Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kamuflaj ( Medical Make Up ) « EAGLE TATTOO THEATRE (DÖVME, PİERCİNG, KALICI MAKYAJ)
Haz 2011 21

Yasal Uyarı : Bu yazılar ve resimler ” Eagle Tattoo Theatre ” Cenk Çelikağ’a aittir. Noterden onaylıdır, internet sayfalarında iznimiz olmadan yayınlanması, kopyalanması veya değiştirilmesi halinde yasal işlem yapılacaktır.

Türkiye’de yara izi kamuflajı yapan ilk kuruluşuz. Almanya’da almış olduğumuz eğitimle 1997 yılında yara ve kesik izleri başta olmak üzere ten rengi uyumlu kamuflaj işlemini ve göğüs ucu boyama işlemini ülkemize getirdik.
1999 yılında Uludağ üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Kliniğinde ‘Medical Make Up’ konusunu tanıtım amaçlı seminer verdik.

Cerrahi yöntemlerle düzeltilemeyen kötü yara izlerini, kesik ve yanık izlerini, ten lekelerini ve vitiligo lekelerini ten renginize uyumlu olarak kapatıyoruz. Medical Make Up ( Yara izi Kamuflajı) adını verdiğimiz bu yöntemle vücudunuzun herhangi bir yerindeki izi minumum belli olacak şekilde kamufle ediyoruz. Bu yöntem ile ameliyat izleri, vitiligo lekeleri veya kesik görüntüsü eski haline göre çok büyük olasılıkla azalıyor, tabi biz işlemi yaptıktan sonra sizin yapacağınız bakım süreci başarı oranını belirlemede etkili oluyor. Bu sebeble izlerin % kaç kaybolacağının ve kaç seans süreceğinin garantisini vermiyoruz. Amacımız sizi rahatsız eden iz veya lekeleri teninize uyumlu ten rengi boyalarla tek seansta eskisi kadar rahatsızlık duymayacağınız şekilde en aza indirgemek.
Bunun dışında göğüs ameliyatı ( Rekonstrüktif ) sonrasında oluşan pigment eksikliğini Medical Make-Up yöntemi ile diğer göğüs ucu ile aynı renge getirerek veya her iki göğüs ucunu boyayarak tamamen gideriyoruz.

Trafik kazası sonucu yüzde meydana gelen yara izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
yara,izi,üzerine,dövmeyara,izini,dövme,ile,kapatma,resimleri

Meme ucu ameliyatı sonrasında kişinin her iki göğüs ucu çevresine hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile renk verdik.
gogus,kanseri,sonrasi,yapilmasi,gerekenlergöğüs,ucu,yapımı,renk,verme

Yüzde meydana gelen yara izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
yüzde,kesik,izi,boyamaten,rengi,dovme,yapan,yerler

Dudaktaki kesik izini kişinin dudak rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
dudak,dikis,izi,kapatma,boyamadudak,kesigi,boyama,kapatma,mumkunmu

Bacak kısmındaki dermatolojik lekeleri kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
vucud,leke,izi,yok,etmekdövme,ile,leke,izi,kapama,besiktas

Meme ucu pigment bozukluğunu gidermek için kişinin her iki göğüs ucu çevresine hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile renk verdik.
göğüs,rekonstruktif,sonrası,renk,kaybını,gidermegogus,ucu,renk,boyama,istanbul

Koldaki kesik izlerini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik. Amaç belirginliği en aza indirgemektir.
dovme,ile,ten,rengi,boyamafaça,kesik,kapatma,yontemi,nedir,istanbul,besiktas

Kişinin bıyık kısmında meydana gelen kesik izini kendi kirli sakal rengine uyumlu olarak micro pigmentasyon yöntemi ile kamufle ettik.
ameliyat,izi,kapatma,yöntemleriameliyat,yara,izi,kapama,istanbul

Yüzde meydana gelen vitiligo izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
vitiligo,lekesini,giderme,ten,rengi,dovme,nerde,nerede,yapılır,yontemleriten,rengi,ile,vitiligo,kapatma,yöntemi

Saç ekimi sonrasında oluşan scar izini kişinin saç rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile saç görüntüsü vererek kamufle ettik.
saç,kafa,dikis,izisacta,scar,dikis,izi,kapama

Ameliyat izini azaltmak için vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları kullanarak kişinin kendi ten rengini yakalayıp kamufle ettik.
ameliyat,izi,kamuflajameliyat,izi,kapatma,yontemleri

Meme küçültme ameliyatı sonrasında oluşan göğüs çevresindeki dikiş izini hazırlamış olduğumuz kisinin meme renginin tonu ile kamufle ettik.
meme,kucultme,ameliyati,oncesimeme,gogus,ucu,boyama

Alın bölgesindeki dikiş izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
kotu,atilan,dikis,izi,kapama,kamufle,etmedikiş,dikis,kesik,yara,izi,kapatma

Göğüs kısmında oluşan vitiligo lekelerini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
vucuttaki,lekeleri,giderme,yok,etmesedef,lekelerini,yok,etme,boyama

Kafatasında oluşan saçkıranı gidermek için vücut dokusuna uyumlu saç rengi pigment dövme boyaları kullanarak noktalama ve gölgelendirme uygulayarak ile micro pigmentasyon yöntemi ile kamufle ettik.
saç,kıran,kapatma,yöntemlerisackiran,gecirme,cozumu,nasıl,yok,olur

Koldaki kesik izlerini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment boyalar kullanarak ten rengi dovme yontemi ile kamufle ettik. Kesik izleri tamamen yok olmasa da amacımız kesik izlerinin görünürlüğünü azaltmaktır.
kesik,izi,kapamaten,rengi,dovme

Yüzdeki ameliyat izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
ameliyat,izi,kapama,kamufleameliyat,kesik,yara,izini,ten,rengi,boyama

Ameliyat sonrası oluşan dikiş izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
kesik,izi,kapatma,dikiş,üzerine,ten,rengi,dövmekesik,izi,kapama,uzerine,ten,rengi,dovme

Lazerle dövme silme işleminden sonra kaybolmayan dövmeyi kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik. Birinci fotoğraftaki resim kamufle yaptığımız dövmenin ve oluşan yaranın yeni hali, ikinci resim 1 ay sonrası.
dovme,uzerine,kamuflajten,rengi,dovme,kapatma

Dudak ve üzerindeki dikiş sonrası oluşan izi kişinin kendi dudak ve ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
dikis,izi,kamuflajidikis,izi,kapatma

Kafatasında oluşan saçkıranı gidermek için vücut dokusuna uyumlu saç rengi pigment dövme boyaları kullanarak noktalama ve gölgelendirme uygulayarak ile micro pigmentasyon yöntemi ile kamufle ettik.
saçkıran,kapama,tekniklerisackiran,nasil,gecer

Dikiş sonrası oluşan izi kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
kesik,izi,yok,etme,kamuflajıjilet,kesik,izi,kapatan,yerler,istanbul,besiktas

Kafatasında oluşan yarık izini gidermek için vücut dokusuna uyumlu saç rengi pigment dövme boyaları kullanarak noktalama ve gölge şeklinde kamufle ettik.
dikiş,izi,kapatma,besiktas,istanbuldikis,izi,uzerine,ten,rengi,dovme

Meme Rokonstrüksiyonu sonrasında kişinin diğer göğüs çevresine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile renk verdik.
göğüs,rekonstrüktif,sonrası,ucunu,boyama,resimlerboyama,tedavisi,göğüs,ucuna,nasıl,renk,verilir

Alında bulunan estetik dikiş izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
kesik,dikiş,izi,kapatma,boyama,tedavisi,gidermekesik,dikiş,izi,nasıl,kaybolur,tedavi,yontemleri

Meme Rokonstrüksiyonu sonrasında kişinin diğer göğüs ucu rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile renk verdik.
meme,göğüs,ucu,renk,verme,yapan,yerlerkalıcı,göğüs,meme,ucu,boyaması,istanbul

Kafatasında oluşan saçkıranı gidermek için vücut dokusuna uyumlu saç rengi pigment dövme boyaları kullanarak noktalama ve gölgelendirme uygulayarak ile micro pigmentasyon yöntemi ile kamufle ettik.
saç,kıran,tedavisisac,kiran,kapama,yontemi

Ameliyat sonrası oluşan dikiş izini kamufle etmek için tasarladığımız motifi, dikiş izinin kıvrımlarına uygun şekilde kapattık, diğer yandan kişinin göğüs ucu rengini canlandırıp düzelttik, fotoğrafta yapıldığı ilk hali olduğundan renkler canlı görünebilir, yaklaşık bir hafta sonrasında iyileştiği zaman %25 gibi bir renk kaybı olacak ve çok daha doğal görünecektir.
gogus,ucu,pigmentasyon,yapan,yerlerameliyat,izi,kapatma,yontemleri

Ameliyat sonrası oluşan dikiş izini kamufle etmek için tasarladığımız motifi, dikiş izinin kıvrımlarına uygun şekilde kapattık, diğer yandan kişinin göğüs ucu rengini canlandırıp düzelttik, fotoğrafta yapıldığı ilk hali olduğundan renkler canlı görünebilir, yaklaşık bir hafta sonrasında iyileştiği zaman %25 gibi bir renk kaybı olacak ve çok daha doğal görünecektir.
gogus,ucu,boyama,yapan,yerler,istanbulameliyat,izi,kapatma,kamuflaj,medical,make,up

Doğum lekesini kişiye ve lekeye özel olarak tasarladığımız samuray modeli ile yok ettik.
dogum,lekesi,kapatmamastektomi,dövme,tattoo,rekonstruktifdogum,lekesi,kamuflaji,kapama

Ameliyat sonrası oluşan dikiş izini kişinin isteği üzerine tasarlamış olduğumuz dövme motifi ile kamufle ettik.
ameliyat,mastektomi,dövme,tattoo,yara,izi,kapatmazümrüdü,anka,kuşu,dövmesi,phoenix,tattoozumruduanka,kus,dovmesi,ameliyat,kesik,izi,kapama

Meme Rokonstrüksiyonu sonrasında, göğüs ucu ve çevresinden, kol altına kadar ilerleyen dikiş izlerini kişinin isteği üzerine tasarlamış olduğumuz dövme motifi ile kamufle ettik.
mastektomi,sonrası,dövme,tattoo,rekonstruktifmastektomi,ameliyat,izi,kapatma,dövme,tattoo,rekonstruktifmastektomi,tattoo,medikal,make,up,göğüs,dövmeleri

 

508 Comments

 1. levent türk dedi ki:

  bir kez saç ektirdim tepede ve ön kısımda açık alanlar var. saça mikropigmentasyon yapıyormusunuz .
  ayrıca sağ yanakta köşede hipopigmente bir alan var. 2.5 cm 2 kadar bır alan sivilceden kalmış.tenımın rengıne dönsun ıstıyorum
  bu işlemler yapılabilirmi ve maliıyetı neler ?
  saygılar sunarım

 2. ersin dedi ki:

  Kolumda 4 adet 0,5 cm genişlik ve yaklaşık 2-4 cm uzunluğunda kesik izleri mevcut. Kamuflaj yapıldığında bu ömür boyu devam eden bir durum mu yoksa geçici mi? İstanbul dışından geleceğim için fiyat bilgisine ihtiyacım var. Bu konuda dönüş yaparsanız memnun olurum. İyi çalışmalar.

 3. tüli dedi ki:

  merhaba

  benim kolumda trafik kazasından sonra deri nakli oldum fakat renk kaybı çok fazla bunun için medikal dövme yapılabilir mi adres olarak neredesinin mail ile resimleri göndersem fiyat konusunda yardımcı olur musunuz

  iyi çalışmalar

  • cenk dedi ki:

   oncelikle gecmis olsun, resimleri ekleyin lutfen yara iziniz ten rengi kamuflaj icin uygunmu degerlendirelim, adres internet sitemizde mevcut

 4. BURAK SERT dedi ki:

  merhabalar, bende ufak jilet izleri var kapatılması mümkün müdür subaylığa başvuracağım için izler sıkıntı oluyor

  • cenk dedi ki:

   medical make up yaparak jilet izlerinizin goruntusunu en aza indiririz yalniz sifir deri gibi olmasi hicbir yontemle mumkun degildir

 5. Ahmet Kaplan dedi ki:

  Kolum ince ince kesi izleri mevcut bazilari belli olmuyo make up yptrmk ve ucret ogrenmek istyrum sehir dışı acil yrdimci olursaniz sevinirim.

 6. Platin dedi ki:

  Sol kol ic kisminda 6 adet jilet izi var.1 defa zimpara yaptirdim ama genede belirgin.sizin yapacaginiz uygulama sonrasi kesin cozume ugrarmiyim.vede iztanbul disindan gelecegim icin fiyat ogrenebilirmiyim

  • cenk dedi ki:

   kapanmasini istediginiz jilet izlerinizi once gormemiz gerekiyor kabariklik veya gocukluk yoksa ten rengi basari orani yukselir, yinede % su kadar kesik izleri ten rengine yaklasir diye bir garanti vermeyiz, biz hazirladigimiz ten renginizin tonu ile islem yapacagiz ama sunu bilmelisiniz ki birebir ten gibi asla olmaz (hangi yontem uygulanirsa uygulansin) ne yapicagimizi gormeden de fiyat veremeyiz, size kapanmasini istediginiz jilet izlerinin resimlerini ekleyebilmeniz icin bir e-mail gonderdik

 7. Fatma dedi ki:

  Merhaba bende birsey öğrenmek istiyorum

 8. Fatma dedi ki:

  Acil mesaj atabilirmisiniz burdan yazamıyorum

 9. Murat dedi ki:

  5 adet jilet izi sildirmek istiyorum fiyat rica edebilirmiyim.

 10. Deniz dedi ki:

  Benim de yanak kısmında burnumun üst kısmında hafif çukurluk izler var bunların kamufle edilip edilmeyeceği hakkında bilgi alabilir miyim iyi günler .

 11. Seyfo dedi ki:

  Koltuk altı kolun iç kısmında sigara paketi büyüklüğünde yanık izinin kapatma maliyeti ne olur.tesekkur ederim

 12. ----- dedi ki:

  merhaba benim 2 bacagiminda alt kisminda cok fazla faca izi mevcut neredeyse boydan boya ortalama ikisinde de 25-30 ar tane kabarik degiller sadece beyaz izler olarak acaba ne kadar kapanir ve fiyat nedir ogrenebilir miyim

 13. Furkan dedi ki:

  Trafik kazasinda kolumdaki deri hasar gormustu kalcamdan deri alip koluma diktiler.hangi tedavi onerirsiniz.ne kadar giderilebilir iz.

  • cenk dedi ki:

   gonderdiginiz yara izi fotograflarini gorduk malesef sizin icin medical make up ise yaramaz tek care uzerine dovme yapmak cunku olusan iz 1.derecede yanik izi gibi kabarik ve puturlu

 14. Burak dedi ki:

  Mail adresini alabilir miyim? İstanbula sırf bu sebeple geleceğim yardımlarınzi bekliyorum

 15. Murat dedi ki:

  iyi günler istanbul disindan gelicem bilgi almak için mail adresi alabilir miyim

 16. Mustafa dedi ki:

  Kolay gelsin bakirkoyde bir klinikte dovmelerinmi sildiyorum cok soldular daha cok dayanamiyorum seanslara uyusturmadan yapiyorlar biraktim gitmeyi ten tengi kamuflaj makyaj yaptirmak istiyorum mail adresi veya fotograf gonderebilecegim numara verirmisiniZ??

  • cenk dedi ki:

   ten rengi kamuflaj icin size ozel bir e-mail gonderdik- dovme ten rengi ile kapanmaz sadece izler kapanir, yinede resimlerinizi ekleyin bakalim ne kadar solduguna

 17. Onur dedi ki:

  Merhaba benim ameliyat sonrası oluşan bir yaram var ve biraz kabarmış durumda buna uygulamanız var mı?

  • cenk dedi ki:

   ameliyatin üzerine kamuflaj yapilabilmesi için minimum 3 ay geçmeli, biz teninizin renginde hazirladigimiz boya ile iz kapatıyoruz, kabariklik olduğu gibi kalir

 18. Cansu dedi ki:

  Kolumda iki tane faça izi bulunmakta, kimyasal peeling uyguladım ve yanık izi gibi bi leke de oluştu, medikal dövme ile ikisinden de kurtulabilir miyim ve fiyat öğrenebilir miyim?

  • cenk dedi ki:

   Kimyasal peeling beyazlatir genellikle daha önce yanık izi oluşturduğunu görmemiştim resimleri gönderin bakalım tende puruzluk yaratmadiysa medical make up ile ten rengi uygulanabilir

 19. Hakan dedi ki:

  Vitiligo beyazlıklarını ten rengi dövme ile kapatabilirmisiniz.??

 20. Gizem dedi ki:

  Merhaba sol kolumda iki jilet izi var fiyat bilgisi alabilir miyim?

 21. Bsemir dedi ki:

  Mail alabilirmiyim

 22. Abdullah dedi ki:

  merhabalar kolumda iki çizik var bunlar için bana mail atabilirmisiniz fotoda gönderebilirim

 23. Vildan dedi ki:

  Merhaba
  Bıyık bölgesinde oluşan lekeler için hiç uygulama yaptınız mı? Yaptıysanız başarı oranı nedir? Görsel gönderebikir misiniz?

 24. Fırat dedi ki:

  Bıçak izi var nasıl görüntü gönderebilirim?

 25. Gamze dedi ki:

  Mail gonderebilir misiniz ?

 26. Zekeriya dedi ki:

  Kolumda 15 cm lik 2 adet ameliyat izi var bununla ilgili bilgi alabilirmiyim % kac iyilesme payi var

 27. Güler dedi ki:

  Mail gönderebilir misiniz.?

 28. can dedi ki:

  Trafik kaza sonucu arnimdan goz altima kadar aldigim cam kesiklerinden ameliyatlar oldum bunlara belirgin iz bolgelerine dovme veya kamufilaj dovme ne kadar kapatir sonucu ne olur bilgi alabilirmiyim lutfn

  • cenk dedi ki:

   medical make up in garantisi olmaz % kac kapatir yapilmadan ve bolge iyilesmeden belli olmaz, biz zaten yaptigimiz tum medical kamuflajlari birebir ten renginize uyumlu boya hazirlayip kapatiyoruz yalniz kisilerin beklentileri kusursun ten gibi olacagindan dolayi garanti vermiyoruz

 29. İsmail zeyrek dedi ki:

  Açık kalp ameliyatı oldum . bu ameliyat izi giderilebilir mi

 30. Ömer dedi ki:

  E mail atarmısınız

 31. Nur dedi ki:

  Merhabalar Email adresi gonderebilir misiniz?

 32. anonim dedi ki:

  iyi günler kolumda v şeklinde faça izi var başarı oranı ne kadardır belli olur mu ve fiyat tarifesini öğrenmek istiyorum

 33. yakup dedi ki:

  merhaba kolumda cam izi var çözüm olasılığı bide fiyat konusunda bilgi alabilr miyim ?

 34. Orhan dedi ki:

  Merhaba faça izlerim var fiyat öğrenmek istiyorum mail atarsanız fotoları gönderebilirim

 35. Sonmez dedi ki:

  Yuzumde renk dengesizlikleri ve kirmizi bölümler var. Yanak bölgeme ten rengi dovme yapsak o kizarikliklardan kurtulma sansimiz nedir? Yani yuzumu komple tek bir renk yapamaz miyiz? Olma sansi ve basari yuzdesi nedir? Eger mumkunse yaptirmak istiyorum. Mail atarsaniz sevinirim.

  • cenk dedi ki:

   sizin yuzunuzdeki kapanmasini istediginiz izler ve pigment bozukluklari sanirim genis bir alan kapliyo, studioya geldiginizde yardimci oluruz

 36. Nilgün dedi ki:

  Merhaba.. Ben 25 yıl önce trafik kazası geçirdim ayağımın üzerinden araba geçti.Görüntü olarak beni çok rahatsız eden bir iz var ayağımın üzerinde..Acaba resim göndersem yapılabilecek bir şey varmı bakabilirmisiniz?

 37. Taner dedi ki:

  Hocam benimde ameliyat izim var bacagimda dizin 2 cm ustunden ayak bilegime kadar mail atarmisiniz resim atabilmem için dovmede yaptirmayi dusunuyorum ama en son planda bi bakarmisiniz neler yapilabilir

 38. Gulcin dedi ki:

  Merhabalar,
  Kolumda ince kesik izleri mevcut, fotograf yollamam icin mail adresi gonderir misiniz

 39. Bulent akgun dedi ki:

  Boynumda vitiligo var bunun icin gorusmek istiyorum. Marmariste yasadigim icin lutfen ortalama fiyat verin ona gore geleyim .saygilar.vitiligo 3-7 cm boyunda

 40. Kerem dedi ki:

  Size nasıl ulasrim

 41. bilge dedi ki:

  merhaba, bacak diz kapağımın arkasında çatlaklarım var ten rengi dövme ile kapatabilir misiniz

 42. Gül Torgay dedi ki:

  Merhabalar; vitiligo lekeleri ve çatlaklar için detaylı bilgi verir misiniz lütfen? Saygılar

 43. Miraç dedi ki:

  Kolumda sigara izleri var sadece 12 saatlik kamuflaj makyaji olurmu il dışından geleceğim

 44. Hayati dedi ki:

  Bu işlemi başka bi şehirde yapan yokmu ?

 45. Yasin dedi ki:

  Merhabalar benimde kolumda izler var kapatmak istiyorum fotoları göndereceğim bir mail adresi yazabilirmisiniz teşekkürler

 46. Bk dedi ki:

  Kolumda deri rengine dönmemiş derin bi kesik var ve rengi pembe tonunda kaldı . uzun bi süre geçti . buraya dövme yapılabilir mi ? Email gönderirmisiniz ?

 47. burak dedi ki:

  Benim kolumda eksikler var ama nasıl yollayabiliriz soze

 48. Mustafa dedi ki:

  Sirtimda dovme var 15 cm buyuklugunde bunu makyajla kapatma ihtimalimiz varmi cok acil gecici olarakda kapatsak yeterli bugun icin hemen donus yaparsaniz sevinirim

 49. Yigit dedi ki:

  Elimdeki kesik hakkında foto yollamak istiyorum

 50. Tugba dedi ki:

  Bir yara izim var.bilgi almak ve fotograf gondermek için mail adresinizi alabilir miyim?

 51. Ertan dedi ki:

  Vicudumda 5 parça dövme var pöh’e katılacam ne kadar sürede kamufle edebiliriz ve ne kadar tutar?

 52. Berkin Akyıldız dedi ki:

  Sol kolumda 3 adet kesik izivar çökme veya kabarma yok izin kalınlığı az sağ kolumdada 1 adet kesik var 2 adet dikiş izi mevcut çökme veya kabarma yok askeri personel olmak istiyorum malum bu izler sorun çıkara bilir örnek çalışmalarınıza baktım baya olumlu sonuçlar çıkmış bende olan izlerin sıfıra ineceğini düşünüyorum fiyat verirseniz sevinirim.

 53. Hülya dedi ki:

  Merhaba istanbul dışındayım bacaklarımda beyaz ala var ve saçımın derisinde resim yollasam ortalama bir fiyat verirmisin iz tesekkurler

 54. İrem dedi ki:

  Merhaba, ameliyat izimin üstüne dövme yaptırmak istiyorum iletişime geçebilir miyiz?

  • cenk dedi ki:

   kapanmasini istediginiz ameliyat izinin uzerinden minumum 3 ay gecti ise dovme yapabiliriz, ameliyat izinizin resimlerini ekleyebilmeniz icin size ozel bir e-posta gonderdik

 55. Saadet dedi ki:

  Merhaba, kilo alıp vermelerim sonucunda bel ve karin bölgem de çatlaklar oluştu bu görüntüden rahatsızlık duymaktayım yara izlerini kapatmak için uyguladığınız medical male up yöntemi bu konuda benim rahatsızlığımi giderebilir mi bilgilerinizi rica ederim.

 56. Mert Can dedi ki:

  Merhaba hocam, kolumda 5 adet farklı büyüklükler de tek renk dövmeler mevcut bir kimyasalla ben silmeye uğraştım bi kısmı gitti ama bi kısmı kaldı ayriyeten iki tane derin kesik izi mevcut ve apandisit ameliyat izim var en acilinden işlem yaptırmak için stüdyonuza gelmek istiyorum ama öncelikle e-mail üzerinden resimleri göndereyim ve fiyat öğreneyim uzak yerden geleceğim iletinizi bekliyorum.

 57. Elbistanlı dedi ki:

  Merhaba benim kolumun iç yüzünde büyük bi ameliyat sonrası kalan dikiş izi var geçirilebilir mi

 58. Okan dedi ki:

  Yüzümde( göz altı ve alında) yaklaşık 5 mm genişliğinde kahverengi yuvarlak lekeler var . küçükler ve max 7-8 adet fakat birbirlerine yakın olması sebebiyle kötü görünüyor.bu gibi lekelere bu işlem uygulanıyormu(küçük lekeler olduğundan dolayı) ve ücretlendirme nasıl oluyor.Birde Ankarada yeriniz varmı ?

 59. Melis dedi ki:

  Medical make up işlemi için size fotoğraf gönderip bilgi almak istiyorum,contact’tan mail adresinize ulaşamadım.

 60. Yilmaz dedi ki:

  Yüzde ki porto şarap lekesinde işe yarıyor mu acaba? Mail atabilir misiniz?

 61. Alper dedi ki:

  Hocam sivilce lekelerini tam olarak götürebilir misiniz bu teknikle.

  • cenk dedi ki:

   yapmis oldugumuz medical make up islerimizde dikkat ederseniz %100 hicbir iz kaybolmaz, biz istenmeyen izleri mumkun oldugunca ten rengine yaklastiriyoruz

 62. Alper dedi ki:

  Yüzdeki Pembe ve kırmızı sivilce lekeleri bu teknik ile giderilebilir mi? Cildin kendi rengi ile aynı renkte bir boyama gibi yöntem ile

 63. İbrahim dedi ki:

  Merhaba resim gonderebilmem için mail adresinizi alabilirmiyim?

 64. Deniz dedi ki:

  Bacağımda şarap lekesi denilen bir doğum lekesi var bir kısmında değil tümünde olduğundan rahatsızlık veriyor siyah dövme kapatıyor ama tümünü kapatöal içime sinmiyor ten rengi kamulaj ile gidermek ne kadar etkili olur?

 65. Deniz dedi ki:

  Mümkün olmuyorsa beyaz renk dövme ile boyayıp üzerini ten rengine boyamak çözüm olur mu

 66. burc dedi ki:

  Kolumda 5-6 tane kesik izi var askeriye sinavlarina giricem acil donus yaparsaniz sevinirim kamufile etmk istiyorum sehirdisindan gelicem yardimci olablirmisiniz ?

  • cenk dedi ki:

   kapanmasini istediginiz kesik izlerinin resimlerini gonderin lutfen size gonderdigimiz e-mail i cevaplarken, eger kesik izlerinde kabariklik yada gocukluk yoksa mumkun oldugunca ten rengine yaklastiririz

 67. EMRE SAVAŞ dedi ki:

  Merhaba Cenk bey,

  Mülakata gireceğim için göğsümde ki dövmeyi makyajla kapattırmayı düşünüyorum acaba mail adresi verebilirsiniz fotoğraf ve fiyat sormak amaçlı,teşekkürler.

  • cenk dedi ki:

   mulakat icin kapanmasini istediginiz dovmeler sadece gecici profesyonel makyajla kapanir ten rengi dovme ile kapanmaz, fiyat alabilmeniz icin size gonderdigimiz e-mail i cevaplarken dovmelerinizin resimlerini ekleyin lutfen

 68. Tolga eksik dedi ki:

  Kolumda yara(dikiş) izi var onu ten rengi dövme ile kapatmak istiyorum. Ve fiyatı nedir acaba?

  • cenk dedi ki:

   Kapanmasini istediginiz yara dikis izinin resimlerini gonderin lutfen size gonderdigimiz mail i cevaplarken, dikis izlerinde burusukluk yoksa cok daha iyi olur

 69. Gizem dedi ki:

  Merhaba Cenk bey ben ten rengi dövme için bilgi almak istiyorum lütfen maille dönüş yapar mısınız?

 70. burc dedi ki:

  Mrb daha once yazmistm kolumdaki izler icin pazartesi randevu almak istiyorum uygunsaniz bilgi verirmisiniz

 71. ferdi dedi ki:

  Merhaba hocam,
  Benim yüzümde benler var acaba ben üzerine de kamuflaj yapıyor musunuz?

  • cenk dedi ki:

   benlerin uzerine medical make up uygulamasi yapabilmemiz icin once uzman bir dermtalog ile gorusmeniz gerekecektir, benler de cesit cesit oldugundan sadece uzman doktor onay verirse yapariz

 72. Haluk dedi ki:

  Adres ve telefon bilginizi alabilir miyim ?

 73. Adem dedi ki:

  Merhaba yaklaşık bir ay önce kanser olduğum için ameliyat geçirmek zorunda kaldım ameliyatta iman tahtası 15 cm civarında kesildi esnetik dikiş yapıldığı halde derideki yara bariz görünüyor izin belli olmaması için ten rengi dövme kesin çözüm olur mu veya yaranın üstüne normal dövme yapılmasının sakıncası var mı?

  • cenk dedi ki:

   oncelikle gecmis olsun, ameliyat izin iyilesmesini bekleyin lütfen, ameliyat tarihinden itibaren en az 3 ay gecmesi gerekir ondan sonra ne yapabilecegimize bakarız ten rengi dovme yontemi ile

 74. Can dedi ki:

  Merhabalar, kolumda sigara yanığından kaynaklanan normal cilde göre daha parlak mat ve cok hafif oyuklu izler var, fikrinizi almak için neler yapılabilecegini merak ediyorum

  • cenk dedi ki:

   Kapanmasini istediginiz sigara yaniklarinin resimlerini size gonderdigimiz maili cevaplarken ekleyin lutfen bakalim izler icin ne yapabilecegimize

 75. Ali dedi ki:

  Merhaba kolumda 3 tane jilet izi var kamufle etmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

 76. Ertan dedi ki:

  Merhaba bir yil once acik kalp ameliyati oldum teller reaksiyon yapti acildi dikisler sonra on ay kapatmakla ugrasildi kapanmadi bir ay once kapanmayan yaranin altindaki teller alindi simdi bi krem kullaniyorum dikis yeni atilan dikis ince cizgi gibi estetik dikis ondan sonrasi genis dikis bu dikis izlerinin kapatilmasini istiyorum yaza kadar kapanmasini istiyorum acaba bununla ilgili bi fiyat alabilirmiyim.Mail atarsaniz sevinirim teşekkürler

  • cenk dedi ki:

   oncelikle gecmis olsun, ameliyat izi sonrasi olusan dikis izlerini ten rengine ceviriyoruz ama ameliyatin uzerinden cok az zaman gecmis, 3 ay sonra tekrar goruselim

 77. Latif dedi ki:

  Merhaba e-mail adresinizi gönderebilir misiniz

 78. Canan dedi ki:

  Bana da e-mail adresinizi yollarmisiniz

 79. enes dedi ki:

  İyi akşamlar;
  Benim omuzumda 2 adet keloid scar var. Nişantaşı’nda bir dermatolog iğne yaptı 2 seans biraz söndü ama hala çok fazla sırıtıyor. Dövme mevzusunu açtığımda işi bilen birine yaptırman lazım, aksi taktirde dövme yaptırdığın bölge kadar keloid olma riski var dedi biliyorsunuz yarayı aşırı iyileştirmesinden kaynaklı bir sorun bende bu konuda size danışmak isterim, tecrübe etmişliğiniz var mı Onu da sormak istedim. İyi çalışmalar

  • cenk dedi ki:

   doktorunuza tekrar sorun kleoid uzerine medical make up yapilmaz ama kleoid tamamen yok olmussa en az 6-12 ay beklemeniz gerekir ki kleoid artabilen bir yapiya sahiptir o riske giremeyiz

 80. ibrahim dedi ki:

  Bana da ulasirmisiniz

 81. ibrahim dedi ki:

  Size nasıl ulasacagiz

 82. dubba dedi ki:

  mevcut bir dövmem vardı sildirme operasyonuna başlamıştık. polis mülakatlarına gireceğim ancak yetişmeyecek gibi. bu durumda kapatmak adına neler yapabiliriz.

 83. dubba dedi ki:

  peki medical make up uygulamasından sonra cild ne kadar bir sürede toparlıyor ?

  yani açıklamaları okudum; ten rengini alan pigmentin enjekte edilmesi olayı oluyor değil mi?

  • cenk dedi ki:

   medical make u uygulayacagimiz yerin dokusuna ve izin olusma sebebine bagli olarak sure degisebilir net soylememiz icin izi gormemiz gerekiyor, tamamen o sekilde degil yanlis okumussunuz

 84. Mert dedi ki:

  İyi aksamlar kolumda 2 adet jilet izi var ve kapatmak istiyorum resimleri atmak icin e posta lutfen

 85. Yunus Dağlı dedi ki:

  Benim kolumda 3 adet jilet izi var büyük geniş çaplı değil kapatmak istiyorum resimleri nasıl atabilirim

 86. Yusuf dedi ki:

  Merhaba bende vitiligo var kollarıma ve yüzüm için kapattırmak istiyorum. Mail ile irtibata geçiyorsunuz galiba. Mailinizi bekliyorum watsap üzerinden resim atarım fiyat verirseniz fotolara göre tedavi için gelirim. Kolaygelsin

 87. AYSUN dedi ki:

  Merhaba, yara izlerinin kapanması hakkında fiyat bilgisi verebilir misiniz?

 88. Emre Can dedi ki:

  Küçük bir iz için ne yapabiliriz yardımcı olur musunuz?

 89. Emre Can dedi ki:

  Çok özür dilerim doğrusu bu.

 90. Hilal elif dedi ki:

  Merhaba vücudumda kesik izleri mevcut. Belli belirsiz görünsün istiyorum bir yere aynı şekilde iki kere kamuflaj dövme yapıyor musunuz başarı oranı artıyor mu yani

 91. Hilal elif dedi ki:

  Afedersiniz tekrar sorayım kesik izlerine iki kere üzerinden geçsek görüntünün düzelme şansı daha çok olur mu yüzde elli gidiyorsa mesela yüzde seksen gibi bi oran çıkar mı öyleyse iki kere yaptırmak istiyorum. Birde bacaklarımda kilo alıp vermekten çatlaklar var buna uygular mısımız iki kez ve dövme yıllar içinde geçiyor mu yeniletmem gerekir mi size teşekkürler

  • cenk dedi ki:

   eger ilk seanstaki goruntu sizi tatmin etmezse tekrar baska bir seans veya seanslar yapilabilir ve daha cok faydasi olabilir, catlak izlerine de medical make up uygulayabiliriz, yapilan islem omur boyu kalicidir

 92. Esra dedi ki:

  Merhaba bende jilet izleri sildirmeyle alakali bilgi almak istiyorum

 93. Esra dedi ki:

  Merhaba jilet izleriyle alakali bilgi almak istiorum

 94. Ayse dedi ki:

  Merhaba alt bacagımın arka tarafında ergenlikte oluşan çatlaklarım var fiyst bilgisi alabilir miyim ?Teşekkürler.

  • cenk dedi ki:

   kapanmasini istediginiz catlaklarin resimlerini gonderin lutfen size attigimiz e-maili cevaplarken, gormeden fiyat bilgisi veremeyiz

 95. Cemal dedi ki:

  Slm faulümün hemen yanında yuvarlak kırmızı bir renk farkı var doğuştan gelen bir şey. Yardımcı olabilir misiniz?

 96. Mustafa Özçelik dedi ki:

  Kolay gelsin iki kolumda da jilet izler mevcut segir disindan gelecegim icin fiyat ogrenmem gerekliresim icin mail adresinizi verebilirmisinjz ?

  • cenk dedi ki:

   kapanmasini istediginiz jilet izlerinin resimlerini size gonderdigimiz e-maili cevaplarken ekleyin lutfen fiyat bilgisi verelim

 97. Safa dedi ki:

  Merhabalar kolumdan deri nakli ameliyatı geçirdim ameliyat izleri hala beyaz bir şkilde mevcut bu durum kalıcı makyaj ile düzeltilebilir mi ?

 98. Elif dedi ki:

  Merhaba kolumdaki yanık lekesinin fotoğraflarını size nasıl ulaştırabilim teşekkürler

 99. Mert dedi ki:

  Saat kaca kadar aciksiniz acaba

 100. Rümeysa dedi ki:

  Merhabalar bacaklardaki çatlaklar için bende düşünüyorum ömür boyu kalıcı mı olucak yoksa geçici mi ?

 101. Ses dedi ki:

  Faça izleri için görüşmek istiyorum mail atarmısınız

 102. melih serdar koyuncu dedi ki:

  ulaşırmısınız

 103. Bahar dedi ki:

  Selamlar , bana mail gönderebilecek misiniz

 104. Lives dedi ki:

  Vücut taki benler üzerine kapatıcı dövme hakkında bilgi almak istiyorum

 105. İrem dedi ki:

  Merhaba uygulamada bir yaş sınırı varmıdır?

 106. Volkan dedi ki:

  Selam , faça izleri hakkında görüşmek istiyorum mail adresinizi gönderirmisiniz

 107. melike dedi ki:

  Ulaşabilir miyim size?

 108. melike dedi ki:

  Dizlerimde renk koyuluğu var eşitleyebilirmisiniz ten rengiyle?

 109. Nazlı dedi ki:

  Kolumdaki ince kesik izler için fiyat almak istiyorum resim gönderebilmem için mail adresi gönderir misiniz. Bide hangi şehirdesiniz?

 110. Elif dedi ki:

  Ben koluma bonza taşıyla kazıdım izler daha belirginleşti fucidin krem kullanıyorum doktor önerisiyle bir hafta oldu fakat etki göremedim fiyat söylerseniz ve geçme oranı hakkında bilgilendirirseniz sevinirim

  • cenk dedi ki:

   amator yontemleri denedikten sonra medical make up basari orani daha dusuk olacaktir sizin icin, ayrica % olarak oran belirtmiyoruz ve gormedigimiz izler icin fiyat veremeyiz

 111. Ali Eren dönmez dedi ki:

  Merhaba vücudumda 4 adet dövmem var ve pöh e giricem sildirmek için vaktim yok ten rengi boyayla kapatabilirmiyiz yada kamufle edebilirmiyiz kamufle edilen yer kaç saat kalır , sildiğimiz yer çıkar mı ve bunlar için bir fiyat alabilirimiyim rica etsem

  • cenk dedi ki:

   kapanmasini istediginiz dovmelerinizi gecici olarak ten rengi ile kamufle edebiliriz ve karsidan bakildiginda hicbir sekilde anlasilmaz, yapilan makyaj 1-2 gun kalir, eger uzerini silwrseniz cikar tabi ki, fiyat icin ise dovmelerin ebatlarini gormemiz gerekir

 112. İsimsiz dedi ki:

  Merhaba. Benim ağız çevremde genetik bir koyu leke var. Fotoğrafı gönderip fiyat ve işlem hakkında bilgi almak istiyorum. Mailime e-posta gönderirseniz sevinirim.

 113. Elçin dedi ki:

  Merhabalar ellerimde vitiligo rahatsızlığı meydana geldi ve yakin bir tarihte düğünüm var. Acaba o günü rahat geçirebilmem için bana yardımcı olurmusunuz?

 114. Burc dedi ki:

  Merhabalar,
  Kamuflaj dövme için mail atabilir misiniz.
  Görüşlerinizi almak istiyorum.

 115. Burcu dedi ki:

  Merhaba, izler için mail gönderebilir misiniz fotoğraf ileteceğim.

 116. Hakan dedi ki:

  Selam. Bende albinizm denilen bela var. Yüzüm kipkirmizi tenim bembeyaz bunu ortadan kaldiracak bi yönteminizvarmi. Yani bütün vücuda normal ten renginde kamuflaj yapabilirmisiniz. Yüz dahil. Acil cevap alirsam sevinirim.

 117. Merve dedi ki:

  Merhaba , Kamuflaj sağlandıktan sonra bronzlaşma mümkün müdür ? Güneş nasıl etkiler ?

 118. Mert dedi ki:

  Merhaba ben daha once sizle gorusmustum maile cevap verirseniz pazartesi gelmek.istiyorum

 119. Serpil mert dedi ki:

  Merhaba, ben dövme sildirme seansına gidiyorum özel bir hastanede q switch nd yag olan bir sistem. Yaklasık 6 seansta geçecegini söylediler biraz iz kalırsa bunu kapatma şansınız ne kadar ? Önümüzdeki sene için polislige hazırlanıyorum bu yüzden aklımda soru işareti var bu konuda

  • cenk dedi ki:

   kalan izi mumkun oldugunca ten renginize yaklastiririz oran vermiyoruz ama sureniz cok var daha bir aksilik olacagini dusunmuyorum mulakat icin

 120. Senem dedi ki:

  Daha önce sivilce lekeleri için kamuflaj yaptınız mı ? Başarı oranı nedir ? Cevaplarsanız cok sevinirim

 121. Ceren dedi ki:

  Merhabalar benimde sol kolumda iç kısımda kesik izleri var yalnız kabarık olan bu izler kapatma yapılınca ten rengi bile olsa yine kabarık dururmu mail adresimden dönğş yaparsanız memnun olurum ..

 122. Ezgi dedi ki:

  Merhabalar benim de kolumda jilet izlerim var . Şehir dışındayım. Fotoğraf gönderebilmek ve fiyat öğrenebilmek için mail adresinizi yollayabilir misiniz ?

 123. Mahmut dedi ki:

  Ulasirmisiniz

 124. Eren dedi ki:

  Merhaba benimde kolumda kesi izleri var ve rahatsız oluyorum bu durumdan bu izlerin kapanmasını istiyorum yardımcı olabilir misiniz

 125. Tuncer dedi ki:

  Merhaba kolumun üzerinde 6 adet kesik izi var İstanbul dışından geleceğim için fiyat ogrenebilirmiyim.

 126. Cenk dedi ki:

  Mrb mail adresi verir misiniz

 127. Volkan dedi ki:

  Lütfen acil ulaşırsanız sevinirim özelden size fotoğraflarımı yollarım

 128. Seher dedi ki:

  Benim vitligo lekelerim var nasıl kapatabiliriz kalıcı olarak

 129. Gökay dedi ki:

  Mrb sağ kolumda bir tribal dövme var kapanma durumu nedir bir bakarmısınız

  • cenk dedi ki:

   siz baska bir dovme ilemi kapattirmak istiyorsunuz, eger ten rengi ile dovme kapattirmak istiyorsaniz dovmenin uzerine medical make up olmaz ama mulakata girecekseniz gecici olarak ten rengi ile kamufle edebiliriz, kalici degil

 130. Selin dedi ki:

  Merhaba baska sehirden gelicem bunun icin fiyat bilgisi almam lazim mail adresinizi alabilir miyim

 131. Gülçin dedi ki:

  Merhaba benimde bileğimde kesik izi var. Mail adresi yollar mısınız

 132. Gökhan dedi ki:

  İyi günler bacağımda çatlaklar var bunu giderebilmek istiyorum, fiyat bilgisi alabilir miyim?

 133. Ferhat dedi ki:

  Merhaba uzman erbasliga katılmak istiyorum askerliği yaptım ama kolumda derin olmayan küçük facalar var kapatabilirmiyiz?

 134. Neslihan dedi ki:

  Kolumda cam kesikleri var bir kac tanesi belirgin resim yollasam istanbul dışında yaşıyorum ne yapilabilir ve fiyat icin bir whatsap numarasi veya mail den size yollasam

 135. Fatma dedi ki:

  Kesik izleri için sizinle irtibata geçmek istiyorum. dövme mi kamuflaj mı yaptırayım bilemiyorum telefon numarası alabilirmiyim

 136. Serap dedi ki:

  E-mail adresinizi alablrmyim ?

 137. meryem dedi ki:

  Yara izleri ile ilgili fotograf gonderip bilgi almak uzere mailinizi bekliyorum sehir disindayim kisa zamanda yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

 138. Ahmet dedi ki:

  Kolumda derin olmayan 6 tane kesik izi var kapanması mümkün mü fiyat alabilir miyim

 139. B dedi ki:

  Merhaba çatlaklarda gözle görünme kapanma sağlayabiliyor musunuz
  Sonucta yara ve faca izleri kadar derin değil

 140. Hakan dedi ki:

  Mail adresi rica edebilir miyim ? Resim ileteceğim sonrasın da tedavi için geleceğim .

 141. Taha dedi ki:

  Suratımda oluşan sivilce çok fazla derin olmayan sivilce çukurlarım var bunları kamufle edebilme şansınız varmı ?

 142. Tamay dedi ki:

  Size nasıl ulaşabilirim acaba kolumdakk kesikler için görüşmek istiyorum

 143. Gizem dedi ki:

  Vitiligo kamuflaji için fiyat verir misiniz

 144. Seda dedi ki:

  Ameliyat ve yara izim için dövme önerisi istiyorum. Tabi ki sonrasında yaptırcam 🙂 sevgiler.

 145. Turan dedi ki:

  Merhaba benim kolumda 10 cm × 6 cm ebatında dövme var ten renginde boya ile kapatmak mümkün mü ? Sunuda belirteyim ben şehir Ankara’da yaşıyorum burda bi yeriniz var mı yada önerebileceğiniz bi yer ?

 146. Murat dedi ki:

  Merhaba, vitiligo icin bilgi alabilir miyim? Yuz rengini tamamen ten rengine boyamak mumkun mu?

 147. Ulas dedi ki:

  Merhaba, yuz , sac derisi , ense, boyuna kadar tamamen bosluk atlamadan ten rengiyle boyuyormusunuz? Alanin genisligi ve ucreti onemli degil

 148. H.Yavuz dedi ki:

  Merhaba kolumda 6 7 adet kibrit çöpü ebatlarinda faca izi var. Calismalarınızı beğendim mail atarmisiniz veya watsapp size fotograflarini atip ne yapabilecegimizi soylemenizi istiyorum eger kapatabilme sansiniz varsa hemen yaptirmak isterim. Tesekkurler

 149. Vedat dedi ki:

  Benim vücudumda yanık izi var ne yapabiliriz

 150. Ersoy dedi ki:

  İletişim

 151. Büşra dedi ki:

  Merhaba. Bacaklarımda beyaz çatlaklar var. Onları ten rengi dovmeyle kamufle etmek istiyorum. Şehir dışında olduğum için önceden size fotoğraf göndersem; ne derece kapanır ya da kapanır mı söylemeniz mümkün müdür?

 152. Ece dedi ki:

  Merhaba vücut çatlakları ten rengi dövme ile kamufle edilebilir mi?

 153. Bener dedi ki:

  Kolunda4 adet jilet izi var .kamuflaj yöntemiyle kapatılması mumkun mu kaç seans ve fiyat hakkında bilgi alabilirmiyim.konyada yaşıyorum bilgi dahilinde acilen iş yerinize gelmek istiyorum

 154. Emim dedi ki:

  Kolumdaki façalardan kurtulup istiyorum şehir dışından geleceğim iletişim bilgisi alabilir miyiz

 155. Samed dedi ki:

  merhaba . Benim kolum omuzun altından dirsegime kadar yanık izi . Ben buraya dövme yaptırmak istiyorum kapatmak için . Fakat ilk defa yaptiracagim için ilk hint kınasıyla yaptırmak istiyorum . Bana bilgi verebilir misiniz .

 156. Metin dedi ki:

  Kolumda renkli dövme var sizin yönteminizle kapanabilir mi?

 157. ozge dedi ki:

  Merhaba,
  kolumda kucuklu buyuklu bir kaç adet cizik mevcut.görsellerini gonderebilecegim mail adresi alabilir miyim? fikir edinmek isterim.

 158. Gizem dedi ki:

  Merhaba bileklerimde kucuk küçük fazla kabarik olmayan beyaz ama belli kesik izleri var bazilari neredeyse cizgi halinde, kapanırmı kapanmaz mı resimlerle detayli bilgi alışverişi yapabilir miyiz? Evleneceğim ve dikkatin bileklerimde olmasini istemiyorum. Tum cozum yollarini ve fiyatlarinizi ogrenmek istiyorum şehir disindan yaziyorum yardimci olurmusunuz?

 159. Deniz dedi ki:

  Merhaba, cilt çatlaklarının da ten rengi dövme ile kapatılması mümkün müdür?

  • cenk dedi ki:

   hicbir iz tamamen kapatilamaz yaptigimiz yontem belirginligini azaltmak yani minumuma indirmek icindir, cilt catlaklarina da medical make up uygulanabilir

 160. Esin dedi ki:

  Daha önce çatlaklara bir işlem uyguladınız mı?

 161. B dedi ki:

  Merhaba. Çatlaklarımı kamufle etmek istiyorum. Fiyat hakkında bilgi alabilir miyim?

 162. Zühtü dedi ki:

  Kollarimda ve gogusumde hilet yarasi var cogu kucuk 4 5 tanesi buyuk olabildignce kapattirmak istiyorum numaranizi verirmisiniz ?

  • cenk dedi ki:

   kapanmasini istediginiz kesik izlerinin resimlerini ekleyebilmeniz icin size ozel bir e-mail gonderdik, telefon numaramizi da yazdik

 163. Turgut küçük dedi ki:

  Merhaba benim yüzümde küçük vitiligo lekeleri var size nasıl ulaşabilirim ?

 164. Levent dedi ki:

  Yüzü tamamen boyamak mümkün mü ?

 165. Deniz dedi ki:

  Bir kac tane jilet izim var ucret ogrenebilirmiyim ve nerde yapiliyor bu islem

 166. Merve dedi ki:

  Cenk bey yorumlarda göremedim benim bacakda çok sayıda çatlak var tam olarak görüntü ne kadar düzelebilir.Etkili oluyor mu uygulamanız oldu mu çatlak için.

 167. Esra dedi ki:

  bu uygulamaların kalıcılığğı ne oluyor? sürekli kalıcı mı tekrarlanması gerekiyor mu

 168. Nesli dedi ki:

  Merhaba e mail adresi yollar misiniz

 169. Guler dedi ki:

  Mrb benim vucudumda catlak izlerim var rica etsem bana biraz bilgi verir misiniz size nerden ulaşabilirim

 170. DERYA dedi ki:

  Merhaba ;
  benim sol kolumda bilekten dirseğime kadar renkli koi balığı dövmesi var sildirme işlemi yapamadım çünkü büyük ve renkli olmasından dolayı silme işlemi olmaz dediler.
  Deri nakli düşündüm fakat nerelerde yapıldığını bulamadım. Hala araştırıyorum.Araştırırken sizin sayfanızla karşılaştım. Bu yaptığınız işlem benim içinde olabilirmi.

 171. Mercan dedi ki:

  Merhaba;
  Benim bacağımda şarap lekesi var lazere gittim ancak yeterli bir sonuç alamadım kalıcı makyaj ile kapatılması mümkün mü

  • cenk dedi ki:

   medical make up islemini kabariklik veya yukseklik olmayan her turlu lekeye uyguluyor ama kimse icin su derece basarili olur diye oran vermiyoruz

 172. Füreya dedi ki:

  Merhabalar.karın bolgemde catlaklar var.herhangi bir saglik probleminde sorunsuz uygulaniyor mu?catlaklarin düzelmesinde ise yarar mi? Iyi günler dilerim

 173. Mercan dedi ki:

  Daha detaylı konuşabilmek için size nereden ulaşabilirim.

 174. Mercan dedi ki:

  Daha detaylı bilgi almak için size nereden ulaşabilrim.

 175. İrem dedi ki:

  Merhaba çatlakların üzerine bu işlem yapıldıktan sonra bronzlaşılırsa işlemin yapıldığı bölgeler dikkat çekip sırıtır mı?

 176. Burhan dedi ki:

  İyi çalışmalar…
  Kolumda 2 karış boyunda dövme var…Zamanım kısıtlı sildirme işlemi çok uzun sürüyor bunu ten rengi dövme yaparak kapatabilirmisin ?

  ACİL

 177. Sude dedi ki:

  Renkli dövmeleri, silme işlemi yapmadan üstüne ten rengi uygulama ile kapatabilir miyiz?

 178. Deniz dedi ki:

  Merhaba, yüzümde güneş lekesi ve çok fazla kabarık olmayan(et beni olmayan) ben var. Bunlar ten rengi dövme ile kapatılabilir mi? İletişime geçmek istiyorum sizinle

  • cenk dedi ki:

   gunes lekenizin resmini ekleyebilmeniz icin size ozel bir e-mail gonderdik, ben uzerine herhangi bir islem yapmiyoruz

 179. Zehra dedi ki:

  Merhaba,
  Yüzümde ameliyat sonrası oluşan dikişizleri için medikal dövme yaptırmak istiyorum.Foto gönderebilmem için mail atabilir misiniz?Teşekkürler

 180. Enes dedi ki:

  Benim elimde kesik var ve belirgin belirginligi icin ten rengide dovme yaptirmak istiyorum size elimin resmini gonderebilmem icin mail adresinizi atarmisiniz tesekkur ederim

 181. Hakan dedi ki:

  İyi günler. Çocukken geçirdiğim trafik kazası sonucu,başımın arka tarafında 4 cm lik bir kesik izi var.bu izi kapatılabilirmi? Teşekkürler

 182. Rüya dedi ki:

  Mail goderebilirmisiniz

 183. Muhammed dedi ki:

  Sizin stütyonuz nerede acil olarak jilet izi kapatmam lazım? mail Adresime tel. Atabilirsiniz yarın gelirim

 184. Çağrı dedi ki:

  Kolumdaki dövmeyi sildirdim iz kaldı medical make up için bilgileri mail atarmısınız?

 185. Gbhar dedi ki:

  Selamlar mesaj atabilir misiniz soracağım bir sey var

 186. Tuğçenur dedi ki:

  Çatlak kapatıyomusunuz

 187. Melis dedi ki:

  CEnk bey yarın gelicem görüşmeye kaçta açıksınız

 188. Rumeysa dedi ki:

  İletişim numaranızı verebilirmisiniz?

 189. burak dedi ki:

  Merhabalar lazer ile dövme sildiriyorum ama her ne kadar boya gitsede iz kaldı hala devam ediyorum seanslara ama can sıkıcı zaman kaybı.. Bana mail atabilirseniz biri kolumda 7.5 cm biri göğüste 10 cm olmak üzere iki dövmem var yardımcı olabilirmisiniz ? mail ile ulaşırsanız sizlere fotolarını gönderebilirim. Teşekkürler

 190. recep dedi ki:

  bir iki çizik var görüşebilirmiyiz

 191. Gülsüm dedi ki:

  bana nevüs tedavisiyle ilgili mail atabilirmisiniz

 192. Damla dedi ki:

  Merhaba, ayağımda 4 cm’lik siyah-turuncu ağırlıklı dövme var. 3 seans lazere girdim oldukça soldu fakat tamamen geçmedi. İş görüşmesi nedeniyle kısa zamanda izden kurtulmam gerekiyor. Şuanki mevcut durumunun resmini gönderebileceğim mail adresini gönderebilirmisiniz? Teşekkürler

 193. Sena dedi ki:

  Merhaba çatlak izlerimin kamuflajı için bilgi almak istiyorum e mail gönderebilir misiniz

 194. Yasin dedi ki:

  Bu dövmeler kaç seansta bittiyor peki

 195. Fatih dedi ki:

  Merhaba kafamda kazadan sonra atılan dikiş izinde saç çıkmadığından dolayı iz var bu izi kapatmak veya en aza indirmek istiyorum bilgi almak istiyorum e mail gönderebilir misiniz.

 196. alp dedi ki:

  benik yuzumde dogum lekesi var sarap lekesi yaygın adıyla.onun uzerine cilt rengi ile kamuflaj yapiyormusunuz

 197. Ahmet dedi ki:

  Yüzümün genelinde vitiligo var, yuzumu komple tek bir renge boyatmak istiyorum bilgiye ihtiyacim var, yapabilir misiniz ?

 198. alp dedi ki:

  Merhaba yüzümde porto şarabı lekesi var. Kalıcı olarak ten rengi ile kapatabilirmiyiz.

 199. Gözde dedi ki:

  Açık kalp ameliyatı oldum göğsümün arasinda ameliyat izi var medikal maket up kapatırmı yoksa dovmemi yapılması gerekiyor bilgi verir misiniz?

  • cenk dedi ki:

   oncelikle gecmis olsun, size gonderdigimiz e-maile lutfen dikis izinin resmini gonderin bakalim ne yapabiliriz ayrica ameliyatin uzerinden en az 3 ay gecmesi gerektigini unutmayin

 200. Murat dedi ki:

  Slm, bu ten rengi dövme kalıcımı yoksa ilerleyen zamanlarda kayboluyor mu? Mesela bazı kadınlar kaşlarına kalıcı dövme yaptırıyorlarmış sonra o dövme ilerleyen zamanlarda renk değiştiriyormuş. Birde bu ten rengi dövme yara izi üzerinde bir sağlık sorunu oluşturma ihtimali var mı, buna yönelik bir alerji testi gibi birşey yaptırmak lazım mı?

  • cenk dedi ki:

   kullandigimiz ten rengi dövme boyalari omur boyu kalici, vucut pigmentine uyumlu Amerikan FDA onayli boyalar kullaniyoruz, herhangi bir alerji riski yok

 201. Brk dedi ki:

  Merhabalar lazer ile sildirmeye çalıştım ama malesef başarılı olmadi. Renk tenime uygun kapatma işlemi için mail atabilirseniz fotoğraf göndermek isterim

 202. Tuna dedi ki:

  merhaba, anlımda 2cm’lik bir dümdüz kalıcı geçmeyen yara izi var, bunu koyduğunuz örnek fotolardan anladığım kadarıyla geçiriyorsunuz, fotolar süper. sorum şu bu ten rengi dövme zamanla solma veya renk değiştirme yapabilir mi?

  • cenk dedi ki:

   yaptigimiz islem omur boyu kalici olsada belki 10-15 yil sonra kucuk bir rotus yapmak gerekebilir, yalniz e-mail adresinizi dogru yazmadiginiz icin cevap alamayacaksiniz.

 203. suna dedi ki:

  Merhaba yara izi için medikal make up yaptırmayı düşünüyorum mail ile geri dönüş yapar misiniz

 204. Murat dedi ki:

  Jilet izlerim var askeri mülakattan elendim izlerimin mülakattan geçecek kadar yok edebilir misiniz il dışından geleceğim size fotoğraflarini göndereyim mümkünse

 205. Zeyno dedi ki:

  Merhaba, yüzümde güneş lekeleri var Dudak üstünde ve yanak bölgemde. Yardımcı olabilir misiniz?

 206. Emel dedi ki:

  Mail gönderebilir misiniz?

 207. Burkay dedi ki:

  Kolumda jilet izleri var yukarıda resimde bayağı belli olmayacak şekilde kapandığını gördüm yeriniz nerde ve fiyatınız nedir birebir konuşabileceğimiz bir mail adresiniz varsa verirmisiniz yada mail atabilirmisiniz detaylı konuşmak istiyorum

 208. Gonca dedi ki:

  Polislik mülakatlarına giricem. Ameliyat yaptırıcaktım doktor yapmadı. 1 yıldır lazerle sildirdğim halde çıkmıyor ve keloid olustu. Resimlerni atsam yapabiliceğiniz bisey olur mu ? Lütfen çözüm bulun tek umudum siz kaldınız iyi calısmmalar

 209. Elif dedi ki:

  Bana mail atar mısınız

 210. Kadir dedi ki:

  e mail gönderirmisiniz

 211. Emıne dedi ki:

  Size nasıl ulaşabılırım

 212. Savaş dedi ki:

  Omzunda ve çene altında yanık izi ve sıkar var kapatabilirmiyiz ne kadar sürer yardımcı olurmusunuz

 213. Ümit dedi ki:

  Benim yüzümde sabit kızarıklık var,sakal olmayan bölge,yanaklar ve burun,doktora gittim farklı farklı ama bir çözüm bulamadılar.Bunun için birşey yapabilirmisiniz ?mail atarsanız [email protected]

 214. Eylem dedi ki:

  Merhaba kolumda bilekten dirseğe kadar mandala dövmesi var küçük bir kısmı silindi sayılır fakat komple silinmesi için bir sene kadar beklemem gerekiyor ama benim bu kadar zamanım yok. Yaptığınız işlemle dövmemden Tamamen kurtulma şansım var mı. Acilen geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

 215. özgür dedi ki:

  merhaba size kolumun resimlerini nasıl gönderebilirim

Leave a Comment

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

error: Yasal Uyarı: Kopyalanması veya değiştirilmesi halinde yasal işlem yapılacaktır !
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.