapıldı ama çok acil olarak kapatmanız gerekiyor yardımcı olabilitmisn iz

 100. Yılmaz Aslan dedi ki:

  iki Kolumda dövme var ten rengi ile dövmeyi kapatabilir miyiz

 101. Gulay dedi ki:

  Yüzümde sıyah lekeler var göz altında. Ten rengı dövme İke kapatmak istiyorum

 102. Yusuf dedi ki:

  Sizlerle nasıl iletişime geçe bilirim

 103. Keskin dedi ki:

  Kolumda bıçak kesiği izleri mevcut detay öğrenebilirmiyim ?

 104. Kadir dedi ki:

  Resim göndermek için mail istiyorum

 105. Yusuf dedi ki:

  Soluk ve küçuk bir dövmem var. Iletisime geçerseniz sevinirim.

 106. Yılmaz dedi ki:

  Ellerimde sadece Vitiligo var 10 parmağımda. Bunun üçreti nedir acaba

 107. Oktay EKİCİOĞLU dedi ki:

  İyi günler vücudunun çeşitli bölgelerinde viligo lekesi var bunlar için kalıcı veya geçici Bi makyaj yaptırmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 108. Murat dedi ki:

  Yüzümde dikiş izi var sol yanağımda bu yöntem ile gizlenebilirmi kesin 6 ay önce skar revizyonu ameliyatı oldum

 109. Selda dedi ki:

  İyi günler koljmda jilet izleri vardı 1 2 ay tca uyguladım kabarıktır gitti ama renk iğrenç bi görüntü aldı gelmek istiyorum size iletişim bilgileri paylaşır misiniz

 110. Utku dedi ki:

  Sildirdiğim dövmemde leke ve iz kaldı sağ dirsek üzerinde kapatma işlemi yapabilir miyiz ten renginde yardımcı olur musunuz ?

 111. Sevim dedi ki:

  Merhabalar, iletisim bilgilerine ulasamadim. Yanik izi kapattirmak istiyorum. Yaptiginiz islem kalici makyaja benziyor, fakat pigmentasyon islem suresi icin 1-2 sene deniyor. Siz omur boyu kalici demissiniz farki nedir acaba? Resimlerimi size iletmem icin mail atabilir misiniz? Cok tesekkurler

 112. Nilgün dedi ki:

  Kızımın kolunda dövmeler var siyah ve renkli bu işlem ile kapatabilimirmi

 113. Serdar dedi ki:

  Hocam benim sol kol komple dovmeliydi sildirdim soluk kaldi 3 4 dovme ust usteydi sag kolda dirsege kadar ayni sekilde bunlari sizin yonteminizle gecme durumu varmidir

 114. Aslı dedi ki:

  Merhaba iletisim no yok mu kollarımdaki bıçak cam izleri kalıcı kamuflaj istiyorum tek seferde yapılıyor mu

 115. Dalya dedi ki:

  Merhaba size ulaşabileceğim telefon numarası yada mail adresi yada instgram hesabı alabilir miyim? Sormak istediğim Bi kaç sorum olucak size

 116. Muhammet koç dedi ki:

  Yüz Kızarıklığı içinde yapıyormusunuz kalıcı olarak

 117. Esra dedi ki:

  Bana yardımcı olurmusunuz yuzumdeki lekelerım ıçın kırmızı renkteler nasıl kamuflaj ederım bılmıyorum yardımcı olutmusunuz

 118. Mehmet Yalçın dedi ki:

  Size nasıl ulaşabiliriz

 119. Volkan dedi ki:

  Çok az vaktim var en kısa zamanda mail bekliyorum teşekkür ederim.

 120. Volkan dedi ki:

  Çok acil mail ve telefon numarası alabilir miyim?

 121. Anıl Çelik dedi ki:

  Hocam bu işlem ömür boyu kalıcımı
  Vucudumda kesi izleri mevcuttur bilgi almak istiyorum

 122. Ali osman dedi ki:

  Kolumda çocukluktan kalma bir yanık izi var acaba bunu ten rengi dövme ile kapatabilir misiniz

 123. Osman Mergen dedi ki:

  Ellerimde vitiligo yani beyazlama hastalığı var resimlerini gönderebilirim bna kalıcı bı sekilde nasıl yardımcı olabilirsiniz irtibata geçerseniz sevinirim

 124. Elif dedi ki:

  Merhaba, belimde igneli epilasyon nediyle beyaz iri noktalar seklinde yara izleri var, cok sik ve yogunlar. Genis bir alan ancak genel olarak renktede koyulasma var sirtimla birlikte rengi esitleyebilir misiniz? Bu noktalar maalesef fraksiyonel lazer tedavisinin etki etmeyecegi sekilde. Tek umudum kamuflaj, sizce mumkun mu cunku genis bir alan

 125. Selçuk dedi ki:

  Selam yanak kızarıklığını kamufle yapabiliyonuzmı acaba?

 126. Ravza dedi ki:

  Gebeligimde alnımın ortasında oluşmuş koyu leke için bu yöntem çözüm olabilir mi

 127. Ceren dedi ki:

  Merhaba
  El parmaklarımın iki tanesinde silik şekilde iki tane küçük dövme var. Sildirmek veya kamufle ettirmek istiyorum. Mümkün mü acaba? Şu dövmelerden kurtulmama yardım edin lütfen.

 128. Merve Nur dedi ki:

  Yara izini gönderebilmem için bana da bir mail gönderirseniz sevinirim

 129. Yasemin dedi ki:

  Size nasil ulasabilirim

 130. Ayhan Çakır dedi ki:

  Kolumda kızarıklık var yardımcı olursanız sevinirim

 131. Ayhan Çakır dedi ki:

  Telefon numarası almam mümkün mü

 132. Liz dedi ki:

  Merhaba çatlak izlerimi kapatmak istiyorum ben daha önce bu işlemi yaptığınız örnek görsel görebilme şansım var mı?

 133. Murat irkilata dedi ki:

  Kolumda ki dövmeyi
  Kamufle etmek istiyorum bunun için bana yardımcı olurmusunuz

 134. Alp dedi ki:

  Selamlar, kalçada deri yırtığı meydanda geldi bunu renkli bir dövmeyle kapatmak tamamen mümkün mü veya başka bir yolla ?

 135. Ismail dedi ki:

  Vitiligo hastasiyim. vitiligo kapatma icin dovme yaptirmayi dusunuyorum. konu ile ilgili mail uzerinden iletisime gecebilir misiniz ?

 136. Çağla dedi ki:

  Merhaba öncelikle yazdım ama yazım iletilmedi sanırım bir daha göremedim tekrarlamak istedim yaptığınız dövmeleri ve kamuflajları çok beğendim kolumda kesik izleri var lazer zımparalama vb denedim geçmedi dahada belirgin oldu hatta 1 hafta önce dövme yaptırdım ,izlerin kapanması için ama yapamadı yada ben beğenemedim bilmiyorum izler kapanmadı beyaz beyaz görünüyor size fotoğraflarını atacağım yardımcı olursanız çok sevinirim ayrıca bacağımdaki çatlaklara da kamuflaj istiyorum ve eşim vitiligo hastası onunla ilgilide bilgi almak isterim çok uzun yazdım kusura bakmayın birde bunların hepsi 1 gün içerisinde olur mu il dışından geleceğim fiyatta öğrenmek istiyorum 🙂 kolay gelsinn

 137. Çağla dedi ki:

  Merhaba kesik izlerim var kolumda dövme yaptırdım üstüne fakar hala görünen yerleri var ve bacaklarımda çatlak var renklerini koyulaştırabilirmisiniz yapılan tedavinizi gördüm inanamadım gerçekten geçiyormu ve eşimdede vitiligo var oluyorsa gerçekten yerinize gelmek isteriz ve fiyat öğrenmek istiyoruz teşekkürler

 138. NEBAHAT dedi ki:

  İSTANBUL DIŞINDAYIM RESİMLERİNİZDEN VİTİLİGO KAPATMA İŞLEMİ GÖRDÜM BENDE YAPTIRMAK İSTİYORUM SİZİNLE NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRİZ

 139. Serkan dedi ki:

  Medikal Make-up için iletişim adresi alabilirmiyim.

 140. Elif dedi ki:

  Merhaba apnimda 3 santimlik skar izi var ten rengi dovme yapilabilir mi

 141. Vildan dedi ki:

  Kaşımda silik dövme var kalıcı ten rengi dövme yapıyormusunuz

 142. bilgin dedi ki:

  fotoğraf atabilmem için mail adresi alabilir miyim

 143. Yaren dedi ki:

  Merhaba mail atabilir misiniz fotoğraf göndermem için

 144. Yaren dedi ki:

  Merhaba mail atabilir misiniz

 145. Umut dedi ki:

  Jilet izi için bana mail adresinizi yazarmısınız size nasıl uşasabılırız

 146. Esved dedi ki:

  Merhaba mail atabilir misiniz fotoğraf atmam için

 147. Nil dedi ki:

  Merhaba, Dizimin iç yüzünde 5-6 cm uzunluğunda 2-3 cm genişliğinde çok eski ameliyat izi var. Medikal makyaj ile renk pigmentasyonu yaptırmayı düşünüyorum. Sorularım: 1) İşlem yerine herhangi bir uyuşturucu iğne yapılıyor mu? (Benim ameliyat izi bölgem çok hassas, dokunmak bile zor geliyor) 2) çalışmanızın başarısı için% verebilir misiniz? 3) resmini göstersem tahmini fiyat alabilir miyim? 4) Medikal dövme iyileşse ve sonraki yıllar güneşlensem kamuflaj yapılan bölge ile kendi derim arasındaki renk farkı artar mı? Yani mevsime göre renk değişimi olur mu? Çok teşekkür ederim

  • cenk dedi ki:

   Uyusturucu krem kullanabiliriz igne yapmiyoruz, Oran veya seans garantisi vermiyoruz zaten sitemizde de yaziyor, Resim gonderirseniz fiyat veririz, Yogun gunes altinda gunes koruyucu kullanirsaniz iyi olur

 148. asena dedi ki:

  merhaba, koldaki kesikleri kapatabılmek adına yardımcı olabılırmısınız

 149. Samet dedi ki:

  Merhabalar bilekte 4 cm lik bir dövmeyi nekadara kapatabilirsiniz mülakata girmek istiyorum

 150. ömer dedi ki:

  merhaba. benimde kolumda bir ameliyat izi var. mail atarsanız resimleri size göndereyim.

 151. Özgür dedi ki:

  Merhaba kolumda kesik izi var resim atmak istiyorum görmeniz için 2 günlük gözükmesin yeter. Yatdımcı olursanız sevinirim

  • cenk dedi ki:

   gecici olarak kapanmasini istediginiz kesik izinin resimlerini ekleyebilmeniz size ozel bir e-mail gonderildi

 152. Arif dedi ki:

  Merhaba kolumda ve göğsümde jilet izleri var bunları kapatmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz

 153. Arif dedi ki:

  Merhaba size nasıl ulaşabilirim

 154. Ayfer dedi ki:

  Merhaba yarım kol yanık izi kapatma işlemi yaptınız mı, nasıl bir görüntü oluşuyor ya da yöntem nedir?

 155. Burcu dedi ki:

  Resim göndermek için mail adresinizi öğrenebilir miyim

 156. ezgi dedi ki:

  siyah renkli bir beni ten rengi dövmeyle kapatmanız mümkün mü acaba

 157. Alara dedi ki:

  Bende resim gondermek icin mail adresi istiyorum

 158. Melek dedi ki:

  Benim kolumda dovme var silinmesi icin lazere gittim gecmedi tca kullandım yine gecmedi kalici ten rengi dövme yaptirsam kolum eskisi gibi olurmu o boya ten rengime uyarmi

 159. Zee dedi ki:

  baya bi ameliyat izlerim/leke var. ayrica goz alti dovme makyaji yapiyormusunuz (koyu rengin ustune kendi ten rengimi koymak gibi bi durum)? Bilgi/fiyat icin resim yollamak istiyorum. bana yardimci olurmusunuz lutfen?

  • cenk dedi ki:

   ten rengi ile kapanmasini istediginiz goz alti morluklari, leke ve ameliyat izlerinizin resimlerini ekleyebilmeniz icin size ozel bir e-mail gonderildi

 160. Dnz dedi ki:

  MERHABA kolumda yillar oncesinden kalma 2 tabe kucuk jilet izi var. Bu izler kabarik degil. Kendi ten rengimden acik bir renkte oldugu icin belli oluyor. Medikal make up ile kapatmak istiyorum. Mail atarsaniz size mail yoluyla resim atmak ve bilgi almak istiyorum. Olumlu bir yanit verirseniz isleme hemen baslamam gerekicek. Tesekkurler

 161. Emre dedi ki:

  merhabalar iletişim için mail atabilir misiniz

 162. Fatma dedi ki:

  Mrb bi konu hakkinda bilgi almak istiyorum nerden iletisim kurabilirim

 163. Aziz AKÇAY dedi ki:

  Merhaba omuzumda 4-5 adet aşırı belli olmayan faça izi var kamufle edilebilir mi? Fiyat nedir

 164. aysun dedi ki:

  merhaba ,
  göz alti morluğu için medikal dövme yapıyor musunuz acaba ? yapıyorsanız ücretini öğrenebilir miyim ?

 165. Murat dedi ki:

  Merhaba saç similasyonu yaptırmıştım fakat boyanın rengi telin oldu bunu kapatabilir miyiz?

 166. Tuğba dedi ki:

  Merhaba kolumda 2 si belirgin 3 jilet izi var fiyat alabilir miyim? Birde ne ölçüde belirginliği geçer,fotoğraf göndersem yardımcı olur musunuz ?

 167. murat dedi ki:

  Kolumda 2 adet 3 cm lik derin kesik izleei var polislik sinavlari icin izlerin silinmesi gerekiyir yada minimum bi hale getirmem lazim ücret konusunda mail uzerinden bilgi verebilirmisiniz ğörüsme icin gelmem cok zor fiyat uygun olursa hemen cikip geliyim

  • cenk dedi ki:

   kapanmasini istediginiz kesik izlerini gormeden fiyat veremeyiz, izlerin resimlerini gonderebilmeniz icin size ozel bir e-mail gonderdik

 168. alp dedi ki:

  merhaba yuzumde dogum lekesi var sarap lekesi diye biliniyor onu kapatiyormusunuz

 169. Fatih dedi ki:

  Merhaba kafamda kazadan sonra atılan dikiş izinde saç çıkmadığından dolayı iz var bu izi kapatmak veya en aza indirmek istiyorum bilgi almak istiyorum e mail gönderebilir misiniz.

 170. Yasin dedi ki:

  Bu dövmeler kaç seansta bittiyor peki

 171. Sena dedi ki:

  Merhaba çatlak izlerimin kamuflajı için bilgi almak istiyorum e mail gönderebilir misiniz

 172. Damla dedi ki:

  Merhaba, ayağımda 4 cm’lik siyah-turuncu ağırlıklı dövme var. 3 seans lazere girdim oldukça soldu fakat tamamen geçmedi. İş görüşmesi nedeniyle kısa zamanda izden kurtulmam gerekiyor. Şuanki mevcut durumunun resmini gönderebileceğim mail adresini gönderebilirmisiniz? Teşekkürler

 173. Gülsüm dedi ki:

  bana nevüs tedavisiyle ilgili mail atabilirmisiniz

 174. recep dedi ki:

  bir iki çizik var görüşebilirmiyiz

 175. burak dedi ki:

  Merhabalar lazer ile dövme sildiriyorum ama her ne kadar boya gitsede iz kaldı hala devam ediyorum seanslara ama can sıkıcı zaman kaybı.. Bana mail atabilirseniz biri kolumda 7.5 cm biri göğüste 10 cm olmak üzere iki dövmem var yardımcı olabilirmisiniz ? mail ile ulaşırsanız sizlere fotolarını gönderebilirim. Teşekkürler

 176. Rumeysa dedi ki:

  İletişim numaranızı verebilirmisiniz?

 177. Melis dedi ki:

  CEnk bey yarın gelicem görüşmeye kaçta açıksınız

 178. Tuğçenur dedi ki:

  Çatlak kapatıyomusunuz

 179. Gbhar dedi ki:

  Selamlar mesaj atabilir misiniz soracağım bir sey var

 180. Çağrı dedi ki:

  Kolumdaki dövmeyi sildirdim iz kaldı medical make up için bilgileri mail atarmısınız?

 181. Muhammed dedi ki:

  Sizin stütyonuz nerede acil olarak jilet izi kapatmam lazım? mail Adresime tel. Atabilirsiniz yarın gelirim

 182. Rüya dedi ki:

  Mail goderebilirmisiniz

 183. Hakan dedi ki:

  İyi günler. Çocukken geçirdiğim trafik kazası sonucu,başımın arka tarafında 4 cm lik bir kesik izi var.bu izi kapatılabilirmi? Teşekkürler

 184. Enes dedi ki:

  Benim elimde kesik var ve belirgin belirginligi icin ten rengide dovme yaptirmak istiyorum size elimin resmini gonderebilmem icin mail adresinizi atarmisiniz tesekkur ederim

 185. Zehra dedi ki:

  Merhaba,
  Yüzümde ameliyat sonrası oluşan dikişizleri için medikal dövme yaptırmak istiyorum.Foto gönderebilmem için mail atabilir misiniz?Teşekkürler

 186. Deniz dedi ki:

  Merhaba, yüzümde güneş lekesi ve çok fazla kabarık olmayan(et beni olmayan) ben var. Bunlar ten rengi dövme ile kapatılabilir mi? İletişime geçmek istiyorum sizinle

  • cenk dedi ki:

   gunes lekenizin resmini ekleyebilmeniz icin size ozel bir e-mail gonderdik, ben uzerine herhangi bir islem yapmiyoruz

 187. Sude dedi ki:

  Renkli dövmeleri, silme işlemi yapmadan üstüne ten rengi uygulama ile kapatabilir miyiz?

 188. Burhan dedi ki:

  İyi çalışmalar…
  Kolumda 2 karış boyunda dövme var…Zamanım kısıtlı sildirme işlemi çok uzun sürüyor bunu ten rengi dövme yaparak kapatabilirmisin ?

  ACİL

 189. İrem dedi ki:

  Merhaba çatlakların üzerine bu işlem yapıldıktan sonra bronzlaşılırsa işlemin yapıldığı bölgeler dikkat çekip sırıtır mı?

 190. Mercan dedi ki:

  Daha detaylı bilgi almak için size nereden ulaşabilrim.

 191. Mercan dedi ki:

  Daha detaylı konuşabilmek için size nereden ulaşabilirim.

 192. Füreya dedi ki:

  Merhabalar.karın bolgemde catlaklar var.herhangi bir saglik probleminde sorunsuz uygulaniyor mu?catlaklarin düzelmesinde ise yarar mi? Iyi günler dilerim

 193. Mercan dedi ki:

  Merhaba;
  Benim bacağımda şarap lekesi var lazere gittim ancak yeterli bir sonuç alamadım kalıcı makyaj ile kapatılması mümkün mü

  • cenk dedi ki:

   medical make up islemini kabariklik veya yukseklik olmayan her turlu lekeye uyguluyor ama kimse icin su derece basarili olur diye oran vermiyoruz

   • Şahadet dedi ki:

    Merhabalar benim üst kolumda bir dövme var onu istemiyorum ama lazer yada başka dövmeyle kapatmak istemiyorum bir yerde ten rengi dövme ile kapatmak duydum acaba mümkün müdür

 194. DERYA dedi ki:

  Merhaba ;
  benim sol kolumda bilekten dirseğime kadar renkli koi balığı dövmesi var sildirme işlemi yapamadım çünkü büyük ve renkli olmasından dolayı silme işlemi olmaz dediler.
  Deri nakli düşündüm fakat nerelerde yapıldığını bulamadım. Hala araştırıyorum.Araştırırken sizin sayfanızla karşılaştım. Bu yaptığınız işlem benim içinde olabilirmi.

 195. Guler dedi ki:

  Mrb benim vucudumda catlak izlerim var rica etsem bana biraz bilgi verir misiniz size nerden ulaşabilirim

 196. Nesli dedi ki:

  Merhaba e mail adresi yollar misiniz

 197. Esra dedi ki:

  bu uygulamaların kalıcılığğı ne oluyor? sürekli kalıcı mı tekrarlanması gerekiyor mu

 198. Merve dedi ki:

  Cenk bey yorumlarda göremedim benim bacakda çok sayıda çatlak var tam olarak görüntü ne kadar düzelebilir.Etkili oluyor mu uygulamanız oldu mu çatlak için.

 199. Deniz dedi ki:

  Bir kac tane jilet izim var ucret ogrenebilirmiyim ve nerde yapiliyor bu islem

 200. Levent dedi ki:

  Yüzü tamamen boyamak mümkün mü ?

 201. Turgut küçük dedi ki:

  Merhaba benim yüzümde küçük vitiligo lekeleri var size nasıl ulaşabilirim ?

 202. Zühtü dedi ki:

  Kollarimda ve gogusumde hilet yarasi var cogu kucuk 4 5 tanesi buyuk olabildignce kapattirmak istiyorum numaranizi verirmisiniz ?

  • cenk dedi ki:

   kapanmasini istediginiz kesik izlerinin resimlerini ekleyebilmeniz icin size ozel bir e-mail gonderdik, telefon numaramizi da yazdik

 203. B dedi ki:

  Merhaba. Çatlaklarımı kamufle etmek istiyorum. Fiyat hakkında bilgi alabilir miyim?

 204. Esin dedi ki:

  Daha önce çatlaklara bir işlem uyguladınız mı?

 205. Deniz dedi ki:

  Merhaba, cilt çatlaklarının da ten rengi dövme ile kapatılması mümkün müdür?

  • cenk dedi ki:

   hicbir iz tamamen kapatilamaz yaptigimiz yontem belirginligini azaltmak yani minumuma indirmek icindir, cilt catlaklarina da medical make up uygulanabilir

 206. Gizem dedi ki:

  Merhaba bileklerimde kucuk küçük fazla kabarik olmayan beyaz ama belli kesik izleri var bazilari neredeyse cizgi halinde, kapanırmı kapanmaz mı resimlerle detayli bilgi alışverişi yapabilir miyiz? Evleneceğim ve dikkatin bileklerimde olmasini istemiyorum. Tum cozum yollarini ve fiyatlarinizi ogrenmek istiyorum şehir disindan yaziyorum yardimci olurmusunuz?

 207. ozge dedi ki:

  Merhaba,
  kolumda kucuklu buyuklu bir kaç adet cizik mevcut.görsellerini gonderebilecegim mail adresi alabilir miyim? fikir edinmek isterim.

 208. Metin dedi ki:

  Kolumda renkli dövme var sizin yönteminizle kapanabilir mi?

 209. Samed dedi ki:

  merhaba . Benim kolum omuzun altından dirsegime kadar yanık izi . Ben buraya dövme yaptırmak istiyorum kapatmak için . Fakat ilk defa yaptiracagim için ilk hint kınasıyla yaptırmak istiyorum . Bana bilgi verebilir misiniz .

 210. Emim dedi ki:

  Kolumdaki façalardan kurtulup istiyorum şehir dışından geleceğim iletişim bilgisi alabilir miyiz

 211. Bener dedi ki:

  Kolunda4 adet jilet izi var .kamuflaj yöntemiyle kapatılması mumkun mu kaç seans ve fiyat hakkında bilgi alabilirmiyim.konyada yaşıyorum bilgi dahilinde acilen iş yerinize gelmek istiyorum

 212. Ece dedi ki:

  Merhaba vücut çatlakları ten rengi dövme ile kamufle edilebilir mi?

 213. Büşra dedi ki:

  Merhaba. Bacaklarımda beyaz çatlaklar var. Onları ten rengi dovmeyle kamufle etmek istiyorum. Şehir dışında olduğum için önceden size fotoğraf göndersem; ne derece kapanır ya da kapanır mı söylemeniz mümkün müdür?

 214. Ersoy dedi ki:

  İletişim

 215. Vedat dedi ki:

  Benim vücudumda yanık izi var ne yapabiliriz

 216. H.Yavuz dedi ki:

  Merhaba kolumda 6 7 adet kibrit çöpü ebatlarinda faca izi var. Calismalarınızı beğendim mail atarmisiniz veya watsapp size fotograflarini atip ne yapabilecegimizi soylemenizi istiyorum eger kapatabilme sansiniz varsa hemen yaptirmak isterim. Tesekkurler

 217. Ulas dedi ki:

  Merhaba, yuz , sac derisi , ense, boyuna kadar tamamen bosluk atlamadan ten rengiyle boyuyormusunuz? Alanin genisligi ve ucreti onemli degil

 218. Murat dedi ki:

  Merhaba, vitiligo icin bilgi alabilir miyim? Yuz rengini tamamen ten rengine boyamak mumkun mu?

 219. Turan dedi ki:

  Merhaba benim kolumda 10 cm × 6 cm ebatında dövme var ten renginde boya ile kapatmak mümkün mü ? Sunuda belirteyim ben şehir Ankara’da yaşıyorum burda bi yeriniz var mı yada önerebileceğiniz bi yer ?

 220. Seda dedi ki:

  Ameliyat ve yara izim için dövme önerisi istiyorum. Tabi ki sonrasında yaptırcam 🙂 sevgiler.

 221. Gizem dedi ki:

  Vitiligo kamuflaji için fiyat verir misiniz

 222. Tamay dedi ki:

  Size nasıl ulaşabilirim acaba kolumdakk kesikler için görüşmek istiyorum

 223. Taha dedi ki:

  Suratımda oluşan sivilce çok fazla derin olmayan sivilce çukurlarım var bunları kamufle edebilme şansınız varmı ?

 224. Hakan dedi ki:

  Mail adresi rica edebilir miyim ? Resim ileteceğim sonrasın da tedavi için geleceğim .

  • cenk dedi ki:

   medical make up hakkinda size ozel bir e-mail gonderdik, kapanmasini istediginiz izlerin resimlerini ekleyebilirsiniz

 225. B dedi ki:

  Merhaba çatlaklarda gözle görünme kapanma sağlayabiliyor musunuz
  Sonucta yara ve faca izleri kadar derin değil

 226. Ahmet dedi ki:

  Kolumda derin olmayan 6 tane kesik izi var kapanması mümkün mü fiyat alabilir miyim

 227. meryem dedi ki:

  Yara izleri ile ilgili fotograf gonderip bilgi almak uzere mailinizi bekliyorum sehir disindayim kisa zamanda yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

 228. Serap dedi ki:

  E-mail adresinizi alablrmyim ?

 229. Fatma dedi ki:

  Kesik izleri için sizinle irtibata geçmek istiyorum. dövme mi kamuflaj mı yaptırayım bilemiyorum telefon numarası alabilirmiyim

 230. Neslihan dedi ki:

  Kolumda cam kesikleri var bir kac tanesi belirgin resim yollasam istanbul dışında yaşıyorum ne yapilabilir ve fiyat icin bir whatsap numarasi veya mail den size yollasam

 231. Ferhat dedi ki:

  Merhaba uzman erbasliga katılmak istiyorum askerliği yaptım ama kolumda derin olmayan küçük facalar var kapatabilirmiyiz?

 232. Gökhan dedi ki:

  İyi günler bacağımda çatlaklar var bunu giderebilmek istiyorum, fiyat bilgisi alabilir miyim?

 233. Gülçin dedi ki:

  Merhaba benimde bileğimde kesik izi var. Mail adresi yollar mısınız

 234. Selin dedi ki:

  Merhaba baska sehirden gelicem bunun icin fiyat bilgisi almam lazim mail adresinizi alabilir miyim

 235. Gökay dedi ki:

  Mrb sağ kolumda bir tribal dövme var kapanma durumu nedir bir bakarmısınız

  • cenk dedi ki:

   siz baska bir dovme ilemi kapattirmak istiyorsunuz, eger ten rengi ile dovme kapattirmak istiyorsaniz dovmenin uzerine medical make up olmaz ama mulakata girecekseniz gecici olarak ten rengi ile kamufle edebiliriz, kalici degil

 236. Seher dedi ki:

  Benim vitligo lekelerim var nasıl kapatabiliriz kalıcı olarak

 237. Volkan dedi ki:

  Lütfen acil ulaşırsanız sevinirim özelden size fotoğraflarımı yollarım

 238. Cenk dedi ki:

  Mrb mail adresi verir misiniz

 239. Tuncer dedi ki:

  Merhaba kolumun üzerinde 6 adet kesik izi var İstanbul dışından geleceğim için fiyat ogrenebilirmiyim.

 240. Eren dedi ki:

  Merhaba benimde kolumda kesi izleri var ve rahatsız oluyorum bu durumdan bu izlerin kapanmasını istiyorum yardımcı olabilir misiniz

 241. Mahmut dedi ki:

  Ulasirmisiniz

 242. Ezgi dedi ki:

  Merhabalar benim de kolumda jilet izlerim var . Şehir dışındayım. Fotoğraf gönderebilmek ve fiyat öğrenebilmek için mail adresinizi yollayabilir misiniz ?

 243. Ceren dedi ki:

  Merhabalar benimde sol kolumda iç kısımda kesik izleri var yalnız kabarık olan bu izler kapatma yapılınca ten rengi bile olsa yine kabarık dururmu mail adresimden dönğş yaparsanız memnun olurum ..

 244. Senem dedi ki:

  Daha önce sivilce lekeleri için kamuflaj yaptınız mı ? Başarı oranı nedir ? Cevaplarsanız cok sevinirim

 245. Serpil mert dedi ki:

  Merhaba, ben dövme sildirme seansına gidiyorum özel bir hastanede q switch nd yag olan bir sistem. Yaklasık 6 seansta geçecegini söylediler biraz iz kalırsa bunu kapatma şansınız ne kadar ? Önümüzdeki sene için polislige hazırlanıyorum bu yüzden aklımda soru işareti var bu konuda

  • cenk dedi ki:

   kalan izi mumkun oldugunca ten renginize yaklastiririz oran vermiyoruz ama sureniz cok var daha bir aksilik olacagini dusunmuyorum mulakat icin

 246. Mert dedi ki:

  Merhaba ben daha once sizle gorusmustum maile cevap verirseniz pazartesi gelmek.istiyorum

 247. Merve dedi ki:

  Merhaba , Kamuflaj sağlandıktan sonra bronzlaşma mümkün müdür ? Güneş nasıl etkiler ?

 248. Hakan dedi ki:

  Selam. Bende albinizm denilen bela var. Yüzüm kipkirmizi tenim bembeyaz bunu ortadan kaldiracak bi yönteminizvarmi. Yani bütün vücuda normal ten renginde kamuflaj yapabilirmisiniz. Yüz dahil. Acil cevap alirsam sevinirim.

 249. Burcu dedi ki:

  Merhaba, izler için mail gönderebilir misiniz fotoğraf ileteceğim.

 250. Burc dedi ki:

  Merhabalar,
  Kamuflaj dövme için mail atabilir misiniz.
  Görüşlerinizi almak istiyorum.

 251. Elçin dedi ki:

  Merhabalar ellerimde vitiligo rahatsızlığı meydana geldi ve yakin bir tarihte düğünüm var. Acaba o günü rahat geçirebilmem için bana yardımcı olurmusunuz?

 252. İsimsiz dedi ki:

  Merhaba. Benim ağız çevremde genetik bir koyu leke var. Fotoğrafı gönderip fiyat ve işlem hakkında bilgi almak istiyorum. Mailime e-posta gönderirseniz sevinirim.

 253. Ali Eren dönmez dedi ki:

  Merhaba vücudumda 4 adet dövmem var ve pöh e giricem sildirmek için vaktim yok ten rengi boyayla kapatabilirmiyiz yada kamufle edebilirmiyiz kamufle edilen yer kaç saat kalır , sildiğimiz yer çıkar mı ve bunlar için bir fiyat alabilirimiyim rica etsem

  • cenk dedi ki:

   kapanmasini istediginiz dovmelerinizi gecici olarak ten rengi ile kamufle edebiliriz ve karsidan bakildiginda hicbir sekilde anlasilmaz, yapilan makyaj 1-2 gun kalir, eger uzerini silwrseniz cikar tabi ki, fiyat icin ise dovmelerin ebatlarini gormemiz gerekir

 254. Elif dedi ki:

  Ben koluma bonza taşıyla kazıdım izler daha belirginleşti fucidin krem kullanıyorum doktor önerisiyle bir hafta oldu fakat etki göremedim fiyat söylerseniz ve geçme oranı hakkında bilgilendirirseniz sevinirim

  • cenk dedi ki:

   amator yontemleri denedikten sonra medical make up basari orani daha dusuk olacaktir sizin icin, ayrica % olarak oran belirtmiyoruz ve gormedigimiz izler icin fiyat veremeyiz

 255. Nazlı dedi ki:

  Kolumdaki ince kesik izler için fiyat almak istiyorum resim gönderebilmem için mail adresi gönderir misiniz. Bide hangi şehirdesiniz?

 256. melike dedi ki:

  Dizlerimde renk koyuluğu var eşitleyebilirmisiniz ten rengiyle?

 257. melike dedi ki:

  Ulaşabilir miyim size?

 258. Volkan dedi ki:

  Selam , faça izleri hakkında görüşmek istiyorum mail adresinizi gönderirmisiniz

 259. İrem dedi ki:

  Merhaba uygulamada bir yaş sınırı varmıdır?

 260. Lives dedi ki:

  Vücut taki benler üzerine kapatıcı dövme hakkında bilgi almak istiyorum

 261. Bahar dedi ki:

  Selamlar , bana mail gönderebilecek misiniz

 262. melih serdar koyuncu dedi ki:

  ulaşırmısınız

 263. Ses dedi ki:

  Faça izleri için görüşmek istiyorum mail atarmısınız

 264. Rümeysa dedi ki:

  Merhabalar bacaklardaki çatlaklar için bende düşünüyorum ömür boyu kalıcı mı olucak yoksa geçici mi ?

 265. Mert dedi ki:

  Saat kaca kadar aciksiniz acaba

 266. Elif dedi ki:

  Merhaba kolumdaki yanık lekesinin fotoğraflarını size nasıl ulaştırabilim teşekkürler

 267. Safa dedi ki:

  Merhabalar kolumdan deri nakli ameliyatı geçirdim ameliyat izleri hala beyaz bir şkilde mevcut bu durum kalıcı makyaj ile düzeltilebilir mi ?

 268. Mustafa Özçelik dedi ki:

  Kolay gelsin iki kolumda da jilet izler mevcut segir disindan gelecegim icin fiyat ogrenmem gerekliresim icin mail adresinizi verebilirmisinjz ?

  • cenk dedi ki:

   kapanmasini istediginiz jilet izlerinin resimlerini size gonderdigimiz e-maili cevaplarken ekleyin lutfen fiyat bilgisi verelim

 269. Cemal dedi ki:

  Slm faulümün hemen yanında yuvarlak kırmızı bir renk farkı var doğuştan gelen bir şey. Yardımcı olabilir misiniz?

 270. Ayse dedi ki:

  Merhaba alt bacagımın arka tarafında ergenlikte oluşan çatlaklarım var fiyst bilgisi alabilir miyim ?Teşekkürler.

  • cenk dedi ki:

   kapanmasini istediginiz catlaklarin resimlerini gonderin lutfen size attigimiz e-maili cevaplarken, gormeden fiyat bilgisi veremeyiz

 271. Esra dedi ki:

  Merhaba jilet izleriyle alakali bilgi almak istiorum

 272. Esra dedi ki:

  Merhaba bende jilet izleri sildirmeyle alakali bilgi almak istiyorum

 273. Hilal elif dedi ki:

  Afedersiniz tekrar sorayım kesik izlerine iki kere üzerinden geçsek görüntünün düzelme şansı daha çok olur mu yüzde elli gidiyorsa mesela yüzde seksen gibi bi oran çıkar mı öyleyse iki kere yaptırmak istiyorum. Birde bacaklarımda kilo alıp vermekten çatlaklar var buna uygular mısımız iki kez ve dövme yıllar içinde geçiyor mu yeniletmem gerekir mi size teşekkürler

  • cenk dedi ki:

   eger ilk seanstaki goruntu sizi tatmin etmezse tekrar baska bir seans veya seanslar yapilabilir ve daha cok faydasi olabilir, catlak izlerine de medical make up uygulayabiliriz, yapilan islem omur boyu kalicidir

 274. Hilal elif dedi ki:

  Merhaba vücudumda kesik izleri mevcut. Belli belirsiz görünsün istiyorum bir yere aynı şekilde iki kere kamuflaj dövme yapıyor musunuz başarı oranı artıyor mu yani

 275. Emre Can dedi ki:

  Çok özür dilerim doğrusu bu.

 276. Emre Can dedi ki:

  Küçük bir iz için ne yapabiliriz yardımcı olur musunuz?

 277. AYSUN dedi ki:

  Merhaba, yara izlerinin kapanması hakkında fiyat bilgisi verebilir misiniz?

 278. Yusuf dedi ki:

  Merhaba bende vitiligo var kollarıma ve yüzüm için kapattırmak istiyorum. Mail ile irtibata geçiyorsunuz galiba. Mailinizi bekliyorum watsap üzerinden resim atarım fiyat verirseniz fotolara göre tedavi için gelirim. Kolaygelsin

 279. Yunus Dağlı dedi ki:

  Benim kolumda 3 adet jilet izi var büyük geniş çaplı değil kapatmak istiyorum resimleri nasıl atabilirim

 280. Mert dedi ki:

  İyi aksamlar kolumda 2 adet jilet izi var ve kapatmak istiyorum resimleri atmak icin e posta lutfen

 281. dubba dedi ki:

  peki medical make up uygulamasından sonra cild ne kadar bir sürede toparlıyor ?

  yani açıklamaları okudum; ten rengini alan pigmentin enjekte edilmesi olayı oluyor değil mi?

  • cenk dedi ki:

   medical make u uygulayacagimiz yerin dokusuna ve izin olusma sebebine bagli olarak sure degisebilir net soylememiz icin izi gormemiz gerekiyor, tamamen o sekilde degil yanlis okumussunuz

 282. dubba dedi ki:

  mevcut bir dövmem vardı sildirme operasyonuna başlamıştık. polis mülakatlarına gireceğim ancak yetişmeyecek gibi. bu durumda kapatmak adına neler yapabiliriz.

 283. ibrahim dedi ki:

  Size nasıl ulasacagiz

 284. ibrahim dedi ki:

  Bana da ulasirmisiniz

 285. enes dedi ki:

  İyi akşamlar;
  Benim omuzumda 2 adet keloid scar var. Nişantaşı’nda bir dermatolog iğne yaptı 2 seans biraz söndü ama hala çok fazla sırıtıyor. Dövme mevzusunu açtığımda işi bilen birine yaptırman lazım, aksi taktirde dövme yaptırdığın bölge kadar keloid olma riski var dedi biliyorsunuz yarayı aşırı iyileştirmesinden kaynaklı bir sorun bende bu konuda size danışmak isterim, tecrübe etmişliğiniz var mı Onu da sormak istedim. İyi çalışmalar

  • cenk dedi ki:

   doktorunuza tekrar sorun kleoid uzerine medical make up yapilmaz ama kleoid tamamen yok olmussa en az 6-12 ay beklemeniz gerekir ki kleoid artabilen bir yapiya sahiptir o riske giremeyiz

 286. Canan dedi ki:

  Bana da e-mail adresinizi yollarmisiniz

 287. Latif dedi ki:

  Merhaba e-mail adresinizi gönderebilir misiniz

 288. Ertan dedi ki:

  Merhaba bir yil once acik kalp ameliyati oldum teller reaksiyon yapti acildi dikisler sonra on ay kapatmakla ugrasildi kapanmadi bir ay once kapanmayan yaranin altindaki teller alindi simdi bi krem kullaniyorum dikis yeni atilan dikis ince cizgi gibi estetik dikis ondan sonrasi genis dikis bu dikis izlerinin kapatilmasini istiyorum yaza kadar kapanmasini istiyorum acaba bununla ilgili bi fiyat alabilirmiyim.Mail atarsaniz sevinirim teşekkürler

  • cenk dedi ki:

   oncelikle gecmis olsun, ameliyat izi sonrasi olusan dikis izlerini ten rengine ceviriyoruz ama ameliyatin uzerinden cok az zaman gecmis, 3 ay sonra tekrar goruselim

 289. Ali dedi ki:

  Merhaba kolumda 3 tane jilet izi var kamufle etmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

 290. Can dedi ki:

  Merhabalar, kolumda sigara yanığından kaynaklanan normal cilde göre daha parlak mat ve cok hafif oyuklu izler var, fikrinizi almak için neler yapılabilecegini merak ediyorum

  • cenk dedi ki:

   Kapanmasini istediginiz sigara yaniklarinin resimlerini size gonderdigimiz maili cevaplarken ekleyin lutfen bakalim izler icin ne yapabilecegimize

 291. Adem dedi ki:

  Merhaba yaklaşık bir ay önce kanser olduğum için ameliyat geçirmek zorunda kaldım ameliyatta iman tahtası 15 cm civarında kesildi esnetik dikiş yapıldığı halde derideki yara bariz görünüyor izin belli olmaması için ten rengi dövme kesin çözüm olur mu veya yaranın üstüne normal dövme yapılmasının sakıncası var mı?

  • cenk dedi ki:

   oncelikle gecmis olsun, ameliyat izin iyilesmesini bekleyin lütfen, ameliyat tarihinden itibaren en az 3 ay gecmesi gerekir ondan sonra ne yapabilecegimize bakarız ten rengi dovme yontemi ile

 292. Haluk dedi ki:

  Adres ve telefon bilginizi alabilir miyim ?

 293. ferdi dedi ki:

  Merhaba hocam,
  Benim yüzümde benler var acaba ben üzerine de kamuflaj yapıyor musunuz?

  • cenk dedi ki:

   benlerin uzerine medical make up uygulamasi yapabilmemiz icin once uzman bir dermtalog ile gorusmeniz gerekecektir, benler de cesit cesit oldugundan sadece uzman doktor onay verirse yapariz

 294. burc dedi ki:

  Mrb daha once yazmistm kolumdaki izler icin pazartesi randevu almak istiyorum uygunsaniz bilgi verirmisiniz

 295. Gizem dedi ki:

  Merhaba Cenk bey ben ten rengi dövme için bilgi almak istiyorum lütfen maille dönüş yapar mısınız?

 296. Tolga eksik dedi ki:

  Kolumda yara(dikiş) izi var onu ten rengi dövme ile kapatmak istiyorum. Ve fiyatı nedir acaba?

  • cenk dedi ki:

   Kapanmasini istediginiz yara dikis izinin resimlerini gonderin lutfen size gonderdigimiz mail i cevaplarken, dikis izlerinde burusukluk yoksa cok daha iyi olur

 297. EMRE SAVAŞ dedi ki:

  Merhaba Cenk bey,

  Mülakata gireceğim için göğsümde ki dövmeyi makyajla kapattırmayı düşünüyorum acaba mail adresi verebilirsiniz fotoğraf ve fiyat sormak amaçlı,teşekkürler.

  • cenk dedi ki:

   mulakat icin kapanmasini istediginiz dovmeler sadece gecici profesyonel makyajla kapanir ten rengi dovme ile kapanmaz, fiyat alabilmeniz icin size gonderdigimiz e-mail i cevaplarken dovmelerinizin resimlerini ekleyin lutfen

 298. burc dedi ki:

  Kolumda 5-6 tane kesik izi var askeriye sinavlarina giricem acil donus yaparsaniz sevinirim kamufile etmk istiyorum sehirdisindan gelicem yardimci olablirmisiniz ?

  • cenk dedi ki:

   kapanmasini istediginiz kesik izlerinin resimlerini gonderin lutfen size gonderdigimiz e-mail i cevaplarken, eger kesik izlerinde kabariklik yada gocukluk yoksa mumkun oldugunca ten rengine yaklastiririz

 299. Deniz dedi ki:

  Mümkün olmuyorsa beyaz renk dövme ile boyayıp üzerini ten rengine boyamak çözüm olur mu

  • cenk dedi ki:

   porto lekesini gidermek icin beyaz renge boyamaya gerek yok ten rengi yapabiliriz yalniz siz resim gondermediniz henuz

 300. Deniz dedi ki:

  Bacağımda şarap lekesi denilen bir doğum lekesi var bir kısmında değil tümünde olduğundan rahatsızlık veriyor siyah dövme kapatıyor ama tümünü kapatöal içime sinmiyor ten rengi kamulaj ile gidermek ne kadar etkili olur?

  • cenk dedi ki:

   sanirim porto sarap lekesinden bahsediyorsunuz, izin resmini size gonderdigimiz mail e eklerseniz bakalim ne yapabilecegimize

 301. İbrahim dedi ki:

  Merhaba resim gonderebilmem için mail adresinizi alabilirmiyim?

 302. Alper dedi ki:

  Yüzdeki Pembe ve kırmızı sivilce lekeleri bu teknik ile giderilebilir mi? Cildin kendi rengi ile aynı renkte bir boyama gibi yöntem ile

 303. Alper dedi ki:

  Hocam sivilce lekelerini tam olarak götürebilir misiniz bu teknikle.

  • cenk dedi ki:

   yapmis oldugumuz medical make up islerimizde dikkat ederseniz %100 hicbir iz kaybolmaz, biz istenmeyen izleri mumkun oldugunca ten rengine yaklastiriyoruz

 304. Yilmaz dedi ki:

  Yüzde ki porto şarap lekesinde işe yarıyor mu acaba? Mail atabilir misiniz?

 305. Melis dedi ki:

  Medical make up işlemi için size fotoğraf gönderip bilgi almak istiyorum,contact’tan mail adresinize ulaşamadım.

 306. Okan dedi ki:

  Yüzümde( göz altı ve alında) yaklaşık 5 mm genişliğinde kahverengi yuvarlak lekeler var . küçükler ve max 7-8 adet fakat birbirlerine yakın olması sebebiyle kötü görünüyor.bu gibi lekelere bu işlem uygulanıyormu(küçük lekeler olduğundan dolayı) ve ücretlendirme nasıl oluyor.Birde Ankarada yeriniz varmı ?

 307. Elbistanlı dedi ki:

  Merhaba benim kolumun iç yüzünde büyük bi ameliyat sonrası kalan dikiş izi var geçirilebilir mi

 308. Mert Can dedi ki:

  Merhaba hocam, kolumda 5 adet farklı büyüklükler de tek renk dövmeler mevcut bir kimyasalla ben silmeye uğraştım bi kısmı gitti ama bi kısmı kaldı ayriyeten iki tane derin kesik izi mevcut ve apandisit ameliyat izim var en acilinden işlem yaptırmak için stüdyonuza gelmek istiyorum ama öncelikle e-mail üzerinden resimleri göndereyim ve fiyat öğreneyim uzak yerden geleceğim iletinizi bekliyorum.

 309. Saadet dedi ki:

  Merhaba, kilo alıp vermelerim sonucunda bel ve karin bölgem de çatlaklar oluştu bu görüntüden rahatsızlık duymaktayım yara izlerini kapatmak için uyguladığınız medical male up yöntemi bu konuda benim rahatsızlığımi giderebilir mi bilgilerinizi rica ederim.

 310. İrem dedi ki:

  Merhaba, ameliyat izimin üstüne dövme yaptırmak istiyorum iletişime geçebilir miyiz?

  • cenk dedi ki:

   kapanmasini istediginiz ameliyat izinin uzerinden minumum 3 ay gecti ise dovme yapabiliriz, ameliyat izinizin resimlerini ekleyebilmeniz icin size ozel bir e-posta gonderdik

 311. Hülya dedi ki:

  Merhaba istanbul dışındayım bacaklarımda beyaz ala var ve saçımın derisinde resim yollasam ortalama bir fiyat verirmisin iz tesekkurler

 312. Berkin Akyıldız dedi ki:

  Sol kolumda 3 adet kesik izivar çökme veya kabarma yok izin kalınlığı az sağ kolumdada 1 adet kesik var 2 adet dikiş izi mevcut çökme veya kabarma yok askeri personel olmak istiyorum malum bu izler sorun çıkara bilir örnek çalışmalarınıza baktım baya olumlu sonuçlar çıkmış bende olan izlerin sıfıra ineceğini düşünüyorum fiyat verirseniz sevinirim.

 313. Ertan dedi ki:

  Vicudumda 5 parça dövme var pöh’e katılacam ne kadar sürede kamufle edebiliriz ve ne kadar tutar?

 314. Tugba dedi ki:

  Bir yara izim var.bilgi almak ve fotograf gondermek için mail adresinizi alabilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   kapanmasini istediginiz yara izinin resmini size gonderdigimiz e-maili cevaplarken ekleyebilir ve bilgi alabilirsiniz

 315. Yigit dedi ki:

  Elimdeki kesik hakkında foto yollamak istiyorum

 316. Mustafa dedi ki:

  Sirtimda dovme var 15 cm buyuklugunde bunu makyajla kapatma ihtimalimiz varmi cok acil gecici olarakda kapatsak yeterli bugun icin hemen donus yaparsaniz sevinirim

 317. burak dedi ki:

  Benim kolumda eksikler var ama nasıl yollayabiliriz soze

 318. Bk dedi ki:

  Kolumda deri rengine dönmemiş derin bi kesik var ve rengi pembe tonunda kaldı . uzun bi süre geçti . buraya dövme yapılabilir mi ? Email gönderirmisiniz ?

 319. Yasin dedi ki:

  Merhabalar benimde kolumda izler var kapatmak istiyorum fotoları göndereceğim bir mail adresi yazabilirmisiniz teşekkürler

 320. Hayati dedi ki:

  Bu işlemi başka bi şehirde yapan yokmu ?

 321. Miraç dedi ki:

  Kolumda sigara izleri var sadece 12 saatlik kamuflaj makyaji olurmu il dışından geleceğim

 322. Gül Torgay dedi ki:

  Merhabalar; vitiligo lekeleri ve çatlaklar için detaylı bilgi verir misiniz lütfen? Saygılar

 323. bilge dedi ki:

  merhaba, bacak diz kapağımın arkasında çatlaklarım var ten rengi dövme ile kapatabilir misiniz

 324. Kerem dedi ki:

  Size nasıl ulasrim

 325. Bulent akgun dedi ki:

  Boynumda vitiligo var bunun icin gorusmek istiyorum. Marmariste yasadigim icin lutfen ortalama fiyat verin ona gore geleyim .saygilar.vitiligo 3-7 cm boyunda

 326. Gulcin dedi ki:

  Merhabalar,
  Kolumda ince kesik izleri mevcut, fotograf yollamam icin mail adresi gonderir misiniz

 327. Taner dedi ki:

  Hocam benimde ameliyat izim var bacagimda dizin 2 cm ustunden ayak bilegime kadar mail atarmisiniz resim atabilmem için dovmede yaptirmayi dusunuyorum ama en son planda bi bakarmisiniz neler yapilabilir

 328. Nilgün dedi ki:

  Merhaba.. Ben 25 yıl önce trafik kazası geçirdim ayağımın üzerinden araba geçti.Görüntü olarak beni çok rahatsız eden bir iz var ayağımın üzerinde..Acaba resim göndersem yapılabilecek bir şey varmı bakabilirmisiniz?

 329. Sonmez dedi ki:

  Yuzumde renk dengesizlikleri ve kirmizi bölümler var. Yanak bölgeme ten rengi dovme yapsak o kizarikliklardan kurtulma sansimiz nedir? Yani yuzumu komple tek bir renk yapamaz miyiz? Olma sansi ve basari yuzdesi nedir? Eger mumkunse yaptirmak istiyorum. Mail atarsaniz sevinirim.

  • cenk dedi ki:

   sizin yuzunuzdeki kapanmasini istediginiz izler ve pigment bozukluklari sanirim genis bir alan kapliyo, studioya geldiginizde yardimci oluruz

 330. Orhan dedi ki:

  Merhaba faça izlerim var fiyat öğrenmek istiyorum mail atarsanız fotoları gönderebilirim

 331. yakup dedi ki:

  merhaba kolumda cam izi var çözüm olasılığı bide fiyat konusunda bilgi alabilr miyim ?

 332. anonim dedi ki:

  iyi günler kolumda v şeklinde faça izi var başarı oranı ne kadardır belli olur mu ve fiyat tarifesini öğrenmek istiyorum

 333. Nur dedi ki:

  Merhabalar Email adresi gonderebilir misiniz?

 334. Ömer dedi ki:

  E mail atarmısınız

 335. İsmail zeyrek dedi ki:

  Açık kalp ameliyatı oldum . bu ameliyat izi giderilebilir mi

 336. can dedi ki:

  Trafik kaza sonucu arnimdan goz altima kadar aldigim cam kesiklerinden ameliyatlar oldum bunlara belirgin iz bolgelerine dovme veya kamufilaj dovme ne kadar kapatir sonucu ne olur bilgi alabilirmiyim lutfn

  • cenk dedi ki:

   medical make up in garantisi olmaz % kac kapatir yapilmadan ve bolge iyilesmeden belli olmaz, biz zaten yaptigimiz tum medical kamuflajlari birebir ten renginize uyumlu boya hazirlayip kapatiyoruz yalniz kisilerin beklentileri kusursun ten gibi olacagindan dolayi garanti vermiyoruz

 337. Güler dedi ki:

  Mail gönderebilir misiniz.?

 338. Zekeriya dedi ki:

  Kolumda 15 cm lik 2 adet ameliyat izi var bununla ilgili bilgi alabilirmiyim % kac iyilesme payi var

 339. Gamze dedi ki:

  Mail gonderebilir misiniz ?

  • cenk dedi ki:

   Yara izi kamuflaji icin size ozel bir e-posta gonderdik

   • M24 dedi ki:

    Merhabalar
    Kolay gelsin öncelikle, kolumda 4 5 adet cilt izi var. Fotoğrafını atabilmem için bana mail adresinizi gönderebilirseniz çok sevinirim.
    İyi çalışmalar diliyorum

 340. Fırat dedi ki:

  Bıçak izi var nasıl görüntü gönderebilirim?

  • cenk dedi ki:

   kapanmasini istediginz bicak izinin resmini ekleyebilmeniz icin size ozel bir e-posta gonderildi

   • Ceren dedi ki:

    Benimde kollarımda 3 bölgede santim olarak bir karış şekilde dikiş izleri var ama şehir dışındayım fotoğraf göndersem kesin bilgi verirmisiniz

 341. Vildan dedi ki:

  Merhaba
  Bıyık bölgesinde oluşan lekeler için hiç uygulama yaptınız mı? Yaptıysanız başarı oranı nedir? Görsel gönderebikir misiniz?

 342. Abdullah dedi ki:

  merhabalar kolumda iki çizik var bunlar için bana mail atabilirmisiniz fotoda gönderebilirim

 343. Bsemir dedi ki:

  Mail alabilirmiyim

 344. Gizem dedi ki:

  Merhaba sol kolumda iki jilet izi var fiyat bilgisi alabilir miyim?

 345. Hakan dedi ki:

  Vitiligo beyazlıklarını ten rengi dövme ile kapatabilirmisiniz.??

 346. Cansu dedi ki:

  Kolumda iki tane faça izi bulunmakta, kimyasal peeling uyguladım ve yanık izi gibi bi leke de oluştu, medikal dövme ile ikisinden de kurtulabilir miyim ve fiyat öğrenebilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   Kimyasal peeling beyazlatir genellikle daha önce yanık izi oluşturduğunu görmemiştim resimleri gönderin bakalım tende puruzluk yaratmadiysa medical make up ile ten rengi uygulanabilir

 347. Onur dedi ki:

  Merhaba benim ameliyat sonrası oluşan bir yaram var ve biraz kabarmış durumda buna uygulamanız var mı?