Haz 2011 21

Yasal Uyarı : Bu yazılar ve resimler ” Eagle Tattoo Theatre ” Cenk Çelikağ’a aittir. Noterden onaylıdır, internet sayfalarında iznimiz olmadan yayınlanması, kopyalanması veya değiştirilmesi halinde yasal işlem yapılacaktır.

Türkiye’de yara izi kamuflajı yapan ilk kuruluşuz. Almanya’da almış olduğumuz eğitimle 1997 yılında yara ve kesik izleri başta olmak üzere ten rengi uyumlu kamuflaj işlemini ve göğüs ucu boyama işlemini ülkemize getirdik.
1999 yılında Uludağ üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Kliniğinde ‘Medical Make Up’ konusunu tanıtım amaçlı seminer verdik.

Cerrahi yöntemlerle düzeltilemeyen kötü yara izlerini, kesik ve yanık izlerini, ten lekelerini ve vitiligo lekelerini ten renginize uyumlu olarak kapatıyoruz. Medical Make Up ( Yara izi Kamuflajı) adını verdiğimiz bu yöntemle vücudunuzun herhangi bir yerindeki izi minumum belli olacak şekilde kamufle ediyoruz. Bu yöntem ile ameliyat izleri, vitiligo lekeleri veya kesik görüntüsü eski haline göre çok büyük olasılıkla azalıyor, tabi biz işlemi yaptıktan sonra sizin yapacağınız bakım süreci başarı oranını belirlemede etkili oluyor. Bu sebeble izlerin % kaç kaybolacağının ve kaç seans süreceğinin garantisini vermiyoruz. Amacımız sizi rahatsız eden iz veya lekeleri teninize uyumlu ten rengi boyalarla tek seansta eskisi kadar rahatsızlık duymayacağınız şekilde en aza indirgemek.
Bunun dışında göğüs ameliyatı ( Rekonstrüktif ) sonrasında oluşan pigment eksikliğini Medical Make-Up yöntemi ile diğer göğüs ucu ile aynı renge getirerek veya her iki göğüs ucunu boyayarak tamamen gideriyoruz.

Trafik kazası sonucu yüzde meydana gelen yara izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
yara,izi,üzerine,dövmeyara,izini,dövme,ile,kapatma,resimleri

Meme ucu ameliyatı sonrasında kişinin her iki göğüs ucu çevresine hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile renk verdik.
gogus,kanseri,sonrasi,yapilmasi,gerekenlergöğüs,ucu,yapımı,renk,verme

Yüzde meydana gelen yara izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
yüzde,kesik,izi,boyamaten,rengi,dovme,yapan,yerler

Dudaktaki kesik izini kişinin dudak rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
dudak,dikis,izi,kapatma,boyamadudak,kesigi,boyama,kapatma,mumkunmu

Bacak kısmındaki dermatolojik lekeleri kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
vucud,leke,izi,yok,etmekdövme,ile,leke,izi,kapama,besiktas

Meme ucu pigment bozukluğunu gidermek için kişinin her iki göğüs ucu çevresine hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile renk verdik.
göğüs,rekonstruktif,sonrası,renk,kaybını,gidermegogus,ucu,renk,boyama,istanbul

Koldaki kesik izlerini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik. Amaç belirginliği en aza indirgemektir.
dovme,ile,ten,rengi,boyamafaça,kesik,kapatma,yontemi,nedir,istanbul,besiktas

Kişinin bıyık kısmında meydana gelen kesik izini kendi kirli sakal rengine uyumlu olarak micro pigmentasyon yöntemi ile kamufle ettik.
ameliyat,izi,kapatma,yöntemleriameliyat,yara,izi,kapama,istanbul

Yüzde meydana gelen vitiligo izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
vitiligo,lekesini,giderme,ten,rengi,dovme,nerde,nerede,yapılır,yontemleriten,rengi,ile,vitiligo,kapatma,yöntemi

Saç ekimi sonrasında oluşan scar izini kişinin saç rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile saç görüntüsü vererek kamufle ettik.
saç,kafa,dikis,izisacta,scar,dikis,izi,kapama

Ameliyat izini azaltmak için vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları kullanarak kişinin kendi ten rengini yakalayıp kamufle ettik.
ameliyat,izi,kamuflajameliyat,izi,kapatma,yontemleri

Meme küçültme ameliyatı sonrasında oluşan göğüs çevresindeki dikiş izini hazırlamış olduğumuz kisinin meme renginin tonu ile kamufle ettik.
meme,kucultme,ameliyati,oncesimeme,gogus,ucu,boyama

Alın bölgesindeki dikiş izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
kotu,atilan,dikis,izi,kapama,kamufle,etmedikiş,dikis,kesik,yara,izi,kapatma

Göğüs kısmında oluşan vitiligo lekelerini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
vucuttaki,lekeleri,giderme,yok,etmesedef,lekelerini,yok,etme,boyama

Kafatasında oluşan saçkıranı gidermek için vücut dokusuna uyumlu saç rengi pigment dövme boyaları kullanarak noktalama ve gölgelendirme uygulayarak ile micro pigmentasyon yöntemi ile kamufle ettik.
saç,kıran,kapatma,yöntemlerisackiran,gecirme,cozumu,nasıl,yok,olur

Koldaki kesik izlerini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment boyalar kullanarak ten rengi dovme yontemi ile kamufle ettik. Kesik izleri tamamen yok olmasa da amacımız kesik izlerinin görünürlüğünü azaltmaktır.
kesik,izi,kapamaten,rengi,dovme

Yüzdeki ameliyat izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
ameliyat,izi,kapama,kamufleameliyat,kesik,yara,izini,ten,rengi,boyama

Ameliyat sonrası oluşan dikiş izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
kesik,izi,kapatma,dikiş,üzerine,ten,rengi,dövmekesik,izi,kapama,uzerine,ten,rengi,dovme

Lazerle dövme silme işleminden sonra kaybolmayan dövmeyi kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik. Birinci fotoğraftaki resim kamufle yaptığımız dövmenin ve oluşan yaranın yeni hali, ikinci resim 1 ay sonrası.
dovme,uzerine,kamuflajten,rengi,dovme,kapatma

Dudak ve üzerindeki dikiş sonrası oluşan izi kişinin kendi dudak ve ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
dikis,izi,kamuflajidikis,izi,kapatma

Kafatasında oluşan saçkıranı gidermek için vücut dokusuna uyumlu saç rengi pigment dövme boyaları kullanarak noktalama ve gölgelendirme uygulayarak ile micro pigmentasyon yöntemi ile kamufle ettik.
saçkıran,kapama,tekniklerisackiran,nasil,gecer

Dikiş sonrası oluşan izi kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
kesik,izi,yok,etme,kamuflajıjilet,kesik,izi,kapatan,yerler,istanbul,besiktas

Kafatasında oluşan yarık izini gidermek için vücut dokusuna uyumlu saç rengi pigment dövme boyaları kullanarak noktalama ve gölge şeklinde kamufle ettik.
dikiş,izi,kapatma,besiktas,istanbuldikis,izi,uzerine,ten,rengi,dovme

Meme Rokonstrüksiyonu sonrasında kişinin diğer göğüs çevresine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile renk verdik.
göğüs,rekonstrüktif,sonrası,ucunu,boyama,resimlerboyama,tedavisi,göğüs,ucuna,nasıl,renk,verilir

Alında bulunan estetik dikiş izini kişinin ten rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile kamufle ettik.
kesik,dikiş,izi,kapatma,boyama,tedavisi,gidermekesik,dikiş,izi,nasıl,kaybolur,tedavi,yontemleri

Meme Rokonstrüksiyonu sonrasında kişinin diğer göğüs ucu rengine uygun olarak hazırlamış olduğumuz vücut dokusuna uyumlu pigment dövme boyaları ile renk verdik.
meme,göğüs,ucu,renk,verme,yapan,yerlerkalıcı,göğüs,meme,ucu,boyaması,istanbul

Kafatasında oluşan saçkıranı gidermek için vücut dokusuna uyumlu saç rengi pigment dövme boyaları kullanarak noktalama ve gölgelendirme uygulayarak ile micro pigmentasyon yöntemi ile kamufle ettik.
saç,kıran,tedavisisac,kiran,kapama,yontemi

Ameliyat sonrası oluşan dikiş izini kamufle etmek için tasarladığımız motifi, dikiş izinin kıvrımlarına uygun şekilde kapattık, diğer yandan kişinin göğüs ucu rengini canlandırıp düzelttik, fotoğrafta yapıldığı ilk hali olduğundan renkler canlı görünebilir, yaklaşık bir hafta sonrasında iyileştiği zaman %25 gibi bir renk kaybı olacak ve çok daha doğal görünecektir.
gogus,ucu,pigmentasyon,yapan,yerlerameliyat,izi,kapatma,yontemleri

Ameliyat sonrası oluşan dikiş izini kamufle etmek için tasarladığımız motifi, dikiş izinin kıvrımlarına uygun şekilde kapattık, diğer yandan kişinin göğüs ucu rengini canlandırıp düzelttik, fotoğrafta yapıldığı ilk hali olduğundan renkler canlı görünebilir, yaklaşık bir hafta sonrasında iyileştiği zaman %25 gibi bir renk kaybı olacak ve çok daha doğal görünecektir.
gogus,ucu,boyama,yapan,yerler,istanbulameliyat,izi,kapatma,kamuflaj,medical,make,up

Doğum lekesini kişiye ve lekeye özel olarak tasarladığımız samuray modeli ile yok ettik.
dogum,lekesi,kapatmamastektomi,dövme,tattoo,rekonstruktifdogum,lekesi,kamuflaji,kapama

Ameliyat sonrası oluşan dikiş izini kişinin isteği üzerine tasarlamış olduğumuz dövme motifi ile kamufle ettik.
ameliyat,mastektomi,dövme,tattoo,yara,izi,kapatmazümrüdü,anka,kuşu,dövmesi,phoenix,tattoozumruduanka,kus,dovmesi,ameliyat,kesik,izi,kapama

Meme Rokonstrüksiyonu sonrasında, göğüs ucu ve çevresinden, kol altına kadar ilerleyen dikiş izlerini kişinin isteği üzerine tasarlamış olduğumuz dövme motifi ile kamufle ettik.
mastektomi,sonrası,dövme,tattoo,rekonstruktifmastektomi,ameliyat,izi,kapatma,dövme,tattoo,rekonstruktifmastektomi,tattoo,medikal,make,up,göğüs,dövmeleri

 

430 Comments

 1. levent türk diyor ki:

  bir kez saç ektirdim tepede ve ön kısımda açık alanlar var. saça mikropigmentasyon yapıyormusunuz .
  ayrıca sağ yanakta köşede hipopigmente bir alan var. 2.5 cm 2 kadar bır alan sivilceden kalmış.tenımın rengıne dönsun ıstıyorum
  bu işlemler yapılabilirmi ve maliıyetı neler ?
  saygılar sunarım

 2. ersin diyor ki:

  Kolumda 4 adet 0,5 cm genişlik ve yaklaşık 2-4 cm uzunluğunda kesik izleri mevcut. Kamuflaj yapıldığında bu ömür boyu devam eden bir durum mu yoksa geçici mi? İstanbul dışından geleceğim için fiyat bilgisine ihtiyacım var. Bu konuda dönüş yaparsanız memnun olurum. İyi çalışmalar.

 3. tüli diyor ki:

  merhaba

  benim kolumda trafik kazasından sonra deri nakli oldum fakat renk kaybı çok fazla bunun için medikal dövme yapılabilir mi adres olarak neredesinin mail ile resimleri göndersem fiyat konusunda yardımcı olur musunuz

  iyi çalışmalar

  • cenk diyor ki:

   oncelikle gecmis olsun, resimleri ekleyin lutfen yara iziniz ten rengi kamuflaj icin uygunmu degerlendirelim, adres internet sitemizde mevcut

 4. BURAK SERT diyor ki:

  merhabalar, bende ufak jilet izleri var kapatılması mümkün müdür subaylığa başvuracağım için izler sıkıntı oluyor

  • cenk diyor ki:

   medical make up yaparak jilet izlerinizin goruntusunu en aza indiririz yalniz sifir deri gibi olmasi hicbir yontemle mumkun degildir

 5. Ahmet Kaplan diyor ki:

  Kolum ince ince kesi izleri mevcut bazilari belli olmuyo make up yptrmk ve ucret ogrenmek istyrum sehir dışı acil yrdimci olursaniz sevinirim.

 6. Platin diyor ki:

  Sol kol ic kisminda 6 adet jilet izi var.1 defa zimpara yaptirdim ama genede belirgin.sizin yapacaginiz uygulama sonrasi kesin cozume ugrarmiyim.vede iztanbul disindan gelecegim icin fiyat ogrenebilirmiyim

  • cenk diyor ki:

   kapanmasini istediginiz jilet izlerinizi once gormemiz gerekiyor kabariklik veya gocukluk yoksa ten rengi basari orani yukselir, yinede % su kadar kesik izleri ten rengine yaklasir diye bir garanti vermeyiz, biz hazirladigimiz ten renginizin tonu ile islem yapacagiz ama sunu bilmelisiniz ki birebir ten gibi asla olmaz (hangi yontem uygulanirsa uygulansin) ne yapicagimizi gormeden de fiyat veremeyiz, size kapanmasini istediginiz jilet izlerinin resimlerini ekleyebilmeniz icin bir e-mail gonderdik

 7. Fatma diyor ki:

  Merhaba bende birsey öğrenmek istiyorum

 8. Fatma diyor ki:

  Acil mesaj atabilirmisiniz burdan yazamıyorum

 9. Murat diyor ki:

  5 adet jilet izi sildirmek istiyorum fiyat rica edebilirmiyim.

 10. Deniz diyor ki:

  Benim de yanak kısmında burnumun üst kısmında hafif çukurluk izler var bunların kamufle edilip edilmeyeceği hakkında bilgi alabilir miyim iyi günler .

 11. Seyfo diyor ki:

  Koltuk altı kolun iç kısmında sigara paketi büyüklüğünde yanık izinin kapatma maliyeti ne olur.tesekkur ederim

 12. ----- diyor ki:

  merhaba benim 2 bacagiminda alt kisminda cok fazla faca izi mevcut neredeyse boydan boya ortalama ikisinde de 25-30 ar tane kabarik degiller sadece beyaz izler olarak acaba ne kadar kapanir ve fiyat nedir ogrenebilir miyim

 13. Furkan diyor ki:

  Trafik kazasinda kolumdaki deri hasar gormustu kalcamdan deri alip koluma diktiler.hangi tedavi onerirsiniz.ne kadar giderilebilir iz.

  • cenk diyor ki:

   gonderdiginiz yara izi fotograflarini gorduk malesef sizin icin medical make up ise yaramaz tek care uzerine dovme yapmak cunku olusan iz 1.derecede yanik izi gibi kabarik ve puturlu

 14. Burak diyor ki:

  Mail adresini alabilir miyim? İstanbula sırf bu sebeple geleceğim yardımlarınzi bekliyorum

 15. Murat diyor ki:

  iyi günler istanbul disindan gelicem bilgi almak için mail adresi alabilir miyim

 16. Mustafa diyor ki:

  Kolay gelsin bakirkoyde bir klinikte dovmelerinmi sildiyorum cok soldular daha cok dayanamiyorum seanslara uyusturmadan yapiyorlar biraktim gitmeyi ten tengi kamuflaj makyaj yaptirmak istiyorum mail adresi veya fotograf gonderebilecegim numara verirmisiniZ??

  • cenk diyor ki:

   ten rengi kamuflaj icin size ozel bir e-mail gonderdik- dovme ten rengi ile kapanmaz sadece izler kapanir, yinede resimlerinizi ekleyin bakalim ne kadar solduguna

 17. Onur diyor ki:

  Merhaba benim ameliyat sonrası oluşan bir yaram var ve biraz kabarmış durumda buna uygulamanız var mı?

  • cenk diyor ki:

   ameliyatin üzerine kamuflaj yapilabilmesi için minimum 3 ay geçmeli, biz teninizin renginde hazirladigimiz boya ile iz kapatıyoruz, kabariklik olduğu gibi kalir

 18. Cansu diyor ki:

  Kolumda iki tane faça izi bulunmakta, kimyasal peeling uyguladım ve yanık izi gibi bi leke de oluştu, medikal dövme ile ikisinden de kurtulabilir miyim ve fiyat öğrenebilir miyim?

  • cenk diyor ki:

   Kimyasal peeling beyazlatir genellikle daha önce yanık izi oluşturduğunu görmemiştim resimleri gönderin bakalım tende puruzluk yaratmadiysa medical make up ile ten rengi uygulanabilir

 19. Hakan diyor ki:

  Vitiligo beyazlıklarını ten rengi dövme ile kapatabilirmisiniz.??

 20. Gizem diyor ki:

  Merhaba sol kolumda iki jilet izi var fiyat bilgisi alabilir miyim?

 21. Bsemir diyor ki:

  Mail alabilirmiyim

 22. Abdullah diyor ki:

  merhabalar kolumda iki çizik var bunlar için bana mail atabilirmisiniz fotoda gönderebilirim

 23. Vildan diyor ki:

  Merhaba
  Bıyık bölgesinde oluşan lekeler için hiç uygulama yaptınız mı? Yaptıysanız başarı oranı nedir? Görsel gönderebikir misiniz?

 24. Fırat diyor ki:

  Bıçak izi var nasıl görüntü gönderebilirim?

  • cenk diyor ki:

   kapanmasini istediginz bicak izinin resmini ekleyebilmeniz icin size ozel bir e-posta gonderildi

   • Ceren diyor ki:

    Benimde kollarımda 3 bölgede santim olarak bir karış şekilde dikiş izleri var ama şehir dışındayım fotoğraf göndersem kesin bilgi verirmisiniz

 25. Gamze diyor ki:

  Mail gonderebilir misiniz ?

 26. Zekeriya diyor ki:

  Kolumda 15 cm lik 2 adet ameliyat izi var bununla ilgili bilgi alabilirmiyim % kac iyilesme payi var

 27. Güler diyor ki:

  Mail gönderebilir misiniz.?

 28. can diyor ki:

  Trafik kaza sonucu arnimdan goz altima kadar aldigim cam kesiklerinden ameliyatlar oldum bunlara belirgin iz bolgelerine dovme veya kamufilaj dovme ne kadar kapatir sonucu ne olur bilgi alabilirmiyim lutfn

  • cenk diyor ki:

   medical make up in garantisi olmaz % kac kapatir yapilmadan ve bolge iyilesmeden belli olmaz, biz zaten yaptigimiz tum medical kamuflajlari birebir ten renginize uyumlu boya hazirlayip kapatiyoruz yalniz kisilerin beklentileri kusursun ten gibi olacagindan dolayi garanti vermiyoruz

 29. İsmail zeyrek diyor ki:

  Açık kalp ameliyatı oldum . bu ameliyat izi giderilebilir mi

 30. Ömer diyor ki:

  E mail atarmısınız

 31. Nur diyor ki:

  Merhabalar Email adresi gonderebilir misiniz?

 32. anonim diyor ki:

  iyi günler kolumda v şeklinde faça izi var başarı oranı ne kadardır belli olur mu ve fiyat tarifesini öğrenmek istiyorum

 33. yakup diyor ki:

  merhaba kolumda cam izi var çözüm olasılığı bide fiyat konusunda bilgi alabilr miyim ?

 34. Orhan diyor ki:

  Merhaba faça izlerim var fiyat öğrenmek istiyorum mail atarsanız fotoları gönderebilirim

 35. Sonmez diyor ki:

  Yuzumde renk dengesizlikleri ve kirmizi bölümler var. Yanak bölgeme ten rengi dovme yapsak o kizarikliklardan kurtulma sansimiz nedir? Yani yuzumu komple tek bir renk yapamaz miyiz? Olma sansi ve basari yuzdesi nedir? Eger mumkunse yaptirmak istiyorum. Mail atarsaniz sevinirim.

  • cenk diyor ki:

   sizin yuzunuzdeki kapanmasini istediginiz izler ve pigment bozukluklari sanirim genis bir alan kapliyo, studioya geldiginizde yardimci oluruz

 36. Nilgün diyor ki:

  Merhaba.. Ben 25 yıl önce trafik kazası geçirdim ayağımın üzerinden araba geçti.Görüntü olarak beni çok rahatsız eden bir iz var ayağımın üzerinde..Acaba resim göndersem yapılabilecek bir şey varmı bakabilirmisiniz?

 37. Taner diyor ki:

  Hocam benimde ameliyat izim var bacagimda dizin 2 cm ustunden ayak bilegime kadar mail atarmisiniz resim atabilmem için dovmede yaptirmayi dusunuyorum ama en son planda bi bakarmisiniz neler yapilabilir

 38. Gulcin diyor ki:

  Merhabalar,
  Kolumda ince kesik izleri mevcut, fotograf yollamam icin mail adresi gonderir misiniz

 39. Bulent akgun diyor ki:

  Boynumda vitiligo var bunun icin gorusmek istiyorum. Marmariste yasadigim icin lutfen ortalama fiyat verin ona gore geleyim .saygilar.vitiligo 3-7 cm boyunda

 40. Kerem diyor ki:

  Size nasıl ulasrim

 41. bilge diyor ki:

  merhaba, bacak diz kapağımın arkasında çatlaklarım var ten rengi dövme ile kapatabilir misiniz

 42. Gül Torgay diyor ki:

  Merhabalar; vitiligo lekeleri ve çatlaklar için detaylı bilgi verir misiniz lütfen? Saygılar

 43. Miraç diyor ki:

  Kolumda sigara izleri var sadece 12 saatlik kamuflaj makyaji olurmu il dışından geleceğim

 44. Hayati diyor ki:

  Bu işlemi başka bi şehirde yapan yokmu ?

 45. Yasin diyor ki:

  Merhabalar benimde kolumda izler var kapatmak istiyorum fotoları göndereceğim bir mail adresi yazabilirmisiniz teşekkürler

 46. Bk diyor ki:

  Kolumda deri rengine dönmemiş derin bi kesik var ve rengi pembe tonunda kaldı . uzun bi süre geçti . buraya dövme yapılabilir mi ? Email gönderirmisiniz ?

 47. burak diyor ki:

  Benim kolumda eksikler var ama nasıl yollayabiliriz soze

 48. Mustafa diyor ki:

  Sirtimda dovme var 15 cm buyuklugunde bunu makyajla kapatma ihtimalimiz varmi cok acil gecici olarakda kapatsak yeterli bugun icin hemen donus yaparsaniz sevinirim

 49. Yigit diyor ki:

  Elimdeki kesik hakkında foto yollamak istiyorum

 50. Tugba diyor ki:

  Bir yara izim var.bilgi almak ve fotograf gondermek için mail adresinizi alabilir miyim?

 51. Ertan diyor ki:

  Vicudumda 5 parça dövme var pöh’e katılacam ne kadar sürede kamufle edebiliriz ve ne kadar tutar?

 52. Berkin Akyıldız diyor ki:

  Sol kolumda 3 adet kesik izivar çökme veya kabarma yok izin kalınlığı az sağ kolumdada 1 adet kesik var 2 adet dikiş izi mevcut çökme veya kabarma yok askeri personel olmak istiyorum malum bu izler sorun çıkara bilir örnek çalışmalarınıza baktım baya olumlu sonuçlar çıkmış bende olan izlerin sıfıra ineceğini düşünüyorum fiyat verirseniz sevinirim.

 53. Hülya diyor ki:

  Merhaba istanbul dışındayım bacaklarımda beyaz ala var ve saçımın derisinde resim yollasam ortalama bir fiyat verirmisin iz tesekkurler

 54. İrem diyor ki:

  Merhaba, ameliyat izimin üstüne dövme yaptırmak istiyorum iletişime geçebilir miyiz?

  • cenk diyor ki:

   kapanmasini istediginiz ameliyat izinin uzerinden minumum 3 ay gecti ise dovme yapabiliriz, ameliyat izinizin resimlerini ekleyebilmeniz icin size ozel bir e-posta gonderdik

 55. Saadet diyor ki:

  Merhaba, kilo alıp vermelerim sonucunda bel ve karin bölgem de çatlaklar oluştu bu görüntüden rahatsızlık duymaktayım yara izlerini kapatmak için uyguladığınız medical male up yöntemi bu konuda benim rahatsızlığımi giderebilir mi bilgilerinizi rica ederim.

 56. Mert Can diyor ki:

  Merhaba hocam, kolumda 5 adet farklı büyüklükler de tek renk dövmeler mevcut bir kimyasalla ben silmeye uğraştım bi kısmı gitti ama bi kısmı kaldı ayriyeten iki tane derin kesik izi mevcut ve apandisit ameliyat izim var en acilinden işlem yaptırmak için stüdyonuza gelmek istiyorum ama öncelikle e-mail üzerinden resimleri göndereyim ve fiyat öğreneyim uzak yerden geleceğim iletinizi bekliyorum.

 57. Elbistanlı diyor ki:

  Merhaba benim kolumun iç yüzünde büyük bi ameliyat sonrası kalan dikiş izi var geçirilebilir mi

 58. Okan diyor ki:

  Yüzümde( göz altı ve alında) yaklaşık 5 mm genişliğinde kahverengi yuvarlak lekeler var . küçükler ve max 7-8 adet fakat birbirlerine yakın olması sebebiyle kötü görünüyor.bu gibi lekelere bu işlem uygulanıyormu(küçük lekeler olduğundan dolayı) ve ücretlendirme nasıl oluyor.Birde Ankarada yeriniz varmı ?

 59. Melis diyor ki:

  Medical make up işlemi için size fotoğraf gönderip bilgi almak istiyorum,contact’tan mail adresinize ulaşamadım.

 60. Yilmaz diyor ki:

  Yüzde ki porto şarap lekesinde işe yarıyor mu acaba? Mail atabilir misiniz?

 61. Alper diyor ki:

  Hocam sivilce lekelerini tam olarak götürebilir misiniz bu teknikle.

  • cenk diyor ki:

   yapmis oldugumuz medical make up islerimizde dikkat ederseniz %100 hicbir iz kaybolmaz, biz istenmeyen izleri mumkun oldugunca ten rengine yaklastiriyoruz

 62. Alper diyor ki:

  Yüzdeki Pembe ve kırmızı sivilce lekeleri bu teknik ile giderilebilir mi? Cildin kendi rengi ile aynı renkte bir boyama gibi yöntem ile

 63. İbrahim diyor ki:

  Merhaba resim gonderebilmem için mail adresinizi alabilirmiyim?

 64. Deniz diyor ki:

  Bacağımda şarap lekesi denilen bir doğum lekesi var bir kısmında değil tümünde olduğundan rahatsızlık veriyor siyah dövme kapatıyor ama tümünü kapatöal içime sinmiyor ten rengi kamulaj ile gidermek ne kadar etkili olur?

  • cenk diyor ki:

   sanirim porto sarap lekesinden bahsediyorsunuz, izin resmini size gonderdigimiz mail e eklerseniz bakalim ne yapabilecegimize

 65. Deniz diyor ki:

  Mümkün olmuyorsa beyaz renk dövme ile boyayıp üzerini ten rengine boyamak çözüm olur mu

 66. burc diyor ki:

  Kolumda 5-6 tane kesik izi var askeriye sinavlarina giricem acil donus yaparsaniz sevinirim kamufile etmk istiyorum sehirdisindan gelicem yardimci olablirmisiniz ?

  • cenk diyor ki:

   kapanmasini istediginiz kesik izlerinin resimlerini gonderin lutfen size gonderdigimiz e-mail i cevaplarken, eger kesik izlerinde kabariklik yada gocukluk yoksa mumkun oldugunca ten rengine yaklastiririz

 67. EMRE SAVAŞ diyor ki:

  Merhaba Cenk bey,

  Mülakata gireceğim için göğsümde ki dövmeyi makyajla kapattırmayı düşünüyorum acaba mail adresi verebilirsiniz fotoğraf ve fiyat sormak amaçlı,teşekkürler.

  • cenk diyor ki:

   mulakat icin kapanmasini istediginiz dovmeler sadece gecici profesyonel makyajla kapanir ten rengi dovme ile kapanmaz, fiyat alabilmeniz icin size gonderdigimiz e-mail i cevaplarken dovmelerinizin resimlerini ekleyin lutfen

 68. Tolga eksik diyor ki:

  Kolumda yara(dikiş) izi var onu ten rengi dövme ile kapatmak istiyorum. Ve fiyatı nedir acaba?

  • cenk diyor ki:

   Kapanmasini istediginiz yara dikis izinin resimlerini gonderin lutfen size gonderdigimiz mail i cevaplarken, dikis izlerinde burusukluk yoksa cok daha iyi olur

 69. Gizem diyor ki:

  Merhaba Cenk bey ben ten rengi dövme için bilgi almak istiyorum lütfen maille dönüş yapar mısınız?

 70. burc diyor ki:

  Mrb daha once yazmistm kolumdaki izler icin pazartesi randevu almak istiyorum uygunsaniz bilgi verirmisiniz

 71. ferdi diyor ki:

  Merhaba hocam,
  Benim yüzümde benler var acaba ben üzerine de kamuflaj yapıyor musunuz?

  • cenk diyor ki:

   benlerin uzerine medical make up uygulamasi yapabilmemiz icin once uzman bir dermtalog ile gorusmeniz gerekecektir, benler de cesit cesit oldugundan sadece uzman doktor onay verirse yapariz

 72. Haluk diyor ki:

  Adres ve telefon bilginizi alabilir miyim ?

 73. Adem diyor ki:

  Merhaba yaklaşık bir ay önce kanser olduğum için ameliyat geçirmek zorunda kaldım ameliyatta iman tahtası 15 cm civarında kesildi esnetik dikiş yapıldığı halde derideki yara bariz görünüyor izin belli olmaması için ten rengi dövme kesin çözüm olur mu veya yaranın üstüne normal dövme yapılmasının sakıncası var mı?

  • cenk diyor ki:

   oncelikle gecmis olsun, ameliyat izin iyilesmesini bekleyin lütfen, ameliyat tarihinden itibaren en az 3 ay gecmesi gerekir ondan sonra ne yapabilecegimize bakarız ten rengi dovme yontemi ile

 74. Can diyor ki:

  Merhabalar, kolumda sigara yanığından kaynaklanan normal cilde göre daha parlak mat ve cok hafif oyuklu izler var, fikrinizi almak için neler yapılabilecegini merak ediyorum

  • cenk diyor ki:

   Kapanmasini istediginiz sigara yaniklarinin resimlerini size gonderdigimiz maili cevaplarken ekleyin lutfen bakalim izler icin ne yapabilecegimize

 75. Ali diyor ki:

  Merhaba kolumda 3 tane jilet izi var kamufle etmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

 76. Ertan diyor ki:

  Merhaba bir yil once acik kalp ameliyati oldum teller reaksiyon yapti acildi dikisler sonra on ay kapatmakla ugrasildi kapanmadi bir ay once kapanmayan yaranin altindaki teller alindi simdi bi krem kullaniyorum dikis yeni atilan dikis ince cizgi gibi estetik dikis ondan sonrasi genis dikis bu dikis izlerinin kapatilmasini istiyorum yaza kadar kapanmasini istiyorum acaba bununla ilgili bi fiyat alabilirmiyim.Mail atarsaniz sevinirim teşekkürler

  • cenk diyor ki:

   oncelikle gecmis olsun, ameliyat izi sonrasi olusan dikis izlerini ten rengine ceviriyoruz ama ameliyatin uzerinden cok az zaman gecmis, 3 ay sonra tekrar goruselim

 77. Latif diyor ki:

  Merhaba e-mail adresinizi gönderebilir misiniz

 78. Canan diyor ki:

  Bana da e-mail adresinizi yollarmisiniz

 79. enes diyor ki:

  İyi akşamlar;
  Benim omuzumda 2 adet keloid scar var. Nişantaşı’nda bir dermatolog iğne yaptı 2 seans biraz söndü ama hala çok fazla sırıtıyor. Dövme mevzusunu açtığımda işi bilen birine yaptırman lazım, aksi taktirde dövme yaptırdığın bölge kadar keloid olma riski var dedi biliyorsunuz yarayı aşırı iyileştirmesinden kaynaklı bir sorun bende bu konuda size danışmak isterim, tecrübe etmişliğiniz var mı Onu da sormak istedim. İyi çalışmalar

  • cenk diyor ki:

   doktorunuza tekrar sorun kleoid uzerine medical make up yapilmaz ama kleoid tamamen yok olmussa en az 6-12 ay beklemeniz gerekir ki kleoid artabilen bir yapiya sahiptir o riske giremeyiz

 80. ibrahim diyor ki:

  Bana da ulasirmisiniz

 81. ibrahim diyor ki:

  Size nasıl ulasacagiz

 82. dubba diyor ki:

  mevcut bir dövmem vardı sildirme operasyonuna başlamıştık. polis mülakatlarına gireceğim ancak yetişmeyecek gibi. bu durumda kapatmak adına neler yapabiliriz.

 83. dubba diyor ki:

  peki medical make up uygulamasından sonra cild ne kadar bir sürede toparlıyor ?

  yani açıklamaları okudum; ten rengini alan pigmentin enjekte edilmesi olayı oluyor değil mi?

  • cenk diyor ki:

   medical make u uygulayacagimiz yerin dokusuna ve izin olusma sebebine bagli olarak sure degisebilir net soylememiz icin izi gormemiz gerekiyor, tamamen o sekilde degil yanlis okumussunuz

 84. Mert diyor ki:

  İyi aksamlar kolumda 2 adet jilet izi var ve kapatmak istiyorum resimleri atmak icin e posta lutfen

 85. Yunus Dağlı diyor ki:

  Benim kolumda 3 adet jilet izi var büyük geniş çaplı değil kapatmak istiyorum resimleri nasıl atabilirim

 86. Yusuf diyor ki:

  Merhaba bende vitiligo var kollarıma ve yüzüm için kapattırmak istiyorum. Mail ile irtibata geçiyorsunuz galiba. Mailinizi bekliyorum watsap üzerinden resim atarım fiyat verirseniz fotolara göre tedavi için gelirim. Kolaygelsin

 87. AYSUN diyor ki:

  Merhaba, yara izlerinin kapanması hakkında fiyat bilgisi verebilir misiniz?

 88. Emre Can diyor ki:

  Küçük bir iz için ne yapabiliriz yardımcı olur musunuz?

 89. Emre Can diyor ki:

  Çok özür dilerim doğrusu bu.

 90. Hilal elif diyor ki:

  Merhaba vücudumda kesik izleri mevcut. Belli belirsiz görünsün istiyorum bir yere aynı şekilde iki kere kamuflaj dövme yapıyor musunuz başarı oranı artıyor mu yani

 91. Hilal elif diyor ki:

  Afedersiniz tekrar sorayım kesik izlerine iki kere üzerinden geçsek görüntünün düzelme şansı daha çok olur mu yüzde elli gidiyorsa mesela yüzde seksen gibi bi oran çıkar mı öyleyse iki kere yaptırmak istiyorum. Birde bacaklarımda kilo alıp vermekten çatlaklar var buna uygular mısımız iki kez ve dövme yıllar içinde geçiyor mu yeniletmem gerekir mi size teşekkürler

  • cenk diyor ki:

   eger ilk seanstaki goruntu sizi tatmin etmezse tekrar baska bir seans veya seanslar yapilabilir ve daha cok faydasi olabilir, catlak izlerine de medical make up uygulayabiliriz, yapilan islem omur boyu kalicidir

 92. Esra diyor ki:

  Merhaba bende jilet izleri sildirmeyle alakali bilgi almak istiyorum

 93. Esra diyor ki:

  Merhaba jilet izleriyle alakali bilgi almak istiorum

 94. Ayse diyor ki:

  Merhaba alt bacagımın arka tarafında ergenlikte oluşan çatlaklarım var fiyst bilgisi alabilir miyim ?Teşekkürler.

  • cenk diyor ki:

   kapanmasini istediginiz catlaklarin resimlerini gonderin lutfen size attigimiz e-maili cevaplarken, gormeden fiyat bilgisi veremeyiz

 95. Cemal diyor ki:

  Slm faulümün hemen yanında yuvarlak kırmızı bir renk farkı var doğuştan gelen bir şey. Yardımcı olabilir misiniz?

 96. Mustafa Özçelik diyor ki:

  Kolay gelsin iki kolumda da jilet izler mevcut segir disindan gelecegim icin fiyat ogrenmem gerekliresim icin mail adresinizi verebilirmisinjz ?

  • cenk diyor ki:

   kapanmasini istediginiz jilet izlerinin resimlerini size gonderdigimiz e-maili cevaplarken ekleyin lutfen fiyat bilgisi verelim

 97. Safa diyor ki:

  Merhabalar kolumdan deri nakli ameliyatı geçirdim ameliyat izleri hala beyaz bir şkilde mevcut bu durum kalıcı makyaj ile düzeltilebilir mi ?

 98. Elif diyor ki:

  Merhaba kolumdaki yanık lekesinin fotoğraflarını size nasıl ulaştırabilim teşekkürler

 99. Mert diyor ki:

  Saat kaca kadar aciksiniz acaba

 100. Rümeysa diyor ki:

  Merhabalar bacaklardaki çatlaklar için bende düşünüyorum ömür boyu kalıcı mı olucak yoksa geçici mi ?

 101. Ses diyor ki:

  Faça izleri için görüşmek istiyorum mail atarmısınız

 102. melih serdar koyuncu diyor ki:

  ulaşırmısınız

 103. Bahar diyor ki:

  Selamlar , bana mail gönderebilecek misiniz

 104. Lives diyor ki:

  Vücut taki benler üzerine kapatıcı dövme hakkında bilgi almak istiyorum

 105. İrem diyor ki:

  Merhaba uygulamada bir yaş sınırı varmıdır?

 106. Volkan diyor ki:

  Selam , faça izleri hakkında görüşmek istiyorum mail adresinizi gönderirmisiniz

 107. melike diyor ki:

  Ulaşabilir miyim size?

 108. melike diyor ki:

  Dizlerimde renk koyuluğu var eşitleyebilirmisiniz ten rengiyle?

 109. Nazlı diyor ki:

  Kolumdaki ince kesik izler için fiyat almak istiyorum resim gönderebilmem için mail adresi gönderir misiniz. Bide hangi şehirdesiniz?

 110. Elif diyor ki:

  Ben koluma bonza taşıyla kazıdım izler daha belirginleşti fucidin krem kullanıyorum doktor önerisiyle bir hafta oldu fakat etki göremedim fiyat söylerseniz ve geçme oranı hakkında bilgilendirirseniz sevinirim

  • cenk diyor ki:

   amator yontemleri denedikten sonra medical make up basari orani daha dusuk olacaktir sizin icin, ayrica % olarak oran belirtmiyoruz ve gormedigimiz izler icin fiyat veremeyiz

 111. Ali Eren dönmez diyor ki:

  Merhaba vücudumda 4 adet dövmem var ve pöh e giricem sildirmek için vaktim yok ten rengi boyayla kapatabilirmiyiz yada kamufle edebilirmiyiz kamufle edilen yer kaç saat kalır , sildiğimiz yer çıkar mı ve bunlar için bir fiyat alabilirimiyim rica etsem

  • cenk diyor ki:

   kapanmasini istediginiz dovmelerinizi gecici olarak ten rengi ile kamufle edebiliriz ve karsidan bakildiginda hicbir sekilde anlasilmaz, yapilan makyaj 1-2 gun kalir, eger uzerini silwrseniz cikar tabi ki, fiyat icin ise dovmelerin ebatlarini gormemiz gerekir

 112. İsimsiz diyor ki:

  Merhaba. Benim ağız çevremde genetik bir koyu leke var. Fotoğrafı gönderip fiyat ve işlem hakkında bilgi almak istiyorum. Mailime e-posta gönderirseniz sevinirim.

 113. Elçin diyor ki:

  Merhabalar ellerimde vitiligo rahatsızlığı meydana geldi ve yakin bir tarihte düğünüm var. Acaba o günü rahat geçirebilmem için bana yardımcı olurmusunuz?

 114. Burc diyor ki:

  Merhabalar,
  Kamuflaj dövme için mail atabilir misiniz.
  Görüşlerinizi almak istiyorum.

 115. Burcu diyor ki:

  Merhaba, izler için mail gönderebilir misiniz fotoğraf ileteceğim.

 116. Hakan diyor ki:

  Selam. Bende albinizm denilen bela var. Yüzüm kipkirmizi tenim bembeyaz bunu ortadan kaldiracak bi yönteminizvarmi. Yani bütün vücuda normal ten renginde kamuflaj yapabilirmisiniz. Yüz dahil. Acil cevap alirsam sevinirim.

 117. Merve diyor ki:

  Merhaba , Kamuflaj sağlandıktan sonra bronzlaşma mümkün müdür ? Güneş nasıl etkiler ?

 118. Mert diyor ki:

  Merhaba ben daha once sizle gorusmustum maile cevap verirseniz pazartesi gelmek.istiyorum

 119. Serpil mert diyor ki:

  Merhaba, ben dövme sildirme seansına gidiyorum özel bir hastanede q switch nd yag olan bir sistem. Yaklasık 6 seansta geçecegini söylediler biraz iz kalırsa bunu kapatma şansınız ne kadar ? Önümüzdeki sene için polislige hazırlanıyorum bu yüzden aklımda soru işareti var bu konuda

  • cenk diyor ki:

   kalan izi mumkun oldugunca ten renginize yaklastiririz oran vermiyoruz ama sureniz cok var daha bir aksilik olacagini dusunmuyorum mulakat icin

 120. Senem diyor ki:

  Daha önce sivilce lekeleri için kamuflaj yaptınız mı ? Başarı oranı nedir ? Cevaplarsanız cok sevinirim

 121. Ceren diyor ki:

  Merhabalar benimde sol kolumda iç kısımda kesik izleri var yalnız kabarık olan bu izler kapatma yapılınca ten rengi bile olsa yine kabarık dururmu mail adresimden dönğş yaparsanız memnun olurum ..

 122. Ezgi diyor ki:

  Merhabalar benim de kolumda jilet izlerim var . Şehir dışındayım. Fotoğraf gönderebilmek ve fiyat öğrenebilmek için mail adresinizi yollayabilir misiniz ?

 123. Mahmut diyor ki:

  Ulasirmisiniz

 124. Eren diyor ki:

  Merhaba benimde kolumda kesi izleri var ve rahatsız oluyorum bu durumdan bu izlerin kapanmasını istiyorum yardımcı olabilir misiniz

 125. Tuncer diyor ki:

  Merhaba kolumun üzerinde 6 adet kesik izi var İstanbul dışından geleceğim için fiyat ogrenebilirmiyim.

 126. Cenk diyor ki:

  Mrb mail adresi verir misiniz

 127. Volkan diyor ki:

  Lütfen acil ulaşırsanız sevinirim özelden size fotoğraflarımı yollarım

 128. Seher diyor ki:

  Benim vitligo lekelerim var nasıl kapatabiliriz kalıcı olarak

 129. Gökay diyor ki:

  Mrb sağ kolumda bir tribal dövme var kapanma durumu nedir bir bakarmısınız

  • cenk diyor ki:

   siz baska bir dovme ilemi kapattirmak istiyorsunuz, eger ten rengi ile dovme kapattirmak istiyorsaniz dovmenin uzerine medical make up olmaz ama mulakata girecekseniz gecici olarak ten rengi ile kamufle edebiliriz, kalici degil

 130. Selin diyor ki:

  Merhaba baska sehirden gelicem bunun icin fiyat bilgisi almam lazim mail adresinizi alabilir miyim

 131. Gülçin diyor ki:

  Merhaba benimde bileğimde kesik izi var. Mail adresi yollar mısınız

 132. Gökhan diyor ki:

  İyi günler bacağımda çatlaklar var bunu giderebilmek istiyorum, fiyat bilgisi alabilir miyim?

 133. Ferhat diyor ki:

  Merhaba uzman erbasliga katılmak istiyorum askerliği yaptım ama kolumda derin olmayan küçük facalar var kapatabilirmiyiz?

 134. Neslihan diyor ki:

  Kolumda cam kesikleri var bir kac tanesi belirgin resim yollasam istanbul dışında yaşıyorum ne yapilabilir ve fiyat icin bir whatsap numarasi veya mail den size yollasam

 135. Fatma diyor ki:

  Kesik izleri için sizinle irtibata geçmek istiyorum. dövme mi kamuflaj mı yaptırayım bilemiyorum telefon numarası alabilirmiyim

 136. Serap diyor ki:

  E-mail adresinizi alablrmyim ?

 137. meryem diyor ki:

  Yara izleri ile ilgili fotograf gonderip bilgi almak uzere mailinizi bekliyorum sehir disindayim kisa zamanda yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

 138. Ahmet diyor ki:

  Kolumda derin olmayan 6 tane kesik izi var kapanması mümkün mü fiyat alabilir miyim

 139. B diyor ki:

  Merhaba çatlaklarda gözle görünme kapanma sağlayabiliyor musunuz
  Sonucta yara ve faca izleri kadar derin değil

 140. Hakan diyor ki:

  Mail adresi rica edebilir miyim ? Resim ileteceğim sonrasın da tedavi için geleceğim .

 141. Taha diyor ki:

  Suratımda oluşan sivilce çok fazla derin olmayan sivilce çukurlarım var bunları kamufle edebilme şansınız varmı ?

 142. Tamay diyor ki:

  Size nasıl ulaşabilirim acaba kolumdakk kesikler için görüşmek istiyorum

 143. Gizem diyor ki:

  Vitiligo kamuflaji için fiyat verir misiniz

 144. Seda diyor ki:

  Ameliyat ve yara izim için dövme önerisi istiyorum. Tabi ki sonrasında yaptırcam :) sevgiler.

 145. Turan diyor ki:

  Merhaba benim kolumda 10 cm × 6 cm ebatında dövme var ten renginde boya ile kapatmak mümkün mü ? Sunuda belirteyim ben şehir Ankara’da yaşıyorum burda bi yeriniz var mı yada önerebileceğiniz bi yer ?

 146. Murat diyor ki:

  Merhaba, vitiligo icin bilgi alabilir miyim? Yuz rengini tamamen ten rengine boyamak mumkun mu?

 147. Ulas diyor ki:

  Merhaba, yuz , sac derisi , ense, boyuna kadar tamamen bosluk atlamadan ten rengiyle boyuyormusunuz? Alanin genisligi ve ucreti onemli degil

 148. H.Yavuz diyor ki:

  Merhaba kolumda 6 7 adet kibrit çöpü ebatlarinda faca izi var. Calismalarınızı beğendim mail atarmisiniz veya watsapp size fotograflarini atip ne yapabilecegimizi soylemenizi istiyorum eger kapatabilme sansiniz varsa hemen yaptirmak isterim. Tesekkurler

 149. Vedat diyor ki:

  Benim vücudumda yanık izi var ne yapabiliriz

 150. Ersoy diyor ki:

  İletişim

 151. Büşra diyor ki:

  Merhaba. Bacaklarımda beyaz çatlaklar var. Onları ten rengi dovmeyle kamufle etmek istiyorum. Şehir dışında olduğum için önceden size fotoğraf göndersem; ne derece kapanır ya da kapanır mı söylemeniz mümkün müdür?

 152. Ece diyor ki:

  Merhaba vücut çatlakları ten rengi dövme ile kamufle edilebilir mi?

 153. Bener diyor ki:

  Kolunda4 adet jilet izi var .kamuflaj yöntemiyle kapatılması mumkun mu kaç seans ve fiyat hakkında bilgi alabilirmiyim.konyada yaşıyorum bilgi dahilinde acilen iş yerinize gelmek istiyorum

 154. Emim diyor ki:

  Kolumdaki façalardan kurtulup istiyorum şehir dışından geleceğim iletişim bilgisi alabilir miyiz

 155. Samed diyor ki:

  merhaba . Benim kolum omuzun altından dirsegime kadar yanık izi . Ben buraya dövme yaptırmak istiyorum kapatmak için . Fakat ilk defa yaptiracagim için ilk hint kınasıyla yaptırmak istiyorum . Bana bilgi verebilir misiniz .

 156. Metin diyor ki:

  Kolumda renkli dövme var sizin yönteminizle kapanabilir mi?

 157. ozge diyor ki:

  Merhaba,
  kolumda kucuklu buyuklu bir kaç adet cizik mevcut.görsellerini gonderebilecegim mail adresi alabilir miyim? fikir edinmek isterim.

 158. Gizem diyor ki:

  Merhaba bileklerimde kucuk küçük fazla kabarik olmayan beyaz ama belli kesik izleri var bazilari neredeyse cizgi halinde, kapanırmı kapanmaz mı resimlerle detayli bilgi alışverişi yapabilir miyiz? Evleneceğim ve dikkatin bileklerimde olmasini istemiyorum. Tum cozum yollarini ve fiyatlarinizi ogrenmek istiyorum şehir disindan yaziyorum yardimci olurmusunuz?

 159. Deniz diyor ki:

  Merhaba, cilt çatlaklarının da ten rengi dövme ile kapatılması mümkün müdür?

  • cenk diyor ki:

   hicbir iz tamamen kapatilamaz yaptigimiz yontem belirginligini azaltmak yani minumuma indirmek icindir, cilt catlaklarina da medical make up uygulanabilir

 160. Esin diyor ki:

  Daha önce çatlaklara bir işlem uyguladınız mı?

 161. B diyor ki:

  Merhaba. Çatlaklarımı kamufle etmek istiyorum. Fiyat hakkında bilgi alabilir miyim?

 162. Zühtü diyor ki:

  Kollarimda ve gogusumde hilet yarasi var cogu kucuk 4 5 tanesi buyuk olabildignce kapattirmak istiyorum numaranizi verirmisiniz ?

  • cenk diyor ki:

   kapanmasini istediginiz kesik izlerinin resimlerini ekleyebilmeniz icin size ozel bir e-mail gonderdik, telefon numaramizi da yazdik

 163. Turgut küçük diyor ki:

  Merhaba benim yüzümde küçük vitiligo lekeleri var size nasıl ulaşabilirim ?

 164. Levent diyor ki:

  Yüzü tamamen boyamak mümkün mü ?

 165. Deniz diyor ki:

  Bir kac tane jilet izim var ucret ogrenebilirmiyim ve nerde yapiliyor bu islem

 166. Merve diyor ki:

  Cenk bey yorumlarda göremedim benim bacakda çok sayıda çatlak var tam olarak görüntü ne kadar düzelebilir.Etkili oluyor mu uygulamanız oldu mu çatlak için.

 167. Esra diyor ki:

  bu uygulamaların kalıcılığğı ne oluyor? sürekli kalıcı mı tekrarlanması gerekiyor mu

 168. Nesli diyor ki:

  Merhaba e mail adresi yollar misiniz

 169. Guler diyor ki:

  Mrb benim vucudumda catlak izlerim var rica etsem bana biraz bilgi verir misiniz size nerden ulaşabilirim

 170. DERYA diyor ki:

  Merhaba ;
  benim sol kolumda bilekten dirseğime kadar renkli koi balığı dövmesi var sildirme işlemi yapamadım çünkü büyük ve renkli olmasından dolayı silme işlemi olmaz dediler.
  Deri nakli düşündüm fakat nerelerde yapıldığını bulamadım. Hala araştırıyorum.Araştırırken sizin sayfanızla karşılaştım. Bu yaptığınız işlem benim içinde olabilirmi.

 171. Mercan diyor ki:

  Merhaba;
  Benim bacağımda şarap lekesi var lazere gittim ancak yeterli bir sonuç alamadım kalıcı makyaj ile kapatılması mümkün mü

  • cenk diyor ki:

   medical make up islemini kabariklik veya yukseklik olmayan her turlu lekeye uyguluyor ama kimse icin su derece basarili olur diye oran vermiyoruz

 172. Füreya diyor ki:

  Merhabalar.karın bolgemde catlaklar var.herhangi bir saglik probleminde sorunsuz uygulaniyor mu?catlaklarin düzelmesinde ise yarar mi? Iyi günler dilerim

 173. Mercan diyor ki:

  Daha detaylı konuşabilmek için size nereden ulaşabilirim.

 174. Mercan diyor ki:

  Daha detaylı bilgi almak için size nereden ulaşabilrim.

 175. İrem diyor ki:

  Merhaba çatlakların üzerine bu işlem yapıldıktan sonra bronzlaşılırsa işlemin yapıldığı bölgeler dikkat çekip sırıtır mı?

 176. Burhan diyor ki:

  İyi çalışmalar…
  Kolumda 2 karış boyunda dövme var…Zamanım kısıtlı sildirme işlemi çok uzun sürüyor bunu ten rengi dövme yaparak kapatabilirmisin ?

  ACİL

 177. Sude diyor ki:

  Renkli dövmeleri, silme işlemi yapmadan üstüne ten rengi uygulama ile kapatabilir miyiz?

 178. Deniz diyor ki:

  Merhaba, yüzümde güneş lekesi ve çok fazla kabarık olmayan(et beni olmayan) ben var. Bunlar ten rengi dövme ile kapatılabilir mi? İletişime geçmek istiyorum sizinle

  • cenk diyor ki:

   gunes lekenizin resmini ekleyebilmeniz icin size ozel bir e-mail gonderdik, ben uzerine herhangi bir islem yapmiyoruz

 179. Zehra diyor ki:

  Merhaba,
  Yüzümde ameliyat sonrası oluşan dikişizleri için medikal dövme yaptırmak istiyorum.Foto gönderebilmem için mail atabilir misiniz?Teşekkürler

 180. Enes diyor ki:

  Benim elimde kesik var ve belirgin belirginligi icin ten rengide dovme yaptirmak istiyorum size elimin resmini gonderebilmem icin mail adresinizi atarmisiniz tesekkur ederim

 181. Hakan diyor ki:

  İyi günler. Çocukken geçirdiğim trafik kazası sonucu,başımın arka tarafında 4 cm lik bir kesik izi var.bu izi kapatılabilirmi? Teşekkürler

 182. Rüya diyor ki:

  Mail goderebilirmisiniz

 183. Muhammed diyor ki:

  Sizin stütyonuz nerede acil olarak jilet izi kapatmam lazım? mail Adresime tel. Atabilirsiniz yarın gelirim

 184. Çağrı diyor ki:

  Kolumdaki dövmeyi sildirdim iz kaldı medical make up için bilgileri mail atarmısınız?

 185. Gbhar diyor ki:

  Selamlar mesaj atabilir misiniz soracağım bir sey var

 186. Tuğçenur diyor ki:

  Çatlak kapatıyomusunuz

 187. Melis diyor ki:

  CEnk bey yarın gelicem görüşmeye kaçta açıksınız

 188. Rumeysa diyor ki:

  İletişim numaranızı verebilirmisiniz?

Leave a Comment

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.