; Vücut Piercing i | EAGLE TATTOO THEATRE (DÖVME, PİERCİNG, KALICI MAKYAJ)

Yasal Uyarı : Bu yazılar ve resimler ” Eagle Tattoo Theatre ” Cenk Çelikağ’a aittir. Noterden onaylıdır, internet sayfalarında iznimiz olmadan yayınlanması, kopyalanması veya değiştirilmesi halinde yasal işlem yapılacaktır.

Piercing Tasarımlarımız Başlamıştır

 Uygulamalarımız turkiye,istanbul,en,iyi,piercing,cesitleri standartlarının   &   Çeşitlerimiz  best,piercer,on,the,earth standartlarının                                             piercing,tasarim,kupeleri,cesitleri,istanbul üzerindedir piercing,tasarim,kupeleri,cesitleri,istanbul
dermal,piercing,delim,yerleri,bölgeleri
Her bir dermal piercing delim bölgesinin iyileşme süreci dermal piercinginin yapıldığı yere ve kişinin kendi dokusuna göre farklılık gösterir. Diğer piercinglerde yapılan piercing bakımını dermal piercinglerde uygulamamalısınız, size tavsiye edeceğimiz şekilde dermal piercing bakımını yapmalısınız. Buradan özel bakım gerektiren dermal piercing korumasının nasıl yapılması gerektiğini paylaşmayacağız.
Dermal piercingler için surgical steel’den üretilmiş özel punch’lar kullanıyoruz, kullandığımız punch’ların hepsi kapalı paketlerde ve hava ile teması bulunmamaktadır. Kesinlikle punch’ları steril etmiyoruz, tamamı tek kullanımlıktır!

Vücut Piercinginin geçmişi Hindistan, Orta Doğu ve Kuzey Amerika gibi farklı kültürlerde, binlerce yıl öncesine dayanır. O zamanlar bu kültürlerin birbileri ile iletişimi olmamasına rağmen hangi dürtü ile aynı yöntemi kullandıkları bilinmemektedir.Bu kültürlerin tamamı etlerinden kanca veya kancalar vasıtasıyla asılıp dinsel bir ritüel gerçekleştiriliyorlardı. Hindistan’da bu kültürün etkileri 5000 yıl öncesine dayanır.Thaipusam ve Chidi Mari: piercing ritüelleri üzerinde durulacak başlıca iki Hindu festivalidir. Bu iki festival öncelikle Lord Siva, Murugan, hayranları ve Kali Savite Hindular tarafından kutlanmaktadır. Thaipusam ve Chidi Mari festivalleri Hindistan ve Sri Lanka’daki kamu festivalleri gibi yasadışı, ama Malezya ve Tayland gibi Güneydoğu Asya’nın diğer bölgelerinde bu festivaller güzelleştirilerek yasal hale gelmiştir.
Vücut Süspansiyon sanatı bu ritüeller, kendi yöntemleri ve nedenleri ile gerçekleştirilen bazı bölgelerde halen yapılıyor. İşlemi çok hassastır ve genellikle ciddi yaralanmadan kaçınmak için, deneyimli bir birey tarafından ve özenle yapılır.Bazı insanlar saatlerce asılı kalmasına rağmen askıya alınma için harcanan zaman ile karşılaştırıldığında asılı kaldığı zaman kısa bir süre kaplar. Organizasyonun düzgün yürütülebilmesi için süspansiyon vücuda uygun yerleştirmeli, sayısı ve yerden kişi kaldırmak için deri içine delinerek takılan metal kanca boyutuna goğru karar verilmesi gerekmektedir. Çoklu kanca genellikle omuz, üst kol ve sırtın yanı sıra diz çevresi gibi (bu vücudun askıya alınmasındaki olduğu konumuna bağlıdır) çbölgelerde yer almaktadır. Uygun kanca ve yerleştirme numarasını bulma matematik tecrübeli bir büyük ve uzman anatomik ve fizyolojik bilgi gerektirir. Bunun yanı sıra, bireysel cildin dayanıklığı akut bir anlayış içerir.
Bazen cezalarda sözde maneviyatın yerine getirilmesi veya yüksek bir seviyeye ulaşmak için meditasyon gibide kullanılır. Aynı zamanda, eğlence olarak veya performans sanat olarak kullanılabilinir.
Donanım :
Dinamik ve statik: Ekipmanın iki ana türü vardır. Dinamik donanım öncelikle halatlar, veya benzeri kullanılır ve tek bir uzun parça askı cihaza bağlamak için kullanılır. Statik donanım, her kanca ayrı ayrı cihaza eklenir. Cihaz genellikle bir ağaç, tavan, iskele, vb. kasnak kullanarak veya bir vinç ile hareket ettirilir.
Bunun gibi çok çeşitli türleri vardır, bunlar:
Göğüs :
Bir göğüs süspansiyonu, bazen “O-Kee-Pa” olarak anılmaktadır. Kanca veya kancaların göğüse yerleştirilmiş olduğu bir süspansiyonudur. Tipik olarak iki kanca, süspansiyon kullanılmaktadır. Bu tip Mandan insanlarının Okipa töreninden sonra adlandırılmıştır.
Koma :
Koma süspansiyon kanca genellikle askı yüzü yukarı bakacak şekilde uzanan, bu gibi iki sıra, içinde, göğüs, gövde ve bacakların yerleştirilmiş olduğu bir süspansiyonudur. Bu pozisyonun adı Coma filminin benzer imgelerinden geliyor.
Diz :
Bir diz süspansiyon kancası iki diz de yerleştirilmiş olduğu bir süspansiyonudur. Bu süspansiyon askı anatomisi üzerinde neredeyse kanca yerleştirme yöntemi için herhangi bir standart yoktur.
İntihar :
İntihar süspansiyon kancaları kişinin üst arkasına yerleştirilmiş olduğu bir asma şeklidir. Askı dik asılı olduğu için süspansiyon kendini asan birisinin görünüm benzerliğinden dolayı intihar diye adlandırılır.
Diriliş :
Bir diriliş süspansiyona asılı kişi, normal olarak göbek üzerinde iki sıra halinde, kancalar tarafından tutulduğu bir süspansiyon çeşididir.
Haç :
Bir haç askısı kollarını sağa ve sola açacak şekilde bir haç üzerinde asılı gibi görünen şekilde olur ve kancalarla sabitlenir, intihar süspansiyonun bir benzeridir.
Süpermen :
Bir superman süspansiyon koma süspansiyonun tam tersidir. Kancaları genellikle sırt ve bacaklarda yerleştirilir. Süspansiyon Süpermenin uçan görünümüne benzerliği nedeniyle süperman olarak adlandırılır.

şebnem,sebnem,ferah,dermal,piercing,yapan,yerlersebnem,şebnem,ferah,boyun,dermal,piercingdermal,piercing,world,record,dunya,rekoru

köprücük,kemiği,dermal,piercing,istanbulboyun,dermal,piercing,fiyatbogaz,boslugu,dermal,piercing

elmacik,kemiği,yüz,dermal,piercingface,yuz,dermal,piercingcheekbone,yüz,dermal,piercing
el,uzerine,dermal,piercingnavel,göbek,gobek,dermal,piercingen,iyi,boyun,dermal,piercing,yapan,yerler

collarbone,piercing,koprucuk,kemiği,piercingdudak,lip,dermal,piercingcift,koprucuk,kemigi,dermal,piercing

bacak,leg,dermal,piercing dövme,uzerine,dermal,piercing snake,bites,boyun,dermal,piercing

microdermal,dermal,piercing,yapan,yerlerbogaz,dermal,piercing,istanbul,beşiktaşopal,tas,dermal,piercing,yuz

dermal,breast,piercing,gogus,ortasimulti,dermal,piercing,istanbul triangle,chest,piercing,besiktas,istanbul,turkiye

boğaz,microdermal,dermal,piercing,fiyatlariense,dermal,piercing,fiyatcollarbone,dermal,piercing,fiyatlari,çeşitleri

swarovski,dermal,piercing,istanbulyanak,cheek,dermal,piercing,fiyatkalp,tasli,dermal,piercing,çeşitleri

el,bilegi,dermal,piercing,besiktasomirilik,dermal,piercingsirt,sırt,dermal,piercing,istanbul

triple,uclu,dermal,piercing,istanbulgogus,dermal,piercing,istanbul,beşiktaşyüz,dermal,piercing,yuz

boyun,dermal,piercingneck,dermal,piercing,istanbulboyun,dermal,piercing,fiyatlari

göğüs,gögüs,dermal,piercingel,parmagi,dermal,piercing,besiktaskoprucuk,kemigi,dermal,piercing
crotch,kasık,kasik,dermal,piercing,yapan,yerlergogus,ortasi,dermal,piercing göbek,navel,dermal,piercing,istanbul

göğüs,gögüs,dermal,piercing,istanbuldermal,piercing,fiyat,yapan,yerleren,iyi,dermal,yapan,yer,istanbul

el,parmağı,dermal,piercing,yapan,yerlerel,bileği,bilek,dermal,piercingel,uzeri,dermal,piercing

kasık,microdermal,piercing,istanbulsurface,breast,dermal,piercing koprucuk,kemigi,piercing,istanbul

boyun,dermal,piercing,yapan,yerlerbel,waist,dermal,piercingthroat,dermal,piercing,boğaz

boyun,dermal,piercing,fiyatineck,dermal,piercing,istanbulboyun,dermal,piercing,beşiktaş

yanak,cheek,dermal,piercing double,cheek,dermal,piercing yanak,piercing,etiler,sisli

collarbone,surface,piercing,istanbulcift,kasik,dermal,piercingbeşiktaş,piercing,en,iyi,dermal,yapan,yer

el,bilegi,microdermal,istanbulense,dermal,piercing,fiyatlarierkek,bilek,dermal,piercing

boyun,dermal,piercing,delimiparmak,dermal,piercing,delimitasli,boyun,dermal,piercing

cicek,desen,dermal,piercing kolye,dermal,piercingbeyaz,taşlı,dermal,piercing,fiyatlari
dermal,piercing,nasıl,yapılırbilek,dermal,piercing,delimi,besiktasboyun,piercing,fiyati,besiktas,istanbul

gogus,üzerine,dermal,piercing ense,nape,dermal,piercing, istanbuluçlu,oval,dermal,piercing,ortakoy

el,bileği,dermal,piercing girtlak,boslugu,dermal,piercing,fiyatlari,istanbulwrist,dermal,piercing,İstanbul,besiktas

 mavi,tasli,dermal,boyun,piercing cift,bilek,dermal,piercing,istanbulbeyaz,tasli,dermal,boyun,piercing

212 comments

 1. seda dedi ki:

  merhaba, triple sternum dermal piercing fiyatı ne kadar?

  • cenk dedi ki:

   dermal piercing+delim fiyati e-mail adresinize gonderildi, Cesitlerimiz; Altin, Niobium, Titanium ve Surgical Steel den olusmakta ve bu materyallerden istediginiz dizayni uretebilen Turkiye’deki tek, Dunya’daki sayili kuruluslardan biriyiz. Sececeginiz piercing materyaline ve sekline gore fiyat degisir.

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra, soru ve sorunlarınız icin lütfen bizimle iletisime gecmeyiniz

 2. İrem dedi ki:

  Boyun dermal piercing fiyat bilgisi alabilir miyim

  • cenk dedi ki:

   boyun dermal piercing+delim fiyati e-mail adresinize gonderildi, Cesitlerimiz; Altin, Niobium, Titanium ve Surgical Steel den olusmakta ve bu materyallerden istediginiz dizayni uretebilen Turkiye’deki tek, Dunya’daki sayili kuruluslardan biriyiz. Sececeginiz piercing materyaline ve sekline gore fiyat degisir.

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra, soru ve sorunlarınız icin lütfen bizimle iletisime gecmeyiniz

 3. Elif dedi ki:

  Boyun dermal piercingi için fiyat alabilir miyim? Ayrıca sormak istediğim bir şey daha var. Bu piercingler ile uçağa binebilir miyiz? Mr’a girebilir miyiz? Şimdiden teşekkürler:)

  • cenk dedi ki:

   boyun dermal piercing+delim fiyati e-mail adresinize gonderildi, Cesitlerimiz; Altin, Niobium, Titanium ve Surgical Steel den olusmakta ve bu materyallerden istediginiz dizayni uretebilen Turkiye’deki tek, Dunya’daki sayili kuruluslardan biriyiz. Sececeginiz piercing materyaline ve sekline gore fiyat degisir. Kullandigimiz tum dermal piercing ler titanium oldugundan mr a birebilirsiniz, ayrica ucaga binebilirsiniz tabiki.

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra, soru ve sorunlarınız icin lütfen bizimle iletisime gecmeyiniz

 4. sinem dedi ki:

  boyun dermal piercing için fiyat bilgisi alabilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   dermal piercing+delim fiyati e-mail adresinize gonderildi, Cesitlerimiz; Altin, Niobium, Titanium ve Surgical Steel den olusmakta ve bu materyallerden istediginiz dizayni uretebilen Turkiye’deki tek, Dunya’daki sayili kuruluslardan biriyiz. Sececeginiz piercing materyaline ve sekline gore fiyat degisir.

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra, soru ve sorunlarınız icin lütfen bizimle iletisime gecmeyiniz

   • Derya dedi ki:

    Cenk Bey Merhabalar,

    Gırtlak boşluğundaki kısım için dermal piercing yaptırmak istiyorum. Fiyat bilgisi alabilir miyim? tek taş ŞEbnem Ferah gibi yaptırmak istiyorum.

    Teşekkürler.

    • cenk dedi ki:

     Sebnem Ferah hanima yaptigimiz dermal piercing+delim fiyati e-mail adresinize gonderildi, Cesitlerimiz; Altin, Niobium, Titanium ve Surgical Steel den olusmakta ve bu materyallerden istediginiz dizayni uretebilen Turkiye’deki tek, Dunya’daki sayili kuruluslardan biriyiz. Sececeginiz piercing materyaline ve sekline gore fiyat degisir.

     Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra, soru ve sorunlarınız icin lütfen bizimle iletisime gecmeyiniz

 5. Gözde dedi ki:

  Boyun dermal piercing ücretini öğrenebilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   dermal piercing+delim fiyati e-mail adresinize gonderildi, Cesitlerimiz; Altin, Niobium, Titanium ve Surgical Steel den olusmakta ve bu materyallerden istediginiz dizayni uretebilen Turkiye’deki tek, Dunya’daki sayili kuruluslardan biriyiz. Sececeginiz piercing materyaline ve sekline gore fiyat degisir.

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra, soru ve sorunlarınız icin lütfen bizimle iletisime gecmeyiniz

 6. Nermin dedi ki:

  Merhabalar, bilek üzerine iki tane arka arkaya dermal piercing yaptırmak istiyorum. Fiyat bilgisi alabilirmiyim lütfen? Antalya’dan geleceğim randevu ile mi çalışıyorsunuz? Ne kadar sürüyor bu uygulama ikisi için? Teşekkür ederim şimdiden

  • cenk dedi ki:

   dermal piercing+delim fiyati e-mail adresinize gonderildi, Cesitlerimiz; Altin, Niobium, Titanium ve Surgical Steel den olusmakta ve bu materyallerden istediginiz dizayni uretebilen Turkiye’deki tek, Dunya’daki sayili kuruluslardan biriyiz. Sececeginiz piercing materyaline ve sekline gore fiyat degisir.

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra, soru ve sorunlarınız icin lütfen bizimle iletisime gecmeyiniz

 7. Eylem Güneş dedi ki:

  Dermal piercing fiyat alabilirmiyim?

  • cenk dedi ki:

   Dermal piercing+delim fiyati e-mail adresinize gonderildi, Cesitlerimiz; Altin, Niobium, Titanium ve Surgical Steel den olusmakta ve bu materyallerden istediginiz dizayni uretebilen Turkiye’deki tek, Dunya’daki sayili kuruluslardan biriyiz. Sececeginiz piercing materyaline ve sekline gore fiyat degisir.

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra, soru ve sorunlarınız icin lütfen bizimle iletisime gecmeyiniz.

 8. Tara dedi ki:

  Iki tane dermal piercing yaptircam fiyati nekadar?

  • cenk dedi ki:

   dermal piercing+delim fiyati e-mail adresinize gonderildi, fakat sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 9. Nur dedi ki:

  Boyun dermal piercing fiyatını öğrenebilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   boyun dermal piercing+delim fiyati e-mail adresinize gonderildi, fakat sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 10. Sıla dedi ki:

  Merhaba, köprücük kemiğinin alt kısmına piercing yaptırmak istiyorum fiyatını öğrenebilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   koprucuk kemigi dermal piercing+delim fiyati e-mail adresinize gonderildi, fakat sececeginiz piercing kupesine gore ucret degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 11. nur dedi ki:

  Merhabalar. İki köprücük kemiği arasına piercing fiyatını öğrenebilir miyim

  • cenk dedi ki:

   dermal piercing+delim fiyati e-mail adresinize gonderildi, fakat sececeginiz piercing kupesine gore ucret degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 12. Beru dedi ki:

  Merhabalar, girtlak boslugu dermal piercing icin fiyat ogrenebilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   girtlak boslugu dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore ucret degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 13. b dedi ki:

  bilek dermal piercing fiyat bilgisi alabilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   bile dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore ucret degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 14. Beyza dedi ki:

  Merhaba boynuma durmak piercing yaptırmak istiyorum fiyatları nedir acaba?

  • cenk dedi ki:

   boyun icin dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore ucret degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 15. Tugba dedi ki:

  Merhaba.
  Girtlak boslugu ve iki kola dermal piercing yaptirmak istiyorum. Fiyat bilgisi alabilrmiyim??

  • cenk dedi ki:

   dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore ucret degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 16. Didem dedi ki:

  Merhaba, gırtlak boşluğu ve el bileğimin üstüne dermal piercing fiyatlarını öğrenebilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   gırtlak boşlugu icin dermal piercing ucreti e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 17. Emel dedi ki:

  Merhaba, köprücük kemiklerinin altlarına birer adet olacak şekilde dermal piercing+ delim ücreti öğrenebilir miyim? Teşekkürler

  • cenk dedi ki:

   koprucuk kemigi icin dermal piercing ucreti e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 18. Dilara dedi ki:

  Dermal piercing fiyatı hakkında bilgi alabilirr miyim?

  • cenk dedi ki:

   dermal piercing ucreti e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 19. Dermal piercing yaptirmak istiyorum fiyat hakkinda bilgilendirirseniz sevinirim

  • cenk dedi ki:

   Dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 20. Çağri dedi ki:

  Kendi küpemizi getirebiliyor muyuz getirirsek fiyat ne kadar olur (bileğime 2 tane yaptırmak istiyorum)

  • cenk dedi ki:

   Dermal piercing ucreti e-mail adresinize gonderildi,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 21. Seda dedi ki:

  Bileğe 2 tane dermal piercing yaptırmak istiyorum. Fiyat bilgisi alabilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   Dermal piercing ucreti e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 22. Irem dedi ki:

  Dermal piercing fiyatlarini alabilir miyim

  • cenk dedi ki:

   Dermal piercing ucreti e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 23. m.t. dedi ki:

  dermal piercingin delim ücretini ve piercing fiyatlarını öğrenebilir miyim

  • cenk dedi ki:

   Dermal piercing ucreti e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 24. Çağri dedi ki:

  Yaş sınırı varmi?

  • cenk dedi ki:

   Piercing icin yas siniri yok

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 25. Çağri dedi ki:

  Merhaba ben bileğime 2 adet dermal yaptırmak istiyorum 4 veya 5 mm lik fiyat alabilirmiyim birde yaş sınırı varmı?

  • cenk dedi ki:

   Bilek icin dermal piercing ucreti e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 26. Gülce dedi ki:

  Merhaba

  Boyun altında gırtlak bölgesindeki boşluğa dermal piercing yaptırmak istiyorum. Fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz?

  • cenk dedi ki:

   Girtlak boslugu icin dermal piercing ucreti e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 27. nigar dedi ki:

  Köprücük kemiği piercingi yaptırmak istiyorum fiyatı ve bakımı hakkında bilgi almak istiyorum

  • cenk dedi ki:

   Dil piercing ucreti e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir, dermal piercing bakimini sadece kendi musterilerimizle paylasiyoruz

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 28. Dilara dedi ki:

  Merhaba ben dermal piercing yaptirali iki gun oldu oldukca guvenilir bir yere taksimde yaptirdim. 2 hafta boyunca ustunun steril flasterle kapatilmasi gerekiyormus. Ama yaptiranlar direkt kullanabiliyor anlamadim gorusunuzu belirtirseniz sevinirim.bir de dus alirken falan içine su kacar diye korkuyorum.

  • cenk dedi ki:

   Dogru dermal piercing bakimini sadece kendi musterilerimizle paylasiyoruz, sorularinizi yaptirdigimiz yere sorun bize degil

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 29. Ozge dedi ki:

  Merhaba, boyun bölgesi için dermal piercing fiyatını öğrenebilir miyim? Teşekkürler..

  • cenk dedi ki:

   Dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, Sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 30. Büşra irem dedi ki:

  İki köprücük arası dermal piercing ne kadar

  • cenk dedi ki:

   Dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, Sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 31. hale dedi ki:

  bilek dermal piercing ne kadar

  • cenk dedi ki:

   Bilek icin dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, Sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 32. Hande korkmaz dedi ki:

  Fiyat bilgisi alabilirmiyim

  • cenk dedi ki:

   Dermal piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik, Sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 33. Burak dedi ki:

  Dilimi deldirmek istiyorum fiyat alabilirmiyim

  • cenk dedi ki:

   dil piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik, Sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 34. Busra dedi ki:

  Merhaba
  Dermal piercing fiyatlarinizi ve adresinizi ogrenebilirmiyim?

  • cenk dedi ki:

   dermal piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik, Sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir, adres sitemizde mevcut

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 35. Hilal dedi ki:

  Merhaba Dermal piercing ucretini ogrenebilir miyim

  • cenk dedi ki:

   dermal piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik, Sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 36. Bahar dedi ki:

  Köprücük kemiği dermal piercinginin fiyatı nedir

  • cenk dedi ki:

   koprucuk kemigi dermal piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik, Sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 37. Sude dedi ki:

  Derman piercing fiyatlarını öğrenebilirmiyim… özellikle boyun bölgesi ve tragus… şimdiden teşekkürler…

  • cenk dedi ki:

   boyun icin dermal ve tragus piercing fiyatlarini e-mail adresinize gonderdik, Sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

   • Yağmur Bahadır dedi ki:

    Elime dermal piercing yaptırmak istiyorum. Ne kadara mal olur

    • cenk dedi ki:

     el uzerine dermal piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik, Sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

     Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 38. nissa dedi ki:

  Cenk bey merhaba ben çift toplu parmak piercingi ve tragus deldirme fiyatı almak istiyorum

  • cenk dedi ki:

   cift toplu dermal parmak piercing fiyatini ve tragus piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik, Sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 39. Emine dedi ki:

  köprücük kemigi icin dermal Piercing fiyatini ögrenmek istiyorum. Tesekkürler

  • cenk dedi ki:

   koprucuk kemigi icin dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, Sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 40. Zeynep dedi ki:

  Parmak ve bileğe dermal piercing fiyatını ve bakımını öğrenebilir miyim ?

  • cenk dedi ki:

   parmak ve el bilegi icin dermal piercing fiyatlari e-mail adresinize gonderildi, Sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,
   Dermal piercing bakimini sadece kendi musterilerimize anlatiyoruz, baska kimseyle paylasmiyoruz.

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 41. Elif dedi ki:

  Kaburga kemiğimin arasına yaptırmak istiyorum denize veya havuza girince mikrop kaparmı ve fiyat bilgisi alabilir miyim

  • cenk dedi ki:

   dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, Sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir, dermal piercing bakimini sadece kendi musterilerimizle paylasiyoruz, denize bir sure havuza uzun sure giremezsiniz

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 42. Elif dedi ki:

  Merhaba ben köprücük kemik arası boyun kısmına dermal piercing fiyat bilgisi alabilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   boyun icin dermal piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 43. sbl dedi ki:

  merhaba köprücük kemiği deliğinin herhangi bir riski var mıdır

  • cenk dedi ki:

   koprucuk kemigi olan bolgenin deliminden bahsediyorsunuz sanirim, dogru yapildigi surece dermal piercingin riski az olsada tum piercingler de her zaman risk mevcuttur, tabi size tavsiye edecegimiz bakimi yapmalisiniz ki sorun cikmasin,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 44. Suna dedi ki:

  Köprücük kemiklerimin arasına, boynuma dermal piercing için fiyat bilgisi alabilirmiyim?

  • cenk dedi ki:

   boyun bolgesi icin dermal piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 45. Büşranur dedi ki:

  Mrb. Boğaz boşluğu için fiyat alabilirmiyim

  • cenk dedi ki:

   bogaz boslugu icin dermal piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 46. Gokan dedi ki:

  Merhaba köprücük kemigi icin dermal pirsing fiyati istiyorum ikili ve bakımı ilede bilgi almak istiyorum dermal veya normal kopeucuk icin

  • cenk dedi ki:

   koprucuk kemigi icin dermal piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir, dermal piercing bakimini sadece kendi musterilerimize anlatiyoruz kusura bakmayin

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 47. Derya dedi ki:

  Boğaz boşluğu dermal piercing fiyatını öğrenebilirmiyim?

  • cenk dedi ki:

   bogaz boslugu icin dermal piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 48. Aybüke dedi ki:

  Kol pirsingi için fiyat alabilir miyim? 2 tane yaptırmayı düşünüyorum

  • cenk dedi ki:

   kol bolgesi icin dermal piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 49. Merve dedi ki:

  Merhaba. Fiyat bilgisi alabilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   dermal piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 50. Ece dedi ki:

  Merhaba bileğime piercing taktırmak istiyorum uygulama ücreti ve piercing ücreti nedir?

  • cenk dedi ki:

   bilek icin dermal piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 51. Merve dedi ki:

  Boyun icin dermal piercing+uygulama ucretini ogrenebilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   boyun icin dermal piercing ve uygulama toplam ucreti e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 52. Afra dedi ki:

  Merhaba ben koprucuk kemiğinin orda veya iki Köprüsünün arasındaki kısım a piercing istiyorum da ne kadar sürede iyileşir cikarildiginda iz kalir mi ve fiyat hakkında bilgi alabilir miyim ?

  • cenk dedi ki:

   Dermal piercing icin ayrintili bilgiyi bilgi hirsizligi olmasin diye sadece kendi musterilerimizle paylasiyoruz ki verdiginiz e-mail adresiniz bile yanlis

 53. canan dedi ki:

  Parmak piercingi yaptırmayı düşünüyorum. Fiyat bilgisi rica edebilir miyim lütfen? Teşekkürler.

  • cenk dedi ki:

   Parmak icin dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 54. Elif dedi ki:

  Gırtlak boslugu icin fiyat yollayabilirmisiniz lutfen

  • cenk dedi ki:

   girtlak boslugu icin dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 55. Nur dedi ki:

  Merhabalar gırtlak boşluğu piercingi için fiyat alabilir miyim lütfen

  • cenk dedi ki:

   Girtlak Boslugu icin Dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 56. Ömer dedi ki:

  Merhaba gırtlak boşluğum için düşünüyorum, fiyat bilgisi lütfen ??

  • cenk dedi ki:

   girtlak boslugu icin dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 57. Yağmur Keklim dedi ki:

  Gırtlak boşluğu tek taş piercing ücret bilgisini rica ederim.

  • cenk dedi ki:

   girtlak boslugu icin dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 58. queenb dedi ki:

  Merhaba, boynuma şu kolye gibi duran yere dermal piercing istiyorum, fiyat nedir? Ve işlem kaç dk sürüyor?

  • cenk dedi ki:

   Dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir, dermal piercing uygulamasi yaklasik 15 dk suruyor

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 59. lolla dedi ki:

  Merhaba, ilk defa dermal piercing yaptirmak istiyorum. Ve sadece sizinle calismak istiyorum, cok profesyonellik gerektiren bir islem cunku biliyorum.
  Dudak ust kivrimina 1 tane, ve gogus arasina iki tane alt alta dusunuyorum.
  Bana maliyeti, ve ozellikle agri esigi dusuk olanlar icin asagi yukari bir aci benzetmesi rica etsem. Biraz korkuyorum cunku.
  Saygilar.

  • cenk dedi ki:

   Dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi Dudak sanirim dermal degil onun fiyatini da ayri yazdik, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir, dudak bolgesi uyusur, diger bolgeler icin tansiyon problemi yasiyorsaniz ac veya stresli yorgun, gergin bir halde iken gelmemenizi oneririm

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 60. Betül dedi ki:

  Merhaba. Dermal piercing fiyatlarını öğrenebilir miyim? Ayrıca hostes (cabin crew) olmak için vücutta dövme olmaması şartı var acaba bu piercingin bi sıkıntısı olur mu? Bu konuda bir bilginiz var mı? Cevap için şimdiden teşekkür ederim.

  • cenk dedi ki:

   dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, hosteslerin piercing yaptirip yaptiramayacagi konusunda bilgimiz yok

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 61. Merve dedi ki:

  Merhabalar dermal piercing fiyatini ogrenebilir miyim parmak icin

  • cenk dedi ki:

   Parmak icin dermal piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 62. Gizem dedi ki:

  Merhaba dermal piercing fiyatını öğrenebilir miyim gırtlak için? Birde piercingi değiştirmek istediğimizde ne yapmak lazım

  • cenk dedi ki:

   girtlak boslugu icin tek tasli dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, dermal piercing degistirilmez sadece ucundaki top degisir, size tavsiye edecegimiz dermal piercing bakimini yapmalisiniz

   Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 63. seda dedi ki:

  dermal piercing fiyatını öğrenebilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   dermal piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 64. Eda dedi ki:

  Köprücük kemiklerimi deldirmek istiyorum ücretini söyler misiniz ve bir yaş sınırı var mı acaba?

  • cenk dedi ki:

   koprucuk kemigi dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 65. Berum dedi ki:

  Merhaba dermal piercing yaptırmıştım cıkarttırmak ıstıyorum nasıl cıkartılıyor ve cıkarttırmak ıcınde ekstra ucret odenıyor mu

  • cenk dedi ki:

   dermal piercingi kendiniz cikartamazsiniz

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 66. Sofiya dedi ki:

  Merhaba
  Yanaklarima piercing yaptirmak istiyorum. Fiyat bilgisi ve iyilesme sureciyle alakali bilgi alabilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   yanak dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, iyilesme surece 6 hafta

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 67. Nazlı dedi ki:

  Gırtlak dermal piercing için fiyat ögrenebilir miyim

  • cenk dedi ki:

   Girtlak boslugu icin dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 68. Ceyda dedi ki:

  Oncelikle bilegime dermal piercing istiyorum. delme +piercing icin fiyat ogrenebilirmiyim? Kaliteli malzeme ve bana ilerde saglik sıkıntısı yaratmayacak bir urun olsun istiyorum.Birde Bursada adresinizi ogrenebilirmiyim ?Simdiden tesekkur ederim

  • cenk dedi ki:

   bilek icin dermal piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik, dermal piercing icin kullandigimiz meteryal sadece G23 Titanium yani en yuksek kalitedeki titanium piercing, onerecegimiz dermal piercing bakimini yaptiginiz surece saglik acisindan hicbir sorun yasamazsiniz, Besiktas tan baska yerde subemiz yoktur

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 69. Rottenn dedi ki:

  Merhabalar kulak arkası ve enseye 2 adet piercing fiyatını öğrenebilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   ense ve kulak dermal piercing fiyatlarini e-mail adresinize gonderdik

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 70. ebru dedi ki:

  Merhaba kasığıma dermal piercing yaptırmak istiyorum fiyat öğrenebilir miyim??

  • cenk dedi ki:

   kasik bolgesi icin dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 71. İpek dedi ki:

  Gırtlak boşluğu için dermal piercing fiyatı nedir

  • cenk dedi ki:

   bogaz icin dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

   • irem dedi ki:

    bileğimin üstüne dermal piercing istiyorum fiyat bilgisi alabilir miyim

    • cenk dedi ki:

     bilek icin dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi

     Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 72. Sude dedi ki:

  Dermal piercing yaptırma düşünüyorum boyunumun altındaki boşluğa delim ve piercing ücreti ne kadar fiyat bilgisi alabilirmiyim

  • cenk dedi ki:

   girtlak icin dermal piercing fiyat bilgisi e-mail adresinize gonderildi

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 73. Meltem dedi ki:

  Selam cenk bey bende fiyat isticektim sizden…bilek dermal…taşlı piercing?şimdiden teşekkürler…

  • cenk dedi ki:

   Bilek icin tasli dermal piercing ve dermal piercing delim toplam ucreti e-mail adresinize gonderildi

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 74. Gizem dedi ki:

  Boyun boşluğu veya köprücük kemiği üstü için dermal piercing düşünüyorum fiyat bilgisi alabilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   boyun bosluğu ve koprucuk kemigi ustu icin dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 75. Arzu dedi ki:

  Boğaz boşluğu ve göbeküstü dermal micro piercing fiyatı öğrenebilirmiyim.. Birde yaptırma aşamasında çok acıyormu…

  • cenk dedi ki:

   bogaz boslugu ve gobek ustu micro dermal piercing fiyatlari e-mail adresinize gonderildi

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 76. ekin dedi ki:

  Merhaba. fiyat bilgisi alabilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

   • Okyanus Işık dedi ki:

    Fiyat alabilir miyim
    Gırtlak, göğüs arası ve bel değişiyor mu

    • cenk dedi ki:

     Dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore ucret degisebilir,

     Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 77. Ecem dedi ki:

  Fiyat bilgisi alabilirmiyim?

  • cenk dedi ki:

   dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 78. çiğdem dedi ki:

  Merhabalar bileğiöin üst kısmına dermal piercing yaptırmak istiyorum fiyatını bende öğrenebilirmiyim lütfen

  • cenk dedi ki:

   el bilegi icin dermal piercing fiyati sececeginiz kupeye gore degisir, dermal piercing fiyat bilgisi e-mail adresinize gonderildi

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 79. miray dedi ki:

  merhaba, boyun, köprucük kemigi ve göğüs bölgeleri icin dermal piercing fiyatlarini öğrenebilir miyim acaba?

  • cenk dedi ki:

   boyun, köprucük kemigi ve gogus bolgeleri icin dermal piercing fiyatlarini e-mail adresinize gonderdik

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 80. Betül dedi ki:

  Merhaba ben gırtlağıma dermal piercing yaptırmak istiyorum fakat istediğimiz zaman kendimiz çıkarta biliyor muyuz yoksa bu işi yapan kişiler mi çıkartmalı yani diğer piercingler gibi takıp çıkartılması kolay mı bi süre sonra takmamak istediğimizde kötü bir iz kalır mi

  • cenk dedi ki:

   girtak icin dermal piercingi profesyonel birisi cikarirsa daha cabuk iyilesir, dermal piercingler diger piercinglerden tamamen farkli bir metodla yapilir, takmayi biraktiginiz andan sonra bir sure zaman gecmesini bekleyip cilt onarici kremler kullanirsaniz iz kalmaz

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 81. burak yılmaz dedi ki:

  Merhaba dermal Bilek Piercing 2’li şu görseldeki gibi olacak; http://i.hizliresim.com/1NErvb.png fiyat + iletişim bilgilerinizi mail atarsanız en kısa sürede size ulaşmak isterim iyi çalışmalar.

  • cenk dedi ki:

   bilek icin istediginiz dermal piercing fiyatini e-mail adresinize gonderdik, iletisim bilgileri sitemizde var

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 82. Dogukan dedi ki:

  Bende koluma istiyorum fiyat nedir acaba

  • cenk dedi ki:

   istediginiz dermal piercing fiyatı e-posta adresinize gonderildi

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 83. Sude topçu dedi ki:

  Fiyat ile ilgili bilgi verebilir misiniz acaba

  • cenk dedi ki:

   dermal piercing minumum ve maximum fiyatini e-mail adresinize gonderdik

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 84. Cem dedi ki:

  Bilege 2 li dermal piercing icin fiyat ogrenebilirmiyim enfeksiyin riski normal piercinglere gore fazla mi

  • cenk dedi ki:

   bilek icin dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, eger gerekli piercing bakimini yapmazsaniz sadece dermal icin degil tum piercingler icin risk mevcut

   Not: Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz.

 85. havva dedi ki:

  dermal piercing için fiyat alabilirmiyim

  • cenk dedi ki:

   dermal piercing yaptiracaginizbolgeye ve sececeginiz dermal piercing kupesine gore degisir o yuzden fiyat veremeyiz

 86. Emine dedi ki:

  Gırtlak boşluğu dermal fiyat bilgisi alabilir miyim ?

 87. rümeysa dedi ki:

  Belime sağ ve sol olmak üzere iki tane dermal piercing yaptırmak istiyorum. Fiyat bilgisi alabilir miyim?

 88. Jelly dedi ki:

  Merhaba,bilek piercing için fiyat bilgisi ve tahmini iyileşme süresini öğrenebilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   bilek icin dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, dermal piercing iyilesme suresi 1 aydan az olmamakla beraber 3 aya kadar tamamen iyilesmis olmalidir

 89. merter dedi ki:

  enseme dermal piercing düşünüyorum fiyat ne kadardır öğrenebilir miyim?

 90. Burcu dedi ki:

  Gırtlak boslugu dermal piercing fiyati ogrenebilir miyim?

 91. Volkan dedi ki:

  Dermal gırtlak boşluğu delimi fiyatı ne kadar bilgi alabilirmiyim?

 92. Deniz dedi ki:

  Fiyat bilgisi alabilir miyim?

 93. canberk dedi ki:

  Şakak kemiğimin üzerinde mümkün olduğunca gözüme yakın bir noktaya dermal piercing yaptırmak istiyorum. Bir sıkıntı olur mu ve fiyat bilgisi alabilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   hayir dermal piercing vucudta bircok bolgeye yapilabilir, siz dermal piercing bakimini duzgun yaptiginiz surece hicbir sorun cikmayacaktir

 94. Ozan dedi ki:

  Merhaba, göğüs piercingi için delim + piercing fiyatı alabilirmiyim

 95. Busra dedi ki:

  Merhaba, koprucuk kemikleri arasina dermal piercing icin fiyat bilgisi alabilir miyim bir de aci hissi fazla oluyor mu ?

 96. Defne dedi ki:

  Köğrücük kemiğimin altına dermal piercing yaptırmayı düşünüyorum fiyat bilgisi alabilir miyim?

 97. ayse dedi ki:

  dermal piercing + delim ücreti öğrenebilirmiyim ? uyuşturucu iğne vurarak mı yapılıyor ?

  • cenk dedi ki:

   dermal piercing fiyati e-mail adresinize gonderildi, uyusturucu igneyi sadece ve sadece, doktorlarin yada anestezi uzmanlarinin yapma yetkisi vardir biz uyusturucu etkili anestezik krem ve sogutucu sprey kullaniyoruz

 98. lily dedi ki:

  Fiyat icin bilgilendirme alabilirmiyim

  • cenk dedi ki:

   dermal piercing ve delim fiyati e-mail adresinize gonderildi

   • Yeter dedi ki:

    Boyun dermal piercing ve delim ücreti öğrenebilir miyim?

    • cenk dedi ki:

     Boyun icin dermal piercing ucreti e-mail adresinize gonderildi, sececeginiz piercing kupesine gore fiyat degisebilir,

     Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

 99. ebru dedi ki:

  Bende fiyat bilgisi alabilirim lütfen…dermal piercing istiyorum. Tşk ederim

 100. Çağla Aydın dedi ki:

  Merhaba ben bileğimi deldirmek istiyorum ancak bunu bana biraz açıklarmısınız ve iyileşme süresi ne kadar . Bilekte kalıp cıkmaması için altına kancamı yerleştiriliyor ? Ve fiyat bilgisi lütfen

  • cenk dedi ki:

   iyilesme suresi yaklasik 1 ay bakim ise internet sayfamizda yaziyor dermal piercing kupelerinin alt kismi uzun oldugundan vucud icerisinde rahatlikla kullanabilirsiniz fiyat bilgisi e-mail adresinize gonderildi

   • Özge dedi ki:

    Dermal piercingim atma yaptı köşeden baya çıktı ve herhangi bi piercingci yakınında değilim ne yapmam gerekiyor ?

    • cenk dedi ki:

     Dermal piercing kendi kendine atmaz ya siz zarar vermissinizdir yada bastan yanlis yapilmistir, sizin kendi basiniza yapabileceginiz hicbirsey yok

     Not:Amatorlere piercing yaptirip sorun yasadiktan sonra sorulariniz icin bizimle iletisime gecmeyiniz

Leave a Comment

error: Yasal Uyarı: Kopyalanması veya değiştirilmesi halinde yasal işlem yapılacaktır !
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.